مطالب مرتبط با واژه 'پروژه‌های معدنی'

  ایران، عقب‌تر از قافله اکتشافات جهانی مس

  صعود قیمت و رشد تقاضا، بال‌های پرواز اکتشافات مس شدند

  رشد پایدار تقاضای جهانی مس در آینده بلندمدت که عمدتا از گسترش بازار خودروهای برقی در سراسر جهان و توسعه زیرساخت‌های نیروگاهی انرژی‌های تجدیدپذیر نشأت می‌گیرد، احتمال وقوع کسری عرضه در بلندمدت و نیاز به اکتشافات و بهره‌برداری بیشتر از معادن مس را ملزم می‌سازد. با توجه به این امر و البته صعود قیمت مس، شرکت‌های معدنی نظیر کودلکو و بی.اچ.پی درصدد توسعه پورتفوی پروژه‌های اکتشافی و معدنی خود هستند. این در حالی است که سهم ایران از رشد جهانی اکتشافات در صنعت مس، محدود است.
  1396/11/7 14:06

  چشم‌انداز بی‌سابقه تقاضای مس

  سبد پروژه‌های مس معدنی به‌زودی پر خواهد شد

  آغاز تحول سبز در صنعت حمل‌ونقل جهانی به ‌گونه‌ای پیش رفت که چشم‌انداز بی‌سابقه‌ای از تقاضا برای مس رقم خورد. این افزایش تقاضا که علاوه بر خودروسازی برقی از توسعه و نوسازی شبکه‌های برق‌رسانی و زیرساخت‌های نیروگاهی انرژی‌های تجدیدپذیر نیز نشأت می‌گیرد، قادر به رشد قیمت مس در بلندمدت، تا سطوح 10 هزار دلار بر تنی خواهد بود.
  1396/10/27 16:58

  سبد خالی پروژه‌های مس معدنی 2018

  شیلی و اندونزی، قربانیان اعتصابات کارگری شدند

  سال پر تنش بازار مس رو به پایان است و تولیدات معدنی به‌دلیل وقفه‌های متعدد و مکرر، به‌رغم افزایش در برخی کشورهای جهان، با کاهش روبه‌رو بود. افت تقاضای چین نیز، به‌عنوان غول مصرف کاتد در جهان، سبب شد تا کاهش حجم تولیدات معدنی منجر به کسری قابل توجه عرضه نشود. صعود قیمت مس و افزایش دسترس‌پذیری قراضه به تبع آن، سبب شد تا سهم مصرف ضایعات در تولید کاتد نیز افزایش یابد که خود عامل جلوگیرنده از کسری عرضه کنسانتره مس در بازار جهانی بود.
  1396/9/22 10:05

  شیلی؛ هدف اکتشافات و پروژه‌های جدید مس

  طی دهه‌های اخیر، شیلی سرآمد معدن‌کاری مس بوده است

  در کشوری مانند شیلی که ذخایر قابل توجهی از لیتیوم و مس نهفته است، جای شگفتی نیست که صنایع معدنی، یکی از بزرگترین صنایع این کشور باشد. در حقیقت، صنایع معدنی (استخراج و معدن‌کاری)، ساخت و تولید و نفت و گاز، سهم 35 درصدی از تولید ناخالص داخلی شیلی را در دست دارند. از این میان، اکتشاف و تولید مس، در صدر صنایع معدنی این کشور قرار دارد. شیلی بزرگترین تولید و صادرکننده مس در جهان است و به یمن بهره‌مندی از ذخایر زیاد مس، میزبان شرکت‌های معدنی برجسته‌ای از قبیل آنتوفاگاستا و بی.اچ.پی بیلیتون است و دهه‌ها است که این کشور، میزان اکتشافات و حجم تولید قابل توجهی دارد.
  1396/9/7 09:22
4
بنر صنیع کاوه
بنر صبانور
اذرنبش تبریز
فولاد متیل
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد آذربایجان
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: