زیرساخت

  اختصاص ۱۰ هزار و 500 مگاوات به صنایع معدنی

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۰ هزار و ۵۰۰ مگاوات برق برای معادن و صنایع معدنی کشور اختصاص یافته است.
  1400/6/22 17:27

  مدیر HSEE منطقه ویژه اقتصادی خلیج ‌فارس مطرح کرد:

  پیشگیری از همه‌گیری ویروس کرونا در منطقه ویژه خلیج فارس

  مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی منطقه ویژه اقتصادی خلیج ‌فارس گفت: منطقه ویژه خلیج فارس در راستای مقابله با ویروس کرونا، از ابتدای شیوع این ویروس در کشور، دستورالعمل‌هایی را در این راستا از طریق مدیریت HSEE منتشر کرده و توانسته است تا حدود زیادی این بیماری را در سطح منطقه مهار کند.
  1400/6/14 18:50

  تشریح عوامل جذب سرمایه در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، سه عامل کاهش بروکراسی اداری، تسهیل فرایند صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری و اعطای تسهیلات بانکی را از عوامل جذب سرمایه‌گذاری در منطقه دانست.
  1400/6/14 15:47

  مدیرعامل منطقه ویژه انرژی‌بر پارسیان خبر داد:

  اخذ مجوز دو کارخانه فولاد در منطقه ویژه پارسیان

  مدیرعامل منطقه ویژه انرژی بر پارسیان از دریافت مجوز دو کارخانه فولاد برای منطقه ویژه خبر داد و گفت: ۱۰ قرارداد سرمایه‌گذاری بسته شده و ۱۰ قرارداد دیگر در مسیر بسته شدن است.
  1400/6/13 15:27

  بهرمندی اصناف از مزایای استقرار در شهرک‌های صنعتی و صنفی

  رئیس اتاق اصناف ایران گفت: صنوف در قالب ناحیه صنفی در شهرک‌های صنعتی مستقر می‌شوند که نسبت به ایجاد شهرک‌های صنفی مستقل، هزینه کمتر و شرایط بهتری دارد.
  1400/6/9 17:47

  دور باطل انتقال آب به مناطق مرکزی

  کارشناس سیاست‌گذاری آب با بیان اینکه طرح‌های انتقال آب دریا به فلات مرکزی موجب کشش جمعیت و افزایش تقاضا می‌شود، گفت: برخی پروژه‌هایی که تعریف می‌شود در شرایط غیربحرانی به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد و با مبلغ خیلی کمتر از آن‌ها می‌توان مشکلات کمبود آب را برطرف کرد.
  1400/6/7 17:55

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد:

  اجرای 1900 پروژه عمرانی با اعتبار 4800 میلیارد تومان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، از اجرای یک هزار و 900 پروژه عمرانی با اعتبار چهار هزار و 800 میلیارد تومان در بخش‌های مختلف ازجمله شهرک‌سازی، تامین آب، برق، تلفن و روشنایی، راه‌سازی، فضای سبز، تصفیه‌خانه فاضلاب، بازچرخانی آب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور خبر داد.
  1400/6/6 17:27

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو خبر داد:

  اجرای طرح‌های زیرساختی لامرد با یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: طرح‌های زیرساختی در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد با هدف آماده‌سازی زمینه برای فعالیت سرمایه‌گذاران اجرا می‌شود.
  1400/5/17 16:59

  افزایش ۷۰ درصدی رفع تملک زمین‌ شهرک‌های صنعتی سمنان

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از افزایش ۷۰ درصدی رفع تملک زمین‌ شهرک‌های صنعتی استان از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان تیر ماه نسبت به سال گذشته خبر داد.
  1400/5/17 14:13

  انتقال صنایع آب‌بر به سواحل، مرهمی بر زخم کم‌آبی

  کشور ما طی چند دهه گذشته درگیر بحران آب شده و این بحران در یک دهه گذشته به اوج خود رسیده است. مصرف بی‌رویه آب از یک سو و عدم مدیریت صحیح منابع آبی به ویژه انتقال آب بین حوزه‌ای و سدسازی‌های بی‌رویه از سوی دیگر، ایران را به یک ابرچالش بزرگ در زمینه آب وارد کرده است. در حالی که مصرف آب تجدیدپذیر زیرزمینی و سطحی در دنیا به طور متوسط حدود 25 تا 30 درصد است، اما این میزان در کشور ما به بیش از 70 درصد رسیده و با برداشت بی‌رویه آب از منابع زیرزمینی، ضمن اینکه بارندگی‌های سال‌های اخیر هرگز نتوانسته جای برداشت‌های بی‌رویه را پر کند، معضلات دیگر همچون خشک شدن چشمه‌ها و قنات‌ها، فرونشست دشت‌ها و عمیق‌تر و شورتر شدن چاه‌ها و در نهایت کاهش جمعیت در مناطق خشک و نارضایتی‌های اجتماعی را در پی داشته است.
  1400/5/16 16:59
460
بنر صبانور
شرکت احیا استیل فولاد بافت
شرکت کانی مس
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: