مطالب مرتبط با واژه 'ایمیدرو'

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  شرکت مس امسال افزایش سرمایه 10 هزار میلیارد تومانی را پیش رو دارد

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: شرکت ملی صنایع مس امسال افزایش سرمایه 10 هزار میلیارد تومانی در مجمع سالانه را پیش رو دارد. این شرکت به دنبال افزایش سرمایه، 10 طرح جدید را تا پایان سال جاری راه‌اندازی می‌کند.
  1399/4/16 14:05

  مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی:

  اکتشاف منجر به توسعه فعالیت‌‌های معدنی می‌شود

  مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: یکی از دلایل عدم توسعه معادن موجود، نداشتن اکتشاف تکمیلی در حین استخراج یا اکتشافی است که باید پس از اتمام ذخیره کشف شده قبلی، سرمایه‌گذاری‌های لازم برای آن صورت می‌گرفته است اما این عدم سرمایه‌گذاری در این بخش منجر به رکود یا از رده خارج شدن معدن می‌شود.
  1399/4/16 14:02

  آغاز استخراج 16 میلیون متر مکعبی سنگ آهن در معادن سنگان

  با انجام عملیات واگذاری زمین و تجهیز کارگاه، عملیات اجرایی قرارداد استخراج سنگ آهن و باطله‌برداری در گروه الف شامل 16 میلیون و 500 هزار متر مکعب سنگ آهن و 58 میلیون و 700 هزار متر مکعب باطله‌برداری از معادن سنگان، آغاز شد.
  1399/4/15 16:15

  طی سه ماهه نخست امسال صورت گرفت؛

  تولید شمش آلومینیوم المهدی 2.6 برابر رشد یافت

  بر اساس آمارهای منتشر شده، شرکت آلومینیوم المهدی با تولید 40 هزار تن شمش آلومینیوم طی سه ماهه نخست امسال، رشد بیش از 2.6 برابری تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل را به ثبت رساند.
  1399/4/15 08:51

  افزایش 55 درصدی عملکرد فروش شرکت‌های معدنی در بورس

  بر اساس آمارهای منتشر شده، عملکرد فروش تجمعی شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی طی دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 55 درصد رشد یافت.
  1399/4/15 08:50

  طی جلسه کنترل مدیریت ایرالکو اعلام شد؛

  ضرورت دستیابی به تولید 200 هزار تن شمش/ مشکل ارزی ایرالکو با صادرات رفع می‌شود

  در نشست کنترل مدیریت شرکت آلومینیوم ایران که با حضور عباس نعیمی قائم مقام ایمیدرو، احمد مجیدی مدیرعامل ایرالکو و اعضای هیئت‌مدیره این شرکت و نیز معاونان و مدیران ایمیدرو برگزار شد، بر لزوم دستیابی به تولید 200 هزار تنی شمش در سال جدید تاکید صورت گرفت و در ادامه نیز به برنامه‌های این شرکت شامل افزایش کمی و کیفی تولیدات، ذخیره‌سازی مواد اولیه،‌ مدیریت هزینه تمام شده، افزایش ظرفیت تولید و پیگیری احداث پروژه آندسازی (واقع در خیرآباد)، اشاره شد.
  1399/4/11 15:05

  مراسم امضای تفاهم‌نامه مشارکت در سرمایه‌گذاری خط دوم حمل و نقل ریلی سنگان-بافق

  مراسم امضای تفاهم‌نامه مشارکت در سرمایه‌گذاری خط دوم حمل و نقل ریلی سنگان-بافق با حضور معاون اول رئیس جمهوری، سرپرست وزارت صمت، وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیئت عامل ایمیدرو برگزار شد.
  1399/4/11 11:12

  سخنگوی دولت:

  ایمیدرو از ابتدای دولت، راه‌اندازی معادن در مناطق محروم را کلید زد

  سخنگوی دولت گفت: ایمیدرو از ابتدای دولت، تمرکز بر راه‌اندازی معادن در مناطق محروم را آغاز کرد و خوشبختانه در سال 97 و 98 برنامه‌های این حوزه به ثمر نشست و ایمیدرو در این زمینه عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته است.
  1399/4/11 10:33

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  با راه‌اندازی مسیر سنگان – بافق، 40 درصد از حمل ریلی کشور از سنگان انجام می‌شود

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: خط دوم ریلی سنگان - بافق با سرمایه‌گذاری هشت هزار میلیارد تومانی اجرا می‌شود. طول این مسیر 800 کیلومتر است که با راه‌اندازی آن، 40 درصد از حمل و نقل ریلی کشور از سنگان انجام می‌شود.
  1399/4/11 09:03

  ایمیدرو به مناسب روز صنعت و معدن گزارش می‌دهد؛

  افزایش سرمایه 27 هزار میلیارد تومانی شرکت‌ها در سال 99 با راهبری ایمیدرو

  سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در راستای وظایف تعیین شده ذیلِ سیاست‌های کلان کشور، امسال نیز همچون سال‌های گذشته با راهبری بخش معدن و صنایع معدنی، 2.2 میلیارد دلار طرح را با مشارکت بخش خصوصی در مدار تولید قرار می‌دهد که زمینه‌ساز ایجاد چهار هزار شغل مستقیم در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق محروم خواهد شد. این اقدامات در حالی صورت می‌گیرد که کاهش وابستگی به نفت، انتظارات از نقش‌آفرینی این حوزه در اقتصاد ملی را بالا برده است در این میان ایمیدرو سیاست‌های جدید خود را بر مبنای کاهش ارزبری و توسعه بومی‌سازی قرار داده است.
  1399/4/10 08:50
357
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: