ایران

  لزوم برگشت حقوق دولتی معادن استان کردستان

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان گفت: برای تامین نیازهای توسعه‌ای باید به دنبال خلق منبع از ظرفیت‌های ویژه استان باشیم که یکی از راه‌های آن، برگشت حقوق دولتی معادن به خود استان است.
  1401/4/8 16:07

  فعالیت واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی در هرمزگان

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت:بیش از چهار میلیون و 700 هزار تن محصولات صنعتی با رشد 5 درصدی طی سه ماهه نخست سال 1401 در این استان تولید شده است.
  1401/4/8 15:37

  معافیت مالی شرکت‌های بزرگ به شرط تحقیق و توسعه

  معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد: در صورتی که شرکت‌های بزرگ صنعتی بخشی از سرمایه خود را صرف تحقیق و توسعه کنند، مشمول معافیت مالی خواهند شد.
  1401/4/6 19:35

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  حقوق گمرکی را کاهش دهید

  وزیر صمت در نامه‌ای به رئیس جمهور، خواستار کاهش حقوق گمرکی با توجه به افزایش نرخ مبنای محاسبه تعرفه شد.
  1401/4/6 17:37

  سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت خراسان جنوبی

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۶۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صنعتی در استان لحاظ شده است که با صدور ۵۴ فقره پروانه بهره‌برداری تا پایان امسال اشتغال‌زایی خوبی در پی دارد.
  1401/4/4 18:14

  پرداخت اقساطی حقوق ورودی ماشین‌آلات صنعتی

  وزارت صمت اعلام کرد پس از تعامل با گمرک، قرار است پرداخت حقوق ورودی به‌ صورت اقساطی انجام شود تا از این طریق، مشکل واردکنندگان ماشین‌آلاتی که مشابه ساخت داخل ندارند، رفع شود.
  1401/4/4 17:27

  سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن کردستان

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از آغاز عملیات اجرایی طرح‌های پیشران با بیش از دو میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در این استان خبر داد.
  1401/4/4 17:25

  خام‌فروشی هنر نیست

  صادرات محصولات نهایی صنعتی می‌تواند یکی از راه‌های ایجاد رونق اقتصادی و ارزش افزوده بالا در دنیا تلقی شود. کشورهای پیشرفته اغلب راه صنعتی شدن و تبدیل شدن به قدرت اقتصادی را در تولید و صادرات محصولات نهایی یافته‌اند. هر چند که محصولات نیمه‌نهایی نیز می‌تواند ارزش‌آفرین باشد؛ اما تولید محصول نهایی به کامل شدن چرخه اقتصاد و گردش مالی قابل توجه خواهد انجامید. ناگفته نماند که تلاش تمام دولت‌ها این است که با هر روش ممکن صادرات را افزایش دهند. کشورهای در حال توسعه صادرات محصولات خام و نیمه‌نهایی را در دستور کار قرار می‌دهند؛ در مقابل کشورهای پیشرفته محصولات نهایی را صادر می‌کنند. قدر مسلم این است که ارزش صادرات محصولات نهایی به مراتب بیش از محصولات خام و نیمه‌نهایی خواهد بود.
  1401/4/4 09:29

  ایجاد تحول در بخش معدن استان آذربایجان شرقی

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه معادن آذربایجان شرقی طی سال اخیر مورد بی‌توجهی قرار گرفته بود، اکنون به صورت جدی به حوزه معدن وارد شده‌ایم.
  1401/3/31 20:59

  مدیرعامل «تاصیکو» منصوب شد

  روز شنبه 28 خرداد ماه 1401، امیرحسین نادری پس از تشریفات اداری به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین منصوب شد.
  1401/3/29 17:12
1618
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: