زیرساخت

  مجوز بهره‌برداری از سه پست اسکله منطقه ویژه پارسیان

  مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با اشاره به افزایش صادرات منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: با بهره‌برداری از این سه پست اسکله و افزایش صادرات در این مجتمع اقتصادی، بحث آمایش سرزمینی و توزیع متناسب بنگاه‌های اقتصادی در این نوار ساحلی در هرمزگان رونق پیدا خواهد کرد.
  1401/9/6 12:04

  حامد کلانتری، مدیرعامل شرکت نوآوران ابتکار احسان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  متحول‌سازی مدیریت لجستیک و حمل‌ونقل مواد معدنی با «آی‌بار»

  یکی از چالش‌های مهم صاحبان معادن، نبود زیرساخت بهینه برای پایش، ارزیابی و کنترل عملکرد ذی‌نفعان در بهره‌برداری و برداشت از معادن است. این معضل، هم زمینه را برای استحصال و برداشت‌های غیرمجاز از معادن فراهم می‌آورد و هم آسیب‌های جدی و جبران‌ناپذیری به زیست‌بوم مناطق مورد بهره‌برداری وارد می‌کند. در این راستا، استفاده از راهکارهای حمل‌ونقل مبتنی بر فناوری، می‌تواند به توانمندسازی صاحبان معادن در کنترل منابع معادن، پایش و مدیریت مستمر ذی‌نفعان کمک فراوانی کند. هم‌زمان با برگزاری مهم‌ترین رویداد صنعت فولاد ایران در کیش، سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۱ و نمایشگاه بین‌المللی فولاد، از دو محصول دانش‌بنیان مجموعه نوآوری و شتاب‌دهنده «نوین‌ ارزش» در حوزه مدیریت هوشمند حمل‌ونقل بار به همت گروه گسترش سرمایه‌‏گذاری بین‌‏المللی ارزش رونمایی شد. با توجه به این مهم، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌وگویی را با حامد کلانتری، مدیرعامل شرکت نوآوران ابتکار احسان تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/9/2 10:18

  بهبود حمل‌ونقل مواد معدنی در قاره سیاه

  بنادر دولتی و سیستم راه‌آهن آفریقای جنوبی با بزرگ‌ترین اتحادیه کارگری خود بر سر افزایش دستمزد سه ساله به توافق دست یافتند و اعضای آن موافقت کردند که اعتصابی که باعث کاهش صادرات مواد معدنی و سایر کالاها خواهد شد را متوقف کنند.
  1401/8/18 13:14

  محسن نادری، مدیرعامل شرکت مدیریت بین‌المللی همراه جاده ریل دریا در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  حمل‌ونقل مواد معدنی را متحول خواهیم کرد/ ضرورت توسعه زیرساخت‌های ریلی کشور

  شرکت مدیریت بین‌المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو)، با توجه به مشکلات فعلی و آتی حمل‌و‌نقل مواد معدنی فولادی در سال 1396 تاسیس شد. سهام‌داران این مجموعه را شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، تجلی توسعه معادن و فلزات، گل‌گهر، چادرملو، گهر‌زمین و گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید تشکیل می‌دهند. چشم‌انداز این شرکت، احداث و توسعه تاسیساتی همچون پایانه تخصصی مکانیزه مواد معدنی، اسکله تخلیه و بارگیری مواد معدنی، زیرساخت‌های جاده‌ای و ریلی و دریایی، تهیه و توسعه تجهیزات و ارائه خدمات حمل ریلی، جاده‌ای، بندری و دریایی به منظور صادرات و واردات مواد و محصولات معدنی به ویژه تولیدات فولادی تا پایان سال 1409 است. همچنین حمل‌و‌نقل ترکیبی به منظور رفع چالش حمل‌و‌نقل سهام‌داران، از دیگر چشم‌انداز تعریف شده برای این شرکت به حساب می‌آید. در این راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌و‌گویی را با محسن نادری، مدیرعامل شرکت مدیریت بین‌المللی همراه جاده ریل دریا تدارک دیده است که متن آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/8/18 09:40

  همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان با بخش معدن

  مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو گفت: اطلاع از نیازهای بخش معدن و صنایع معدنی از ضرورت‌های توسعه همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان است.
  1401/8/16 18:34

  معاون وزیر صمت:

  ۴۵۰ واحد تولیدی راکد فعال‌سازی می‌شوند

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور از احیای ۴۵۰ واحد تولیدی راکد و بازگشت این واحد‌ها به چرخه تولید خبر داد و گفت: ۱۸ هزار هکتار اراضی صنعتی در کشور برای احداث واحد‌های تولیدی و صنعتی آماده سرمایه‌گذاری است.
  1401/7/28 14:49

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  اجرای طرح‌های رونق‌بخش صنعت در کشور آغاز شد

  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 10 طرح رونق‌‍بخش صنعت در زمینه‌هایی از جمله فعال‌سازی واحدهای تولیدی، ایجاد توازن سرمایه‌گذاری و نوسازی واحدهای تولیدی در کشور آغاز شده است .
  1401/7/17 11:43

  ایجاد زیرساخت لازم برای فعال‌سازی معادن جنوب کرمان

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پنج معدنی که به دلیل نبود زیرساخت در جنوب کرمان در منطقه کهنوج فعال نیستند، در دستور کار بخش‌های ذی‌ربط قرار گرفته است.
  1401/7/9 09:50

  توسعه زیرساخت‌های 120 معدن عملیاتی می‌‎شود

  میزان اعتبار اختصاص یافته توسط ایمیدرو در سال جاری، حکایت از رشد 67 درصدی سرمایه‌گذاری در بخش جاده‌سازی و برق‌رسانی دارد.
  1401/6/29 18:54

  تقویت زیرساخت‌های خدماتی در منطقه سبزوار

  رئیس اداره صمت سبزوار گفت: باید اقداماتی برای تقویت زیرساخت‌های خدماتی انجام شود تا سرمایه‌گذاران انگیزه و رغبت کافی برای به‌کارگیری سرمایه خود در این مناطق را داشته باشند.
  1401/6/22 18:26
534
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: