مطالب مرتبط با واژه 'فرشاد مقیمی'

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

  برنامه تولید یک هزار دستگاه از محصول جدید

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می‌شود، گفت: طرح فروش مشارکت در تولید این خودرو برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.
  1399/4/21 09:44

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو:

  تولید ایران‌ خودرو به ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو در حاشیه برگزاری میز چهارم ساخت داخل قطعات خودرو، از افزایش ۳۰ درصدی تولید امسال ایران ‌خودرو تا دهم تیرماه سال جاری، نسبت به مدت مشابه در سال ‌گذشته خبر داد و گفت: برنامه پیش‌فروش محصول پروژه K132 با موعد تحویل بهمن امسال، به زودی اعلام خواهد شد.
  1399/4/16 09:44

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو عنوان کرد:

  هدف‌گذاری تولید دستگاه خودروی تجاری و سنگین

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو در حاشیه آیین امضای قرارداد نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری تهران در محل شرکت ایران خودرو دیزل، گفت: در سال ۹۹ برنامه‌ریزی برای تولید ۱۰ هزار خودروی تجاری و سنگین انجام شده است.
  1399/3/31 15:03

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو:

  جهش تولید و عرضه خودرو با ترخیص قطعات از گمرک

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: طی ساعات آینده، برخی از قطعات موجود در گمرکات کشور ترخیص خواهد شد که با ترخیص آن‌ها، تعداد زیادی از خودروها تکمیل شده و میزان عرضه و تولید را از حال حاضر که به دو هزار دستگاه رسیده است، بیشتر خواهیم کرد.
  1399/3/18 14:47

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

  کاهش قیمت خودرو با روند افزایشی تیراژ تولید

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ابتدای سال و تولید روزانه بیش از دو هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو، قیمت‌های بازار در چند روز اخیر کاهش چشمگیری یافته و با ادامه تولید و عرضه، این روند همچنان تداوم خواهد یافت.
  1399/2/29 18:00

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

  پیشرفت و خودکفایی ایران خودرو مرهون دستان پرتوان کارگران است

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال پیامی به مناسبت روز کارگر، گفت: اگر امروز ایران ‌خودرو تصویری عزتمند از خود به ‌جای گذاشته و همچنان پرنشاط و پویا جاده‌های ترقی و پیشرفت و خودکفایی را طی می‌کند، به مدد دستان پرتوان و تلاشگر شما همکاران با ایمان، خلاق، متخصص و متعهد است.
  1399/2/13 09:17

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

  فراتر از پروتکل‌های مصوب وزارت بهداشت با کرونا مقابله کرده‌ایم

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: تمهیدات متعددی در زمینه تامین شرایط مساعد برای محیط کار و حفظ سلامت کارکنان در مقابل ویروس کرونا انجام شده است؛ به طوری که نمایندگان وزارت بهداشت اذعان دارند که ایران خودرو فراتر از پروتکل‌های مصوب وزارت بهداشت در مقابله با بیماری کرونا عمل کرده است.
  1399/1/30 17:45

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد:

  تحقق جهش تولید با جهاد در تامین، همت در تولید و شتاب در تحویل

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید و عرضه ۶۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو سواری و وانت در سال جاری خبر داد و گفت: برای تحقق این مهم، مواردی را شامل تامین نقدینگی و مواد اولیه تولید، توسعه محصولات جدید و تحریک بازار، ارتقا کیفیت و به‌روزرسانی معوقات را جزو راهبردهای اصلی مجموعه در نظر گرفته‌ایم.
  1399/1/12 21:33

  مدیرعامل ایران‌ خودرو در پیام نوروزی خود عنوان کرد:

  توسعه محصولات در راس برنامه‌های سال جدید

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو گفت: امیدواریم در راستای تحقق مطالبات و برآورده کردن خواسته‌های مردم عزیزمان، گام‌های موثری به‌ویژه در زمینه طراحی و توسعه محصولات جدید و ارائه خدمات نوین با بهره‌مندی از دانش و توان فنی فرزندان این مرزوبوم برداریم و بدون تردید با ایجاد همدلی در بخش‌های مختلف، سال متفاوتی را برای گروه صنعتی ایران‌ خودرو رقم خواهیم زد.
  1399/1/2 21:07

  مدیرعامل ایران خودرو:

  نوآوری و ارتقای کیفیت محصولات جدید در اولویت است

  مدیرعامل ایران خودرو گفت: همه مشتریان حق دارند که محصولات و کالاهایی که خریداری می‌کنند با کیفیت باشد و به همین منظور علاوه بر ارتقای کیفیت، نوآوری محصولات جدید نیز در ایران خودرو در دستور کار ما قرار گرفته به طوری که در تلاش هستیم خودروهای جدیدی را در سال آینده به بازار عرضه کنیم.
  1398/12/6 08:37
28
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: