مطالب مرتبط با واژه ' فلزات ‌آنلاین'

  مدیرعامل شرکت آریا مولیبدن کسری:

  نفس فرومولیبدن به شماره افتاده است!

  مدیرعامل شرکت آریا مولیبدن کسری گفت: وضعیت تولیدکنندگان فرومولیبدن کشور به شکلی است که اگر وزارت صمت و نهادهایی مثل شرکت ملی مس هرچه زودتر اقدامی در این مورد نکنند، شاید تا اواسط سال آینده، این صنعت به طور کامل در کشور نابود شود و ۱۸ تا ۲۰ شرکتی که مجوز خود را از طریق همین وزارتخانه دریافت کرده‌اند، با تمام تلاش‌هایی که انجام داده‌اند، به تاریخ بپیوندند!
  1398/12/10 15:18

  مدیر خرید مواد مصرفی شرکت فولاد خوزستان:

  فروش صادراتی فروسیلیسیم سود بیشتری دارد

  مدیر خرید مواد مصرفی شرکت فولاد خوزستان گفت: یکی از مشکلات ما در تامین فروآلیاژهای مورد نیاز شرکت و به خصوص فروسیلیسیم، تمایل زیاد تولیدکنندگان به فروش این محصولات در بازارهای خارجی است.
  1398/12/10 15:17

  مدیرعامل شرکت پارت گوال و راهبر مجتمع فروکروم جغتای:

  تولید فروکروم در کشور مقرون‌به‌صرفه است

  مدیرعامل شرکت پارت گوال و راهبر مجتمع فروکروم جغتای گفت: توسعه صنعت فروکروم در دنیا توجیه اقتصادی چندانی ندارد ولی با در نظر گرفتن این نکته که قیمت انرژی در کشور ما پایین‌ است، همچنان امکان توسعه در حوزه فروکروم در کشور ما وجود دارد و می‌توان با اتکا به این انرژی ارزان‌قیمت، به توسعه صنایع تولید فروکروم امید داشت.
  1398/11/29 18:16

  معاون امور صنایع سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:

  افزایش واحدهای صنعتی در چهارمحال و بختیاری

  معاون امور صنایع سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری گفت: واحدهای صنعتی چهارمحال و بختیاری در سال جاری نزدیک به 21 درصد رشد داشته است.
  1398/11/29 17:58

  رئیس سابق هیئت مدیره شرکت فروآلیاژ ایران:

  خودمان را ورشکست نکنیم!

  رئیس سابق هیئت مدیره شرکت فروآلیاژ ایران گفت: به دلیل تولید بیش از نیاز بازار و صدور مجوز‌های بدون نیازسنجی در حوزه فروسیلیسیم، در حال حاضر در صادرات این محصول، بازار و رقابت ناسالمی برقرار است و این باعث شده تا قیمت‌های فروسیلیسیم صادراتی ما نسبت به قیمت‌های بین‌المللی حدود صد دلار در هر تن پایین‌تر باشد.
  1398/11/28 23:20

  رئیس بخش متالورژی و توسعه محصول فولاد هرمزگان:

  میزان مصرف هر فروآلیاژ بسته به نوع محصول است

  رئیس بخش متالورژی و توسعه محصول فولاد هرمزگان گفت: فروسیلیسیم و فرومنگنز فروآلیاژهایی هستند که بیشترین میزان مصرف را در شرکت فولاد هرمزگان دارند و میزان و نسبت آن‌ها با توجه به نوع فولاد آلیاژی مورد نظر تعیین می شود.
  1398/11/28 20:48

  سه ستاره کیفی بر محصول پارس خودرو حک شد

  برمبنای گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل منتشر شده توسط شرکت بازرسی مهندسی ایران و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دی ماه، محصول پارس ایران خودرو موفق به کسب سه ستاره کیفیت شد.
  1398/11/28 19:14

  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خبر داد:

  ورود نخستین محصول پلتفرم SP100 سایپا از سال آینده

  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه مراسم تحویل ۴۰۰هزارمین محصول سایپا در سال ۹۸ گفت: برای تامین انتظارات و ایجاد تنوع در سبد محصولات، با برگزاری گردهمایی زنجیره تامین، هماهنگی‌های لازم برای آغاز تولید انبوه نخستین محصول پلتفرم SP100 سایپا را فراهم آورده‌ایم تا از سال آینده وارد بازار شود.
  1398/11/28 09:20

  فلزی که آمریکا به انحصار می‌خواهد

  برتری جهانی چین در این مقطع از بازی به معنی کنترل عناصر خاکی نادر است که بنیان فناوری فعلی و آینده فناوری را تشکیل می‌دهند و در حالی که همه مشغول بازی در جنگ نفت و گاز هستند، چین انحصار در تولید ارزشمندترین فلزات استراتژیک جهان را در اختیار دارد.
  1398/11/27 20:52

  رئیس سازمان حمایت عنوان کرد:

  ایران و آذربایجان به سرمایه‌گذاران صنعتی یاری می‌رسانند

  رئیس سازمان حمایت گفت: احداث منطقه صنعتی مشترک و گسترش روابط تجاری بر پایه تجارت ترجیحی یکی از موثرترین و مهم‌ترین کارهایی است که در شرایط فعلی باید به آن پرداخته شده و برای عملیاتی شدن آن‌ها سریع‌تر اقدام شود.
  1398/11/27 20:21
244
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: