بنگاه‌ها

  تنوع سبد مشتریان توربین‌های بادی در صبا نیرو

  مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه صبا نیرو درباره آخرین اقدامات صورت گرفته در این شرکت توربین‌ساز اظهار داشت: صبا نیرو اولین شرکت تولیدکننده توربین‌های بادی در کشور و خاورمیانه بوده و از توانمندی بالایی در خصوص طراحی و تولید توربین‌های بادی با توجه به داخلی‌‌سازی بیش از 75 درصد توربین‌های مرتبط، برخوردار است.
  1399/10/16 15:41

  هدف‌گذاری تولید ماهانه 50 کامیون در «حدید مبتکران»

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مجتمع تولیدی «حدید مبتکران» در مشگین‌شهر در جریان تکمیل مراحل اجرایی این کارخانه قرار گرفت و به گفته مدیریت این مجموعه قرار است ماهانه 50 دستگاه کامیون توسط این شرکت به بازار عرضه شود.
  1399/10/15 12:13

  مدیر خدمات پس از فروش پتکو مطرح کرد:

  ارائه خدمات مناسب پس از فروش، زبانزد مشتریان پتکو

  مدیر بخش خدمات پس از فروش شرکت دانش‌بنیان پتکو گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و نقاط قوت شرکت پتکو دسترسی سریع کارفرمایان به خدمات پس از فروش و امور فنی و مهندسی مورد نیاز پس از ارسال محصولات بوده که همواره موجب رضایت کارفرمایان طی سال‌های اخیر بوده است.
  1399/10/14 17:55

  طی یک سال؛

  131 هزار متر حفاری توسط ایمیدرو انجام شد

  در راستای سیاست‌های ایمیدرو مبنی بر جلب سرمایه‌گذاری و واگذاری محدوده‌ها به بخش خصوصی، این سازمان تاکنون با 100 شرکت سرمایه‌گذاری همکاری داشته و همچنین به رغم وجود تحریم‌ها، در سال گذشته 131 هزار متر حفاری توسط ایمیدرو و شرکت‌های زیرمجموعه و تابعه صورت گرفته است.
  1399/10/13 17:14

  سرگروه مواد شرکت تولید پمپ‌های بزرگ و توربین آبی پتکو:

  به‌کارگیری فولادهای آلیاژی بسیار خاص در ریخته‌گری انواع پمپ‌ها، یکی از نقاط قوت پتکو

  سرگروه مواد شرکت پمپ و توربین پتکو گفت: شرکت پتکو توانایی ریخته‌گری و تامین تمامی مواد اولیه مورد نیاز خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی داشته و انواع فلزات و آلیاژهای بسیار خاص را در تولید پمپ‌ها به کار می‌برد که در واقع این موضوع یکی از نقاط قوت شرکت پتکو محسوب می‌شود.
  1399/10/7 17:41

  مدیرعامل شرکت سیلندرسازی تهران عنوان کرد:

  گسترش سبد محصولات با وجود چالش تامین مواد اولیه

  مدیرعامل شرکت سیلندرسازی تهران گفت: علی‌رغم چالش‌ تامین مواد اولیه و سایر مشکلات تولید که هر سال نسبت به سال قبل بیشتر می‌شود، توانستیم تولید مته‌های حفاری مرتبط با بخش معدن را نیز در دستور کار قرار دهیم.
  1399/10/3 19:35

  رئیس سازمان صمت استان بوشهر خبر داد:

  ساخت دومین کشتی ۱۱۳هزار تنی افراماکس در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) در بوشهر

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های عظیم سرمایه‌گذاری به ویژه صنایع کشتی‌سازی نظیر شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) بوده که تاکنون اقدامات و پیگیری‌های مستمری برای رفع مسائل و مشکلات مرتبط با پروژه‌های تولیدی این شرکت انجام شده است.
  1399/10/3 16:26

  سرپرست هیدرولیک شرکت پتکو:

  تجربه ساخت هزاران پمپ، پشتوانه فعالیت پتکو

  سرپرست هیدرولیک شرکت پتکو گفت: شرکت پتکو طی 20 سال گذشته تجربه و توانایی ساخت هزاران پمپ برای صنایع مختلفی چون نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی را داشته و توانسته باکیفیت‌ترین محصولات را در اختیار کارفرمایان قرار دهد و موفقیت‌های چشمگیری در تامین نیاز صنایع مختلف کشور به دست آورد.
  1399/10/2 19:47

  تولید پره توربین‌های صنایع نیروگاهی

  یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان توانست قطعات پیچیده مورد نیاز صنایع مانند پره توربین‌های صنایع نفت و گاز و نیروگاهی را با روش اقتصادی تولید کند.
  1399/10/2 13:27

  اسناد و مدارک فنی، ضرورت حیاتی در اجرای فرایندهای تولیدی شرکت پتکو

  سرپرست واحد مدارک فنی شرکت پتکو گفت: واحد مدارک فنی شرکت پتکو که یکی از دپارتمان‌های اصلی امور فنی مهندسی شرکت محسوب می‌شود، مسئول تحقق انتظارات مشتریان درخصوص تهیه مدارک پیچیده فنی انواع پمپ و توربین است.
  1399/9/27 13:10
58
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: