آلومینیوم

  مهندسی عرضه را فراموش نکنیم

  قیمت آلومینیوم و سایر کامودیتی‌ها طی چند ماه اخیر هم‌زمان با آغاز جنگ روسیه و اوکراین از یک سو و افزایش نرخ بهره بانک‌های معتبر جهانی به منظور جلوگیری از رکود اقتصادی و کاهش نرخ تورم از سوی دیگر با نوسان همراه بوده است.
  1401/9/12 10:41

  رشد 18 دلاری قیمت آلومینیوم

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 11 آذر ماه 1401، با افزایش 0.7 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 448 دلار رسید.
  1401/9/12 09:37

  روند نزولی تولید آلومینیوم چین در سال ۲۰۲۲

  تولید آلومینیوم پرایمری در چین که حدود ۶۰ درصد تولید کل دنیا را تشکیل می‌دهد، به انرژی وابسته است. واحدهای ذوب آلومینیوم پرایمری برق بسیار زیادی مصرف می‌کنند. در نیمه دوم سال با سرد شدن هوا، مشکل بحران انرژی حاد می‌شود و دولت چین با ایجاد محدودیت تولید در زمستان، باعث کاهش تولید آلومینیوم می‌شود. به‌ طور کلی روند تولید شمش آلومینیوم در چین از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲، سیری نزولی داشته است. پس از مشکل بحران انرژی در چین که باعث افت تولید آلومینیوم اولیه شد، انتشار بالای کربن برای تولید آلومینیوم از دیگر عوامل موثر است. در ماه سوم سال ،۲۰۲۲ میزان تولید آلومینیوم پرایمری در چین به سه میلیون و ۳۰۰ هزار تن رسید.
  1401/9/8 20:35

  قیمت آلومینیوم 1.4 درصد افت پیدا کرد

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هفتم آذر ماه 1401، با کاهش 32 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 315 دلار و 50 سنت رسید.
  1401/9/8 10:16

  مدیرعامل شرکت اخگر ذوب اصفهان مطرح کرد:

  نوسازی ماشین‌آلات به شرط حمایت از تولید

  مدیرعامل شرکت اخگر ذوب اصفهان، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: یکی از مهم‌ترین معضلاتی که در حال حاضر اکثر تولیدکنندگان با آن روبه‌رو هستند، فرسودگی ماشین‌آلات محسوب می‌شود که کمبود نقدینگی و عدم واردات دستگاه‌های نو به این مسئله دامن زده است و تنها حمایت دولت با اعطای تسهیلات بلندمدت کم‌بهره می‌تواند راهگشای این معضل باشد.
  1401/9/8 08:42

  مدیرعامل شرکت توانیر عنوان کرد:

  توسعه کابل‌های خودنگهدار، ضامن امنیت و پایداری شبکه برق

  مدیرعامل شرکت توانیر گفت: بخش توزیع برق کشور، برنامه تعویض 34 هزار کیلومتر شبکه سیمی با کابل خودنگهدار آلومینیومی را در برنامه دارد که تا پایان نیمه اول سال 1401 به جهت کمبود نقدینگی بخش توزیع، بیش از پنج هزار کیلومتر آن محقق شده است و این مسئله می‌تواند موجب کاهش سرقت و استفاده غیرمجاز از شبکه شود.
  1401/9/7 14:14

  افزایش 21 درصدی تولید شمش آلومینیوم

  میزان تولید شمش آلومینیوم کشور طی هفت ماهه امسال با 21 درصد افزایش، از مرز 360 هزار تن عبور کرد.
  1401/9/7 13:50

  دورنمای تاریک یک صنعت

  مدیرعامل شرکت فراسازان آلومینیوم میهن گفت: با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و همچنین تعامل با کشور‌های توسعه‌یافته معدنی و صنعتی به منظور واردات تکنولوژی و ماشین‌آلات به‌روز جهت نوسازی خط تولید، می‌توانیم به آینده صنعت آلومینیوم امیدوار باشیم اما متاسفانه تحریم و عدم تعامل با نقاط مختلف جهان، تولید محصولات آلومینیومی جدید را دشوار ساخته است و اگر شرایط به همین روال ادامه پیدا کند، آینده روشنی در انتظار این صنعت استراتژیک نخواهد بود.
  1401/9/6 13:26

  رشد اندک قیمت آلومینیوم

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه چهارم آذر ماه 1401، با افزایش دو دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 346 دلار رسید.
  1401/9/5 09:35

  کاهش 30 دلاری قیمت آلومینیوم

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه دوم آذر ماه 1401، با کاهش 1.3 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 364 دلار رسید.
  1401/9/3 10:08
2984
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: