ایران

  مدیرعامل گروه صنعتی سدید:

  توسعه صادرات، وظیفه ملی است

  مدیرعامل گروه صنعتی سدید درباره اهمیت صادرات صنایع معدنی گفت: در برهه زمانی کنونی که درآمدهای نفتی کشور به‌واسطه تحریم‌ها کاهش پیدا کرده است، صادرات غیرنفتی با رویکرد پرهیز از خام‌فروشی و صادرات محصولات تکمیلی انتهای زنجیره‌های تولید؛ از یک رویکرد به یک وظیفه ملی صنعتگران و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی تبدیل شده است.
  1399/7/29 18:11

  معاون وزیر صمت:

  اولویت وزارت صمت «تنظیم بازار» است

  معاون وزیر صمت با بیان اینکه اولویت نخست وزارتخانه موضوع بازار است، گفت: همه بخش‌ها و دستگاه‌ها و حوزه نظارتی و اصناف برای تنظیم بازار باید هماهنگ باشند.
  1399/7/27 18:13

  تاثیر اقدامات اخیر بانک مرکزی بر بازار ارز

  با توجه به اقدامات اخیر بانک مرکزی مبنی بر افزایش سقف خرید در بازار متشکل ارزی و عرضه روزانه ۵۰ میلیون دلار در آن به منظور مدیریت بازار ارز، یک تحلیلگر اقتصادی گفت: تا زمانی که چشم‌انداز روشنی برای اقتصاد کشور شکل نگیرد، این‌گونه اقدامات تاثیر آنچنانی بر بازار ارز نخواهند داشت.
  1399/7/23 19:20

  معاون اول رئیس‌جمهور:

  در بخش تولید تحریک تقاضا در بازار از نیازهای ضروری است

  معاون اول رئیس‌جمهور تحریک تقاضا در بازار را از نیازهای ضروری بخش تولید عنوان کرد و از وزارت امور اقتصادی و دارایی خواست نقش موثرتری در تامین مالی بخش تولید ایفا کند.
  1399/7/22 19:56

  رئیس‌جمهور تاکید کرد:

  اطلاعات زنجیره تامین و توزیع کالای وزارت صمت در دسترس همگان قرار گیرد

  رئیس‌جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت را مکلف کرد، زنجیره کامل تامین و توزیع شامل تولید، صادرات و واردات کشور، از مرحله ثبت سفارش تا توزیع کالا در فروشگاه‌ها را ایجاد و زمینه دسترسی همه مدیران، فعالان اقتصادی و عموم مردم به این سامانه را فراهم کند.
  1399/7/13 07:31

  مدیر طرح و برنامه اتاق بازرگانی ایران:

  دلایل عملی نشدن برنامه‌های توسعه کشور باید بررسی شود

  مدیر طرح و برنامه اتاق بازرگانی ایران گفت: باید با درس گرفتن از تجربیات برنامه‌های توسعه قبلی و مشکلات آن‌ها، قانون هفتم توسعه بر اساس اولویت‌های مهم اقتصاد ایران نوشته شود. تاکنون حدود ۴۰ درصد این برنامه‌ها به عرصه عمل رسیده‌اند و مهم‌ترین دلایلی که باعث شده این برنامه‌ها در حد چشم‌انداز و برنامه‌های کلان باقی بماند عدم تناسب طرح‌ها و سیاست‌های مطرح شده در برنامه‌ها با واقعیات روز حاکم بر کشور است.
  1399/7/13 04:12

  رئیس صمت مازندران اعلام کرد:

  رشد ۲.۵ درصدی تولید صنعتی مازندران

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در نشست تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی این استان، گفت: تولیدات صنعتی استان در فصل بهار سال جاری با وجود شرایط کرونایی ۲.۵ درصد رشد داشت.
  1399/7/10 02:06

  استاندار مازندران اعلام کرد:

  بهره‌برداری 60 درصدی از ظرفیت‌های اقتصادی مازندران

  استاندار مازندران در مراسم تجلیل از فعالان حوزه صنعت و معدن استان در ساری، با بیان اینکه در گذشته‌ای نه چندان دور صنعت استان در شرایط بدی قرار داشت، گفت: امروز ظرفیت بهره‌برداری از تمام حوزه‌های اقتصادی استان به ۶۰ درصد رسیده است.
  1399/7/10 01:29

  معاون وزیر صمت اعلام کرد:

  آغاز تولید داخلی برای قطع واردات سه میلیارد دلاری

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اجتناب‌ناپذیر خواندن تمرکز بر ظرفیت‌های تولید داخلی را برای مقابله با تحریم‌ها، گفت: این وزارتخانه امسال برای بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و تحقق شعار سال، تولید داخلی برای قطع سه میلیارد دلار واردات کالاهای مختلف مورد نیاز کشور را شروع کرده است.
  1399/7/10 00:32

  2300 واحد صنعتی تعطیل به سرمایه‌گذار جدید نیاز دارد

  معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان این که ماموریت نخست این وزارتخانه سوق دادن سرمایه‌گذاران جدید به راه‌اندازی واحدهای تعطیل شده است، گفت: همسو با این رویکرد فهرست دو هزار و 300 واحد تعطیل شده در سامانه وزارت صنعت منتشر شده تا در اختیار سرمایه‌گذاران جدید قرار گیرد.
  1399/7/9 08:07
1233
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: