مطالب مرتبط با واژه 'فلزات ‌آنلاین'

  مدیرعامل شرکت روزان قطعه تاک:

  قیمت شمش چدن ما را به زانو در آورده است!

  مدیرعامل شرکت روزان قطعه تاک گفت: مهم‌ترین مشکلی که ما در حال حاضر با آن مواجه هستیم، معضل قیمت شمش چدن است که ماده اولیه این صنعت محسوب می‌شود؛ افزایش نامتعارف و روزبه‌روز شمش چدن در بازار داخلی، ما را برای عقد قرارداد با مشتریان جهت تامین قطعات مورد نیاز آن‌ها دچار مشکل کرده است به نحوی که با این شرایط، ترجیح داده‌ایم که تولید را متوقف کرده و در انتظار تثبیت قیمت‌ها باشیم.
  1398/12/13 13:00

  سخنگوی ستاد تنظیم بازار:

  صادرات انواع محصولات فولادی مستلزم مجوز معاونت معدنی است

  سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت: با توجه به تولید بیش از 25 میلیون تن انواع فولاد در کشور و ضرورت‌های تامین نیاز داخل، در جلسه تنظیم بازار مقرر شد، صادرات انواع محصولات فولادی پس از این توسط گمرگ، فقط با مجوز معاونت امور معادن و صنایع معدنی صورت پذیرد.
  1398/11/29 20:11

  عضو شورای اسلامی شهر تهران:

  تخریب کوهستان را متوقف کنید

  عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه معدن سنگ سبز واقع در کوی فراز در منطقه ۲ شهرداری، اخیرا مجددا فعال شده و بیم آن می‌رود که فعالیت این معدن تخریب کوهستان را شدت بخشیده و در ایام بارندگی، خطر سیلاب را برای مناطق کوهستانی پایین دست خود ایجاد می‌کند. 
  1398/11/29 19:57

  اعضاء هیئت مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران انتخاب شدند

  اولین جلسه هیئت مدیره جدید انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو برگزار شد و در این جلسه رئیس هیئت مدیره، نائب رئیس هیئت مدیره، دبیر انجمن، سخنگو و خزانه‌دار انتخاب شدند.
  1398/11/29 19:48

  حمایت از فعال‌سازی معادن کوچک مقیاس کرمان

  همایش طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس جنوب کرمان با حضور جمعی از مدیران برگزار شد که در این جلسه، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی و صندوق بیمه سرمایه‌گذاری معادن کشور در بحث تامین زیرساخت‌های مورد نیاز، خصوصا برق مورد نیاز معادن همچنین فعال‌سازی معادن و اکتشافات در حوزه معادن جنوب کرمان قول مساعد دادند.
  1398/11/29 17:53

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت خبر داد؛

  فشار تقاضا در کنار افزایش ۱۰۰ درصدی تولید خودرو

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت، ضمن اشاره به اینکه افزایش ۱۰۰ درصدی خودرو، گفت: واگذاری خودرو در دو ماه اخیر نسبت به ماه‌های مشابه سال گذشته، ۱۴۰ درصد افزایش پیدا کرده و اهتمام خودروسازان انجام سریع تعهدات به مردم است.
  1398/11/29 17:31

  هیئت دولت مصوب کرد؛

  شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران محدوده‌ای مجاز برای بهره‌برداری از شهرک صنعتی غیردولتی

  با تصویب هیئت دولت مقرر شد صدور پروانه بهره‌برداری شهرک صنعتی غیردولتی از سوی وزارت صمت، پس از اطمینان از انجام کامل اقدامات لازم با تایید سازمان حفاظت محیط زیست صورت مپذیرد.
  1398/11/29 17:20

  سرپرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان عنوان کرد:

  پیشروی عملکرد صادراتی از اهداف صادراتی

  سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان گفت: مجموع صادرات از گمرگات و بازارچه‌های مرزی استان بدون احتساب منطقه آزاد چابهار طی 10 ماهه امسال 872 میلیون و 743 هزار و 755 دلار بوده است که در این مدت، 8.7 درصد از کل برنامه هدف سالیانه صادرات جلوتر هستیم.
  1398/11/29 16:57

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  تحقق تفویض اختیارات یک الزام است

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در هفدهمین جشنواره تولید ملی_افتخار ملی، ضمن اشاره به اینکه ظرفیت‌های توسعه‌ای دولت الکترونیک یک ضرورت است، گفت: بخشی از تسهیل امور، تفویض اختیارات است و در همان اولین روزهای قبول مسئولیت خود در این وزارتخانه، اولویت را در این امر قرار داده و به عنوان نمونه اختیار ثبت سفارش را به استان‌ها تفویض کردم.
  1398/11/29 16:54

  در نشست فعالان معدنی ایران مطرح شد؛

  چالش عوارض صادراتی و تیک طلایی معادن

  در نشست فعالان معدنی ایران در محل خانه معدن، بخشنامه‌های پیاپی و مشکل‌ساز دولتی، عوارض صادراتی ذیل موانع صادراتی و تیک طلایی به جای امضا در مسیر ایجاد رانت، از جمله مسائلی بود که مورد بررسی فعالان معدنی کشور قرار گرفت.
  1398/11/29 16:48
1321
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: