مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  تکلیف تولیدکنندگان اسلب و ورق فولادی مشخص شد

  جلسه داریوش اسماعیلی، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت با تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اسلب در کنار تولیدکنندگان ورق فولادی در محل وزارت صمت برگزار شد‌؛ بر این اساس مقرر شد که اسلب موردنیاز تولیدکنندگان ورق فولادی توسط سه شرکت اصلی تولیدکننده شامل فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان و فولاد مبارکه به میزان نیاز و مطابق با جدول پیشنهادی انجمن فولاد تامین شود.
  1399/3/18 09:12

  رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد:

  ظرفیت تولید 780 هزار تنی ورق‌های فولادی و گالوانیزه

  سرپرست سازمان صمت استان سمنان در حاشیه بازدید از خط تولید ورق شرکت نورد و لوله در شهرک صنعتی سمنان، گفت: این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه 780 هزار تن ورق‌های فولادی رنگی، گالوانیزه گرم و ورق‌های فولادی با پوشش روی یا همان ورق گالوانیزه را دارد.
  1399/3/18 09:07

  کلنگ مرکز نوآوری تحول دیجیتال صنعت فولاد کشور به زمین زده شد

  کلنگ احداث «مرکز نوآوری تحول دیجیتال در فولاد» با حضور خداداد غریب‌پور معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه، محمود نیلی رئیس دانشگاه تهران و سعید زرندی معاون علم و فناوری وزارت صمت و با همت شرکت فولاد مبارکه اصفهان و دانشگاه تهران در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به زمین زده شد.
  1399/3/18 09:01

  رشد تولید «بکاب» نسبت به سال گذشته

  شرکت صنایع جوشکاب یزد در دومین ماه سال 1399 عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش گذاشت، این شرکت در اردیبهشت ماه سال جاری در تولید و فروش به ارقام درخشانی دست یافت، همچنین میزان درآمد شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12.9 درصد افزایش یافته است.
  1399/3/17 17:39

  کاتد مس با افزایش قیمت در بورس کالا عرضه می‌شود

  فردا یکشنبه 18 خرداد ماه سال 1399، مجموع چهار هزار تن مس کاتدی با قیمت 854 هزار و 291 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.
  1399/3/17 17:36

  در بورس کالا؛

  عرضه بیلت و شمش خالص آلومینیوم ایرالکو

  فردا یکشنبه 18 خرداد ماه سال 1399، مجموع یک هزار و 900 تن شمش آلومینیوم 99.8 درصد و 500 تن بیلت در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.
  1399/3/17 17:34

  تولید طلای صنعتی کشور مالی در سال۲۰۲۰ کاهش می‌یابد

  بر اساس اعلام وزارت معادن و فرآورده‌های نفتی کشور مالی، پیش‌بینی می‌شود تولید طلای صنعتی در کشور مالی طی سال جاری با کاهش ۸.۳ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۱۹ به ۵۹.۷۷ تن برسد که این مسئله ناشی از افت تولید چندین معدن این کشور در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا عنوان شده است.
  1399/3/17 14:54

  عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در عمان عنوان کرد:

  هجوم بی‌برنامه ایرانیان برای سرمایه‌گذاری در عمان

  عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در عمان گفت: از چالش‌های تجاری بین دو کشور ایران و عمان می‌توان به هجوم بی‌برنامه و عظیم ایرانیان به عمان و ثبت شرکت‌های تجاری راکد در این کشور اشاره کرد.
  1399/3/17 14:54

  رئیس کمیته ارزی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازی کشور:

  ارز قطعه‌سازان تامین می‌شود

  رئیس کمیته ارزی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازی کشور گفت: برپایه پیش‌بینی‌های انجام شده توسط بانک مرکزی، ارز مورد نیاز گروه خودرویی از طریق صادرات فلزات سنگین مانند فولاد، آلومینیوم، مس و... تامین خواهد شد.
  1399/3/17 14:50

  رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با سرپرست وزارت صمت:

  ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در اسرع وقت/ تامین ارز مورد نیاز مواد اولیه تولید کشور پیگیری شود

  حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگوی تلفنی با سرپرست وزارت صمت، گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت، برنامه‌ریزی‌های لازم و جامع برای اتمام و به بهره‌برداری رسیدن هر چه سریع‌تر طرح‌های نیمه تمام را در سال «جهش تولید» انجام داده و با جدیت تا حصول نتیجه پیگیری کند.
  1399/3/17 14:49
4717
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: