مطالب مرتبط با واژه 'سنگ‌آهن'

  جایگاه برتر گل‌گهر در تولید کنسانتره و گندله سنگ‌آهن

  شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر توانست جایگاه نخست تولید کنسانتره و همچنین گندله سنگ‌آهن را میان تولیدکنندگان این محصولات در کشور به دست آورد. «گل‌گهر» همچنین رکوردی در تولید بر جای گذاشت که تاکنون ثبت نشده بود.
  1399/2/2 17:51

  بررسی عملکرد شرکت‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی در ۶ ماهه ۹۸

  براساس آمار مورد بررسی، تولید کنسانتره سنگ آهن در ۹ واحد بزرگ تولیدی در مدت ۶ ماهه امسال به رقم ۲۳ میلیون و ۷۳۹ هزار و ۸۲۶ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چهار درصدی را ثبت کرد و در عین حال این واحدها در مجموع در شهریور ماه ۹۸ چهار میلیون و ۱۴ هزار و ۶۲۹ تن تولید داشتند که در مقایسه با ماه مشابه پارسال ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
  1398/7/29 09:06

  جلسه کمیته مدیریت شرکت فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل فولاد مبارکه

  مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: حتی یک حادثه هم برای شرکت زیان‌بار و زیاد است.
  1398/6/5 18:43

  بر اساس اعلام گمرک

  صادرات سنگ‌آهن جهت اطمینان از برگشت ارز مشروط شد

  صادرات محصولات سنگ‌آهن از پانزدهم خردادماه سال جاری طبق ابلاغیه جدید وزارت صنعت به گمرک ایران، در سامانه فرامرزی گمرک مشروط خواهد شد.
  1398/3/12 14:01

  آیا تولید سنگ‌آهن کمتر از مصارف خواهد بود؟

  رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ‌آهن اعلام کرد که برخی پیش‌بینی‌ها مبنی بر احتمال کسری تامین سنگ‌ آهن از سال ۱۴۰۴، براساس برآوردهای فعلی صورت گرفته و با توجه به کشف ذخایر جدید سنگ‌آهن در آینده و مشخص نبودن میزان دقیق تولید فولاد در سال‌های بعد قطعی نیست.
  1397/8/15 09:20

  سنگ‌آهن ایران در انتظار تحولات تحریم

  بر اساس آمار گمرک در ۴ ماه نخست امسال، ۳ میلیون و ۴۴۱ هزار تن انواع سنگ‌آهن به ارزش ۱۰۶ میلیون و ۱۹۸ هزار دلار از ایران صادر شد.
  1397/6/18 12:22

  معادن زیر تیغ عوارض

  با نگاهی به شرایط عمومی اقتصاد و حوزه اقتصاد سیاسی ایران باید گفت مهم‌ترین‌ نگرانی کنونی که کشور با آن دست و پنجه نرم می‌کند بروز یک تحریم جدید از سوی آمریکا است که تمام جوانب اقتصادی ایران را تحت تاثیر قرار خواهد داد که در این گزارش سعی نداریم به ابعاد این موضوع بپردازیم، بلکه آنچه در این گزارش حائز اهمیت است تصمیم‌گیری دولت برای مبارزه با این تحریم‌ها است.
  1397/3/27 14:06

  طهرانی، کارشناس بازار جهانی سنگ‌آهن تحلیل کرد:

  تغییر بازی چین در زمین سنگ‌ آهن

  به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از دنیای اقتصاد، بازار جهانی سنگ‌آهن با محوریت چین به‌عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده و تولیدکننده این کالای استراتژیک در هفته‌های گذشته دستخوش بازی‌ها و معادلات سیاسی شده است.‌ این بازی‌ها با نقش‌آفرینی اصلی آمریکا به‌عنوان عامل ردیف اول در حالی در عرصه بین‌المللی تاثیرگذار شده که بار دیگر این پیام را به بازارهای مواد معدنی با محوریت سنگ‌آهن و زغال‌سنگ اعلام می‌کند که قدرت سیاسی به مراتب می‌تواند بیش از قدرت تجاری اثرگذار باشد.
  1397/3/23 09:14

  زیرساخت‌های سنگان، آماده نیستند

  "عسلویه معدنی ایران" راه و آب ندارد!

  در حالی "سنگان" به عنوان یکی از اصلی‌ترین مناطق دارای ذخایر سنگ‌ آهن به شمار می‌رود و به عنوان "عسلویه معدنی ایران" 30 درصد از خوراک فولاد کشور را تامین می‌کند که زیرساخت‌های راه و آب ندارد و در صورت ادامه همین وضعیت، برنامه جامع تولید فولاد را تحت شعاع قرار می‌دهد.
  1396/10/16 14:34

  پیش‌بینی تقاضای سنگ آهن چین

  آیا مصرف سنگ آهن چین در سراشیبی قرار دارد؟

  سیاست کاهش ظرفیت واحدهای تولیدی فولاد چین از یک سو و افزایش سطح انبارهای قراضه از سوی دیگر، باعث می‌شود که تا سال 2025، تولید فولاد از کوره قوس الکتریکی، به 100 میلیون تن برسد. همین امر سبب خواهد شد تقاضای سنگ آهن چین تا سال 2025، حدود 50 میلیون تن کاهش یابد.
  1396/9/23 09:18
19
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: