آلومینیوم - مطالب ویژه

  نوسان قیمت در بازار قراضه آلومینیوم؛

  کاهش قیمت ضایعات آلومینیوم ظرفی/ رشد قیمت ‌آلومینیوم خشک، آلومینیوم نرم و سفاله آلومینیوم خشک

  بازار ضایعات آلومینیوم طی یک هفته گذشته نوسان زیادی در قیمت محصولات داشت، به‌طوری که برخی ضایعات مانند ضایعات آلومینیوم ظرفی با کاهش و برخی دیگر مانند آلومینیوم خشک، آلومینیوم نرم و سفاله آلومینیوم خشک با کاهش قیمت دست و پنجه نرم کردند.
  1398/6/17 13:28

  بررسی عملکرد شرکت نالکو در سال 2018

  هزینه‌های تولید آلومینیوم نالکو با وجود رشد قیمت آلومینا، کاهش یافت

  شرکت نالکو به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینا در هند، در سال 2018 بیش از 2.3 درصد بر حجم تولید آلومینای خود افزود؛ همچنین مقدار تولید آلومینیوم آن نیز در این سال نسبت به سال 2017 بالغ بر 3.4 درصد رشد کرد. این شرکت موفق شد در سال 2018، با کاهش هزینه‌های تولید خود (برخلاف بسیاری از رقبا) حاشیه سود تولید آلومینیوم را بهبود ببخشد.
  1398/5/26 08:35

  افت عرضه داخلی قراضه‌های آلومینیومی در چین؛

  تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی چین، به قراضه‌های وارداتی اتکا کردند

  بررسی‌ها نشان می‌دهد که میزان مصرف قراضه‌های آلومینیومی چین که بازار داخلی آن تأمین شده است، روندی نزولی داشته است. این امر را می‌توان با کند شدن روند ساخت و ساز و کاهش میزان تخریب‌ها مرتبط دانست که سبب کاهش عرضه داخلی قراضه‌های آلومینیومی در بازار چین شده است.
  1398/5/15 12:08

  بررسی شرکت آلومینیوم ایران در چهارمین ماه سال 98؛

  کاهش 2 درصدی میزان تولیدات شرکت آلومینیوم ایران

  شرکت آلومینیوم ایران در چهارمین ماه سال 98، میزان تولید بیلت خالص خود را به میزان چشمگیری کاهش داده اما در حوزه شمش آلیاژی و شمش خالص عملکرد روبه رشد و خوبی داشته، دلیل اصلی این امر، افزایش میزان تقاضا در بازار برای شمش آلیاژی بوده است؛ به گونه‌ای که مدیرعامل این شرکت معتقد است که تولید شمش‌های آلیاژی برای شرکت سودآوری بیشتری به همراه دارد.
  1398/5/8 21:21

  بررسی عملکرد شرکت معادن عربستان در بخش آلومینیوم

  «معادن» با فروش مازاد 300 هزار تنی آلومینا، به بازار این محصول وارد شد

  شرکت معادن عربستان، سومین تولیدکننده بزرگ آلومینیوم اولیه منطقه، در سال 2018 حدود 933 هزار تن آلومینیوم تولید کرد و موفق شد که نرخ بهره‌برداری از ظرفیت پالایش آلومینای خود را به 100 درصد نزدیک کند. کم‌هزینه بودن تولید آلومینا در کنار ورود این شرکت به بازار آلومینا در سال 2018، سبب بهبود حاشیه سود و عملکرد مالی این شرکت شد.
  1398/5/2 11:04

  بررسی تجارت جهانی پروفیل و مقاطع آلومینیومی در سال 2018

  چین بیشترین رشد صادرات اکستروژن‌های آلومینیومی را رقم زد

  در سال 2018، تجارت انواع پروفیل و مقاطع آلومینیومی نسبت به سال 2017 با رشد همراه بود و به حدود 4.7 میلیون تن رسید. بررسی کشورهای خریدار این محصولات نشان می‌دهد که عمدتا تجارت این محصولات بین کشورهای هم‌جوار رونق بیشتری دارد.
  1398/4/30 19:22

  بررسی عملکرد شرکت EGA امارات در سال 2018

  بهره‌برداری از پروژه‌های EGA، سبب بهبود سوددهی آن خواهد شد

  شرکت EGA امارات متحده عربی، بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینیوم در منطقه و سومین تولیدکننده بزرگ در جهان خارج از چین در سال 2018، با وجود افزایش حجم تولید آلومینیوم، عملکرد مالی ضعیف‌تری را نسبت به سال 2017 نشان داد که ناشی از افزایش هزینه‌های آن بود. با این حال، برای سال جاری با بهره‌برداری از 2 پروژه جدید بوکسیت و آلومینا، انتظار می‌رود که نتایج مالی آن بهبود چشم‌گیری یابد.
  1398/4/29 11:09

  عملکرد بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینیوم جهان

  قوانین زیست‌محیطی چین، از قدرت غول آلومینیوم جهان کاست

  بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینیوم جهان در سال‌های گذشته شدیدا تحت فشار قوانین زیست‌محیطی چین قرار گرفته است. با این حال، آلومینا در سال 2018، به کمک این شرکت آمد و سبب بهبود اندک شاخص‌های مالی آن شد.
  1398/4/26 19:40

  افت تجارت مفتول آلومینیومی در سال 2018

  تعرفه‌های آمریکا، بازی تجارت مفتول آلومینیوم را تغییر داد

  مفتول آلومینیومی یکی از مهم‌ترین محصولات مورد استفاده در توسعه انرژی‌های نو و تجدیدپذیر، به‌عنوان رسانا برای توزیع انرژی محسوب می‌شود. دسترسی به مفتول‌های ارزان‌تر در سال 2018، در اثر تعرفه‌های وارداتی ایالات متحده، خرید اروپایی‌ها به این محصول را افزایش داد. با این حال، در حالت کلی، میزان تجارت این محصول در سال 2018 با کاهش روبه‌رو شد.
  1398/4/26 13:59

  بررسی عملکرد شرکت چالکو در 5 سال گذشته؛

  شرکت دولتی چالکو، نتایج چندان رضایت‌بخشی از خود به ثمر نگذاشت

  شرکت چالکو بزرگ‌ترین شرکت دولتی تولیدکننده آلومینیوم در چین، نتایج مالی چندان چشم‌گیری در مقایسه با همتایان خود در این کشور رقم نزده است. با این حال، افزایش حجم معدن‌کاری آن، نه‌تنها در حوزه بوکسیت، بلکه در حوزه‌ انرژی (زغال‌سنگ) به بهبود شاخص‌های مالی آن کمک کرد.
  1398/4/25 13:42
314
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: