مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  مدیرعامل تعاونی 353 سیم و کابل توانای بروجرد:

  به ماشین‌آلات مدرن دسترسی نداریم

  مدیرعامل تعاونی 353 سیم و کابل توانای بروجرد سیم و کابل توانای بروجرد گفت: یکی از مشکلاتی که تولیدکنندگان سیم و کابل با آن مواجه هستند، عدم دسترسی به تجهیزات و ماشین‌آلات خارجی است، به طور کلی تولیدکنندگان ایرانی در تامین ماشین‌آلات با این مشکل مواجه بودند اما با شروع تحریم‌ها این موضوع دشوارتر شده است.
  1398/11/30 18:46

  مدیرعامل شرکت نوتاش صنعت کشاورز:

  دلالان، برنده‌ همیشگی بازار ایران هستند

  مدیرعامل شرکت نوتاش صنعت کشاورز گفت: تامین مواد اولیه در بین تولیدکنندگان سیم و کابل به یک معضل جدی تبدیل شده است، چرا که علاوه بر بورس کالا در بازار آزاد نیز مس با قیمت کمتری عرضه می‌شود و این دو قیمتی شدن مواد اولیه باعث ایجاد یک رقابت سنگین در بازار شده است که در این میان دلالان و افراد سودجو بیشترین بهره را می‌برند.
  1398/11/30 16:57

  مدیرعامل شرکت زرین فلز پارس:

  قانون منع واردات، هزینه‌ها را افزایش داده است

  مدیرعامل شرکت زرین فلز پارس گفت: وضع قانون منع واردات محصولات، هزینه واردات را افزایش داده و حاشیه سود را کمتر از گذشته کرده است، البته این قانون بیشتر به تولیدکننده و مصرف‌کننده نهایی آسیب زده است.
  1398/11/30 16:42

  رئیس اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان عنوان کرد:

  اوراسیا میانجی ایجاد رکورد در حجم تجارت خارجی

  رئیس اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان در خصوص میزان اثرگذاری اوراسیا بر حجم مبادلات دو کشور گفت: از زمانی که به این اتحادیه پیوستیم اتاق مشترک ایران و ارمنستان 6 هزار گواهی بازرگانی صادر کرده است؛ ضمن آنکه به واسطه همین قرار داد بود که امسال رکورد جدیدی در حجم تجارت خارجی دو کشور رقم خواهد خورد و انتظار داریم تراز کاملا مثبت به سمت ایران، تغییر کند.
  1398/11/30 16:30

  دبیر انجمن واردکنندگان خودرو:

  دولت به کیفیت و قیمت خودرو اهمیتی نمی‌دهد

  دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: قبلا تذکر داده بودیم که در بازار جهانی، خودروهای این قیمتی از پایین‌ترین کیفیت برخوردار هستند اما به شرطی که دولت بخواهد، می‌توان خودرویی با این قیمت و با بهترین کیفیت وارد کرد.
  1398/11/30 16:20

  تاثیر ویروس کرونا بر مذاکرات فروش سهام عملیات‌های زامبیای فرست کوانتوم

  مدیران فرست کوانتوم گفتند: ویروس کرونا موقتا مذاکرات مرتبط با فروش سهام اقلیت در عملیات‌های زامبیای این شرکت را متوقف کرده است.
  1398/11/30 16:12

  مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:

  سرمایه‌گذاری در ایران از مهم‌ترین برنامه‌ها برای حضور در اکسپو است

  مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی برای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته برای حضور در اکسپو ۲۰۲۰ دبی است، گفت: معرفی برندهای برتر کشور و بازاریابی برای جلب توجه حداکثری بازدید کنندگان از این نمایشگاه که در حدود ۲۵ میلیون نفر برآیند شده است و تشکیل جلسات B2B در حاشیه این نمایشگاه از دیگر برنامه های مورد نظر خواهد بود.
  1398/11/30 16:06

  قائم مقام وزیر صمت:

  مانور آزمایشی اکسپو در اردیبهشت ماه 99 برگزار می‌شود

  قائم مقام وزیر صمت در جلسه ستاد ملی اکسپو با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ دبی، گفت: دو هدف کلی رونق توسعه صادرات کالاهای ایرانی و جذب سرمایه‌گذار خارجی در اهداف این رویداد مهم بین‌المللی برای ایران تعریف شده که بر این اساس باید از تمامی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های کشور در بخش‌های مختلف به منظور استفاده حداکثری از فرصت‌های این رویداد مهم بهره‌برداری کنیم.
  1398/11/30 16:02

  رویترز اعلام کرد؛

  رکوردی جدید در قیمت طلای جهانی

  قیمت طلا پس از اینکه روز گذشته تحت تاثیر نگرانی‌ها پیرامون اپیدمی ویروس کرونا از مرز یک هزار و ۶۰۰ دلار عبور کرد، در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی بالای این مرز ماند.
  1398/11/30 15:47

  استاندار مرکزی:

  تسهیلات ۲۱۰۰ میلیارد تومانی به واحدهای تولیدی

  استاندار مرکزی با اشاره به اینکه استان مرکزی به لحاظ پرداخت تسهیلات در بخش رونق تولید، رتبه سوم کشور را دارا است، گفت: رقم پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی استان مرکزی طی سال جاری، نزدیک به دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است.
  1398/11/30 15:44
2787
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: