مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  ‏معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه مطرح کرد:

  مقابله با ویروس کرونا با تمرکز بر دستورالعمل‌های سازمان جهانی بهداشت

  معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه گفت: برای پیشگیری و مقابله جدی با ویروس کرونا، تمامی تصمیمات کارگروه طبق دستورالعمل‌های واصله از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شامل به حداقل رساندن تماس کارکنان، کاهش یا تعطیلی موقت فعالیت‌ها، ضدعفونی کردن محیط و تجهیزات، تهیه بسته بهداشتی برای کارکنان، خرید دستگاه‌های تب‌سنج مادون قرمز، تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز و... است.
  1399/1/16 20:17

  مدیر مجتمع فولاد سبا مطرح کرد:

  رشد ۱۱.۷ درصدی تولید در مجتمع فولاد سبا

  مدیر مجتمع فولاد سبا گفت: خوشبختانه علی‌رغم تحریم‌های ناعادلانه، با تلاش، همدلی و همراهی کلیه همکاران و ذی‌نفعان در مجتمع فولاد سبا موفق به افزایش میزان تولید شدیم و افتخار دیگری را در مجموعه فولاد کشور به ثبت رساندیم.
  1399/1/16 17:54

  طبق اعلام وزارت صمت؛

  ۲۵ درصد طرح‌های وزارت صمت در سال ۹۸ به بخش معدن اختصاص داشته است

  بر اساس آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، طی ۱۱ ماهه منتهی به بهمن سال ۹۸، از مجموع ۱۰۴ طرح مهم راه‌اندازی شده در این وزارتخانه، سهم بخش معدن و صنایع معدنی حدود ۲۵ درصد بوده است.
  1399/1/16 17:51

  مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:

  تحقق «رونق تولید» در سال ۹۸ و عزم راسخ برای «جهش تولید» در سال جدید

  علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکت‌های زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامه عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام‌گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت‌های جدیدی دست یابند.
  1399/1/16 17:02

  کمک مالی بیش از ۱۲۴ میلیارد ریالی گل‌گهر و شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر به ستاد مقابله با کرونا سیرجان

  شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به همراه سایر شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، به پرداخت کمک‌های مالی به ستاد مقابله با کرونا در شهرستان سیرجان اقدام کردند.
  1399/1/16 16:39

  افت قیمت در اولین عرضه کاتد مس در سال جدید

  فردا یکشنبه 17 فروردین ماه سال 1399، مس کاتدی با مجموع سه هزار تن و با قیمت 669 هزار و هشت ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.
  1399/1/16 16:10

  رئیس سازمان صمت گلستان مطرح کرد:

  تحقق گام نخست جهش تولید با تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام

  رئیس سازمان صمت گلستان گفت: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و راه‌اندازی طرح‌های جدید صنعتی، گام نخست تحقق جهش تولید است که البته با قرار گرفتن استان گلستان در زمره استان‌های کمتر برخوردار صنعتی کشور باعث شده تا طرح‌های صنعتی خوبی توسط وزارت صمت برای استان پیش‌بینی شود که تعدادی از آن‌ها با مشارکت ایدرو و سرمایه‌گذاران در دست احداث و تعداد دیگری نیز در پی جذب سرمایه‌گذار است.
  1399/1/16 15:46

  معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان خبر داد:

  بهره‌برداری از ۴۹ میلیون تن ذخایر معدنی/ کشف ۳۱ میلیون تن ذخایر معدنی جدید

  معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان از آغاز بهره‌برداری از ۴۹ میلیون تن ذخایر معدنی استان سمنان که در سال گذشته کشف و شناسایی شده بود، خبر داد و گفت: بهره‌برداری از ۴۹ میلیون تن از ذخایر معدنی استان سمنان در سال گذشته، توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی آغاز شده که در همین زمینه و در حال حاضر نزدیک به ۳۱ میلیون تن ماده معدنی جدید نیز کشف و شناسایی شده است.
  1399/1/16 15:28

  یک کارشناس اقتصادی:

  مرز مشترک بین دولت و بخش خصوصی، سرمایه‌گذاری است

  یک کارشناس اقتصادی ضمن اشاره به اینکه بخش خصوصی باید بازوی فعالیت‌های اقتصادی باشد و دولت با ارائه تسهیلات، انگیزه‌های لازم را برای سرمایه‌گذاری در مسیر تحقق جهش تولید ایجاد کند، گفت: رونق تولید یا جهش تولید به معنی ایجاد ظرفیت‌های جدید برای تولید، کسب درآمد، سرمایه‌گذاری، اشتغال و... است اما اگر مراحل توسعه در این دو مفهوم را مقایسه کنیم؛ در رونق تولید باید به تولید انبوه برسیم درحالی که در جهش تولید باید گام‌های بلندتری در ظرفیت‌های اقتصادی برداشته شود تا جهش صورت بگیرد.
  1399/1/16 14:32

  رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد و فلزات تهران:

  نباید در حمایت‌های دولت تبعیضی وجود داشته باشد

  رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد و فلزات تهران گفت: انتظار همکاران ما در صنف آهن و فولاد تهران این است که در سال ۱۳۹۹ از  اعضای این اتحادیه حمایت بیشتری شود و هیئت دولت و سیاست‌گذاران، بدون تبعیض با جامعه اصناف همانند کارمندان دولتی رفتار کند؛ یعنی وقتی ادارات دولتی تعطیل و یا به صورت شیفتی فعالیت می‌کنند و حقوق کارمندان بر اساس نرخ مصوب بودجه قانونی سال ۹۹ پرداخت می‌شود، اصناف هم انتظار دارند این سیاست در مورد آن‌ها نیز اعمال شود تا بتوانند در مسیر تحقق جهش تولید، پویایی کسب و کار و اشتغال، گام‌های اساسی بردارند.
  1399/1/16 13:51
3650
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: