مطالب مرتبط با واژه 'تیرآهن'

  کریم رحیمی، مدیرعامل شرکت فولاد ناب تبریز در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  به دنبال توسعه صادرات پایدار هستیم/ افزایش تولید بر اساس نیاز بازار

  علی‌رغم اهمیت صنعت فولاد در کشور به ویژه بخش نورد فولادی در راستای توسعه تولید و صادرات انواع محصولات، همچنان فعالان این بخش با چالش‌های مختلفی اعم از کمبود مواد اولیه، قیمت‌گذاری دستوری در بورس و همچنین وضع قوانین و عوارض دست و پاگیر صادراتی مواجه هستند. این در حالی است که بخش نورد فولادی از ظرفیت در حدود 28 میلیون تنی در کشور برخوردار بوده اما به دلایل فوق‌الذکر تنها 30 درصد از این میزان فعال است. این در حالی است که ضمن حمایت دولت در راستای رفع موانع فوق، شاهد ایجاد ارزش افزوده و ارزآوری بیشتر همزمان با افزایش تولید و صادرات محصولات نهایی خواهیم بود و ضرورت دارد تمهیدات لازم در این خصوص از جانب مسئولان ذی‌ربط اندیشیده شود. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌وگویی را با کریم رحیمی، مدیرعامل شرکت فولاد ناب تبریز تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/7/9 10:30

  تولید تیرآهن بال پهن در ذوب آهن اصفهان

  استاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی ایران گفت: تولید تیرآهن بال پهن تا سایز 300 میلی‌متر در ذوب آهن اصفهان جای خوشحالی دارد و امیدوار هستیم تولید تا سایز یک متر این محصول را در این کارخانه بزرگ شاهد باشیم.
  1401/6/10 13:14

  سبد محصولات با ارزش افزوده بالا در ذوب آهن اصفهان

  مدیر مهندسی نورد شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: مهندسان و کارشناسان مجرب مهندسی نورد ذوب آهن، تیرآهن جدید H24 را نرمال و به سبد محصولات با ارزش افزوده بالای این شرکت اضافه کردند.
  1401/4/23 15:22

  رئیس سابق اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات:

  افزایش جزئی قیمت میلگرد و تیرآهن در بازار

  رئیس سابق اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات گفت: قیمت میلگرد و تیرآهن از ابتدای آغاز به کار بازار در سال جدید با افزایش بین یک‌ هزار تا یک‌ هزار و 500 تومانی مواجه شده است که این افزایش قیمت پایدار نخواهد بود.
  1401/1/24 18:23

  رتبه نخست آزمایشگاه خواص مکانیکی شرکت در آزمون مهارت

  مدیر آزمایشگاه مرکزی شرکت ذوب آهن گفت: آزمایشگاه خواص مکانیکی مدیریت آزمایشگاه مرکزی شرکت ذوب آهن در آزمون مهارت به رتبه نخست دست یافت.
  1400/11/16 12:50

  اعلام نرخ پایه تیرآهن سنگین برای عرضه در بورس کالا

  مدیر عملیات عرضه بورس کالای ایران در نامه‌ای به کارگزاران و ذی‌نفعان بورس کالا از ابلاغیه نحوه محاسبه قیمت پایه تیرآهن سنگین خبر داد.
  1400/10/18 17:59

  کاهش مصرف ظاهری زنجیره فولاد

  طبق آمار، طی هفت ماهه امسال مصرف ظاهری انواع فولاد از ابتدای زنجیره (شمش فولاد) تا محصولات فولادی، نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 7 تا ۱۹ درصدی را تجربه کرد؛ این در حالی است که علی‌رغم کاهش شدید تولید در سه ماهه دوم امسال، صادرات رشد قابل توجهی به ویژه در آهن اسفنجی (رشد ۲۷۹ درصدی صادرات) داشته است.
  1400/9/10 16:18

  معاون بهره‌برداری شرکت ذوب آهن اصفهان عنوان کرد:

  رقابت منفی در حوزه فروش محصولات فولادی بی‌کیفیت

  معاون بهره‌برداری شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: باید استانداردهای داخلی در تولید محصولات فولادی همانند محصولات غذایی اجباری شود تا هیچ تولیدکننده‌ای نتواند محصول خود را خارج از استاندارد مشخص برای فروش در کشور عرضه کند.
  1400/9/1 10:55

  مدیر فولادسازی ذوب آهن اصفهان خبر داد:

  افزایش ۳۵۰ درصدی تولید محصولات صنعتی ذوب آهن در نیمه اول سال جاری

  مدیر فولادسازی شرکت ذوب آهن گفت: توانسته‌ایم انواع ریل مورد نیاز کشور و بازارهای منطقه را بر اساس استانداردهای ملی و جهانی تولید کنیم.
  1400/8/22 09:25

  عملکرد تولید سال ۱۳۹۹ واحدهای نوردی تولیدکننده محصولات طویل فولادی

  مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران توضیحاتی را درباره وضعیت ظرفیت نصب شده و عملکرد تولید سال ۱۳۹۹ کارخانجات نوردی تولیدکننده محصولات طویل فولادی (میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی و سایر) مطرح کرد.
  1400/8/11 16:44
56
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: