مطالب مرتبط با واژه ' تحریم ایران'

  مدیرعامل شرکت ققنوس آسیا در گفت‌و‌گو با «فلزات آنلاین»:

  صنعت فولاد کشور نیاز به تصمیمات کارشناسی‌شده دارد

  در شرایطی که تحریم‌ها علیه صنعت فولاد کشور وارد مرحله جدیدی شده، بسیاری از تولیدکنندگان حوزه فولاد کشور از مشکلات دیگری ازجمله اتخاذ تصمیمات غیرکارشناسی و دستورالعمل‌های آنی و خلق‌الساعه در این حوزه گلایه دارند. به این بهانه با یکی از بانوان فعال و شناخته شده در عرصه فولاد کشور، یعنی فرزانه معصومی، مدیرعامل شرکت ققنوس آسیا و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت امیرسنگان پارسیان به گفت‌وگو پرداختیم که شرح آن را ادامه می‌خوانید:
  1398/11/19 17:47

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان:

  تحریم‌ها را از تهدید، به فرصت تبدیل می‌کنیم

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: بحث تحریم‌های اعمال شده توسط آمریکا علیه صنعت ایران، صحبت امروز و دیروز نیست و کشور ما سال‌هاست که با آن مواجه است و به همین دلیل این توانایی را داریم که آن را از تهدید به فرصت تبدیل کنیم.
  1398/11/12 19:32

  با تحریم‌ها چند چندیم؟!

  نقل است که از ابن‌‌سینا پرسیدند: «از کدام حیوان بیشتر می‌ترسی؟» گفت: «گاو» پرسیدند: «چرا؟!» گفت: «چون شاخ دارد و عقل ندارد!» حالا شده حکایت ما و رئیس دولت آمریکا، آقای ترامپ که علی‌رغم ندانستن‌های بی حد و حساب، سمبه پرزوری برای متحدان و شرکای جهانی خود دارد و هرچه و از هر دری که بنوازد، آن‌ها را به رقص وا می‌دارد.
  1398/11/12 12:50

  رئیس جمهور در بافت:

  افتتاح هر طرح، ضربه‌ای به تحریم‌ها است

  رئیس جمهور در آیین افتتاحیه کارخانه آهن اسفنجی فولاد بافت گفت: افتتاح هر یک از طرح‌ها، ضربه‌ای به تحریم‌های اعمال شده علیه ایران محسوب می‌شود.
  1398/8/20 17:02

  بازار نیکل ایران

  کاهش مصرف نیکل ایران در دوران تحریم‌ها

  صنایع نفت و پتروشیمی بزرگ‌ترین مصرف‌کننده شمش نیکل در ایران هستند که هرگونه تغییر در روند این صنایع بر مصرف شمش نیکل تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. چنانچه در گذشته نیز تحریم‌های نفتی و کاهش تولیدات این صنابع در ایران مصرف شمش نیکل را بسیار تحت‌الشعاع قرار داد؛ به‌طوری که در سال 2014 مصرف شمش نیکل ایران با کاهش چشم‌گیری روبه‌رو شد.
  1397/7/28 13:05

  میلاد شفقی، قائم مقام اتاق بازرگانی سفارت چک

  تحریم‌، خسارات جبران‌ناپذیری به اقتصاد ایران وارد آورده است

  تحریم‌ها و مشکلات تبادلات مالی ایران با دنیا، صدمات و ضررهای جبران‌ناپذیری را به کشور وارد آورده است. یکی از این معضلات، بحث عدم امکان تجارت با سایر کشورهاست. در این راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین، گفت‌و‌گویی را با میلاد شفقی، قائم مقام اتاق بازرگانی ایران و چک انجام داده است. وی اعتقاد دارد که مشکلات داخلی کشور با وجود بحث تحریم، رابطه تجاری ایران و کشور چک را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. در ادامه متن کامل این گفت‌و‌گو را مطالعه کنید.
  1397/7/28 12:11

  ایجاد بورس فلزات منطقه‌ای، راهکاری برای رفع چالش تحریم‌ فولاد

  صنعت فولاد و چالش تحریم‌ها

  صنایع گوناگون کشور سال‌هاست با مشکلات داخلی و خارجی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند. مشکلاتی از قبیل جانمایی‌های اشتباه، تامین نشدن مواد اولیه به‌میزان کافی، رشد نامناسب تقاضای داخلی و... از یک‌سو و مواجه شدن با تحریم‌های گوناگون بین‌المللی برای صادرات و واردات کالا ازسوی دیگر، به‌عنوان دو اهرم فشار برای فلج کردن صنایع مادر و در نتیجه اقتصاد کشور عمل می‌کنند. تولیدکننده داخلی که پس از تحمل مشقات فراوان موفق به تولید محصولات نهایی و نیمه‌نهایی می‌شود، به‌دلیل نبود تقاضای داخلی، به‌دنبال یافتن بازارهای بین‌المللی برای صادر کردن محصول و کمک به رشد اقتصادی کشور است، اما در این مرحله نیز با مشکل تحریم رو‌به‌رو می‌شود. در این نوشتار به برخی از چالش‌های تحریمی پیش‌روی کشور و راه‌حل‌های ممکن پرداخته می‌شود.
  1397/7/14 15:56

  تجارت جهانی و منطقه‌ای پروفیل بدون درز فولادی (4)

  امارات بزرگ‌ترین واردکننده پروفیل بدون درز در منطقه

  خاورمیانه همواره به‌دلیل جایگاه ویژه در قطب تولید نفت خام دنیا، بازار هدف برای بسیاری از محصولات مصرفی در صنعت نفت و گاز بوده است. به گزارش فلزات آنلاین سهم واردات خاورمیانه از تجارت جهانی پروفیل‌های بدون درز فولادی طی سال‌های 2010 تا 2017 به طور میانگین حدود 27 درصد بوده است. امارات متحده عربی با میانگین واردات 115 هزار تن سهم 45 درصدی از واردات را در بازه زمانی 2010 تا 2017 در منطقه داشت.
  1397/6/26 10:08

  تجارت لوله‌های بدون درز فولادی مورد استفاده در صنعت نفت و گاز (1)

  کاهش محسوس تجارت با افت قیمت نفت در سال‌های اخیر

  به گزارش فلزات آنلاین درکنار مزیت‌های بسیار لوله‌های درزجوش، لوله‌های بدون درز نیز استفاده‌ بسیار گسترده‌ای در صنایع دارد و این 2 محصول در واقع مکمل یکدیگر هستند. لوله‌های بدون درز به‌طور عمده در قطرهای پایین‌ (حداکثر تا قطر 42 اینچ) تولید می‌شوند؛ زیرا تولید آن‌ها در قطرهای بالا نیازمند صرف هزینه‌های بالایی است. در سال‌های گذشته روند تجارت جهانی این محصول به‌طور مستقیم به قیمت نفت وابسته بود. در این مقاله تجارت لوله‌های بدون درز که در صنایع نفت و گاز کاربرد دارند مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  1397/4/6 15:23

  وزیر اقتصاد فرانسه:

  درخواست معافیت 3 کشور اروپایی درباره تحریم ایران بی‌پاسخ مانده است

  وزیر اقتصاد فرانسه با بیان اینکه اتحادیه اروپا جنگ تجاری آمریکا را بی‌پاسخ نمی‌گذارد، گفت: درخواست 3 کشور اروپایی فرانسه، انگلیس و آلمان برای معافیت تحریمی شرکت‌هایشان از تحریم‌های آمریکا بی‌پاسخ مانده است.
  1397/4/5 13:12
10
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: