مطالب مرتبط با واژه 'فروسیلیسیم'

  رئیس اداره صمت گناباد عنوان کرد:

  پیشرفت ۱۷ درصدی پروژه تولید فروسیلیسیم و شمش منیزیم گناباد

  رئیس اداره صنعت معدن و تجارت گناباد گفت: اولین واحد تولیدی فروسیلیسیم و شمس منیزیم در جنوب خراسان رضوی که در ناحیه صنعتی کوثر شهرستان گناباد در حال احداث است، ١٧ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  1399/11/12 14:31

  رئیس سابق هیئت مدیره شرکت فروآلیاژ ایران:

  خودمان را ورشکست نکنیم!

  رئیس سابق هیئت مدیره شرکت فروآلیاژ ایران گفت: به دلیل تولید بیش از نیاز بازار و صدور مجوز‌های بدون نیازسنجی در حوزه فروسیلیسیم، در حال حاضر در صادرات این محصول، بازار و رقابت ناسالمی برقرار است و این باعث شده تا قیمت‌های فروسیلیسیم صادراتی ما نسبت به قیمت‌های بین‌المللی حدود صد دلار در هر تن پایین‌تر باشد.
  1398/11/28 23:20

  مدیرعامل فروآلیاژ کرمان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  چه کسی از واردات فروسیلیکومنگنز سود می‌برد؟!

  فروسیلیکومنگنز از آن دسته فروآلیاژهایی است که با توجه به کاربرد آن در صنایع فولاد و قابلیت جایگزینی به جای فروسیلیسیم و نیز تامین همزمان منگنز مورد نیاز محصول، مورد توجه فولادسازان قرار دارد. طبیعتا با توجه به برنامه ایران در سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ در حوزه فولاد، صنعت تولید این فروآلیاژ می‌تواند جای رشد فراوانی داشته باشد. البته مسیر این رشد و توسعه خالی از مشکل و چالش نیست. در این خصوص با حمیدرضا اویسی مدیرعامل شرکت فروآلیاژ کرمان گفت‌وگو کردیم که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید:
  1398/11/28 20:49

  مدیرعامل شرکت فروآلیاژ اکسین:

  فروآلیاژها می‌توانند ارزآوری داشته باشند

  مدیرعامل شرکت فروآلیاژ اکسین گفت: تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی موجود کشور، باعث شده تا تولیدکنندگان داخلی نتوانند محصول خود را به قیمت‌ عرضه در بازارهای جهانی به فروش برسانند اما با این حال، اگر مشکلات داخلی موجود بر سر راه صادرات حل شود و بستر فروش صادراتی فراهم شود، صنعت فروآلیاژها می‌تواند منبع مناسبی برای ایجاد ارزش افزوده و ارزآوری کشور باشد.
  1398/11/28 09:50

  مدیرعامل شرکت قوس آلیاژ پارس:

  تولید فروسیلیسیم توجیه اقتصادی بیشتری دارد

  مدیرعامل شرکت قوس آلیاژ پارس گفت: این شرکت اگرچه در ابتدا با تولید فروسیلیکومنگنز فعالیت خود را آغاز کرد اما در حال حاضر با توجه به نیاز بازار و توجیه اقتصادی مقبول‌تر، تولید فروسیلیسیم را در دستور کار خود قرار داده است.
  1398/11/27 16:00

  محمدعلی کی‌پور، مدیرعامل شرکت فروسیلیس ایران در گفت‌‌و‌گو با «فلزات آنلاین»:

  کیفیت فروسیلیسیم ایران مطابق با استانداردهای جهانی است

  وقتی صحبت از صنایع فروآلیاژی ایران می‌شود، اولین فروآلیاژی که نظرها را به سوی خود جلب می‌کند، فروسیلیسیم است که علاوه بر نقش کلیدی آن در صنایع فولادی، به دلیل وجود منابع غنی مواد اولیه آن در کشور، بخش عمده‌ای از صادرات این حوزه را نیز به خود اختصاص داده است و بی‌شک نخستین نامی که در تولید فروسیلیسیم کشور به ذهن متبادر می‌شود، نام شرکت فروسیلیس ایران است. این شرکت که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فروسیلیسیم کشور است، در سال 1360در استان سمنان تاسیس شده و در مدت ۳۸ سالی که از فعالیت آن می‌گذرد، نقش مهمی در تامین فروسیلیسیم مورد نیاز صنایع فولادسازی و همچنین صادرات این فروآلیاژ به اروپا، آسیا و خاورمیانه داشته است. این موضوع بهانه‌ای شد تا با محمدعلی کی‌پور، مدیرعامل شرکت فروسیلیس ایران درباره وضعیت تولید این فروآلیاژ در کشور گفت‌وگو داشته باشیم که شرح آن را در ادامه می‌خوانید:
  1398/11/26 13:30

  قیمت و تجارت فروسیلیسیم در اروپا

  کاهش دسترسی، به رشد قیمت فروسیلیسیم در اروپا کمک کرد

  قیمت نقدی فروسیلیسیم اروپا پس از سه هفته ثبات در رونق تجارت، در هفته منتهی به 22 نوامبر جهش هفت درصدی را تجربه کرد. با وجود این رشد قیمتی، اما همچنان قیمت این محصول در سطح پایینی قرار دارد که بسیاری از عرضه‌کنندگان را به توقف عرضه در این بازار سوق داده است.
  1398/9/8 12:00

  فروش سیلیسیم، با قیمتی پایین‌تر از قیمت تمام‌شده

  سطح پایین قیمت سیلیسیم سبب شده تا بسیاری از تولیدکنندگان این محصول، مجبور به فروش زیر قیمت تمام‌شده تولید آن بشوند. در این راستا، شرکت Ferroglobe PLC، به‌ عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در حوزه سیلیسیم در نظر دارد در سه ماهه چهارم سال، تولید فروآلیاژ و فلز سیلیسیم را کاهش دهد.
  1398/8/6 11:22

  جایگاه ایران در بین صادرکنندگان فروسیلیس جهان

  ایران، بزرگ‌ترین صادرکننده فروسیلیس منطقه

  فروآلیاژ و محصولات مختلف آن از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در صنایع مختلف مانند فولادسازی و ریخته‌گری برخوردار هستند؛ این محصول با استفاده روزافزون خود، سعی در بهبود تولیدات دنیا دارد. ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده فروسیلیس منطقه، می‌تواند صادرات خود به کشورهای مصرف‌کننده این محصول مانند هند را بیش از پیش افزایش دهد.
  1397/8/13 14:38

  تجارت جهانی فروسیلیس

  افت تجارت فروسیلیس در پی کاهش شتاب تولید جهانی فولاد

  تجارت فروسیلیس منبع تأمین تقاضای بسیاری از کشورها است. روند تجارت فروسیلیس در جهان از تولید فولاد پیروی کرده است و در سال‌های اخیر با تغییر روند تولید جهانی فولاد، روند تجارت فروسیلیس نیز تغییر یافته است. اروپا بزرگ‌ترین صادرکننده فروسیلیس جهان و آسیا بزرگ‌ترین واردکننده در سال 2016 بود. کاهش صادرات چین به‌دلیل رشد مصرف داخلی آن و رشد صادرات روسیه در مدت مشابه، عامل رشد صادرات اروپا بوده است.
  1397/6/14 09:40
11
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: