مطالب مرتبط با واژه 'فروآلیاژ'

  فرصت را غنیمت بشماریم

  به طور کلی فروآلیاژها، آلیاژهایی دارای آهن هستند که برای ایجاد تغییرات دلخواه در خواص فولاد و برخی فلزات به صورت آمیژان و مواد افزودنی به مذاب حاصل از فلزات و فولادها افزوده می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به فروسیلیس، فرومنگنز و فروکروم اشاره کرد.
  1401/8/28 11:18

  احداث کارخانه عظیم فروآلیاژ در دامغان

  نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی از احداث کارخانه عظیم فروآلیاژ در دامغان خبر داد.
  1401/8/4 18:06

  مدیرعامل شرکت پارس منگنز نقش جهان مطرح کرد:

  دست‌های بسته تولیدکنندگان فروسیلیس

  مدیرعامل پارس منگنز نقش جهان گفت: صادرات فروسیلیس تولید شده در داخل کشور در حالی از طریق واسطه‌ها به کشورهای مطرح اروپایی انجام می‌شود که می‌توانیم ضمن حمایت بیشتر از تولیدکنندگان داخلی در مقابل سرمایه‌گذاران چینی و هندی، شاهد رونق تولید و صادرات مستقیم این محصول به بازارهای بین‌المللی باشیم.
  1401/7/10 20:43

  ساخت بزرگ‌ترین مجموعه صنعتی فروآلیاژ شمال شرق کشور

  عملیات اجرایی فاز نخست بزرگ‌ترین مجموعه صنعتی فروآلیاژ شمال شرق کشور روز جمعه 10 تیر ماه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در شیروان آغاز شد.
  1401/4/11 12:06

  مرصاد محامی آهنگران، مدیرعامل شرکت یکتا ذوب ایرانیان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  احداث پروژه منحصر به فرد تولید فروآلیاژ/ تولید سه فروآلیاژ در یک کارخانه

  صنعت فروآلیاژ از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و تولید فولاد و به ویژه آلیاژهای فولادی به طور کامل به صنعت فروآلیاژ وابستگی دارد. از این رو، به این صنعت در دنیا به صورت ویژه نگاه و از آن حمایت می‌شود. تولیدکنندگان فروآلیاژ در دنیا توسط دولت‌ها از حمایت ویژه برخوردار هستند و این حمایت‌ها در قالب اعمال تعرفه بر واردات، تامین آسان مواد اولیه و معافیت‌های ویژه برای تولیدکنندگان صورت می‌گیرد. متاسفانه تولیدکنندگان فروآلیاژها در کشور ما باید با واردات رقابت کنند که در چند ماه اخیر قیمت‌های جهانی مواد اولیه کاهش یافته و در مقابل هزینه‌های تولید فروآلیاژ در کشور ما افزایش یافته است و این موضوع مشکلات صنعت فروآلیاژ را دوچندان کرده است. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مرصاد محامی آهنگران، مدیرعامل شرکت یکتا ذوب ایرانیان به گفت‌وگو نشسته است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/11 10:02

  چین، پیشتاز در تولید فروآلیاژ/ تولید فروآلیاژ در سطح جهان

  سیلیکومنگنز، یک فروآلیاژ جایگزین برای فروسیلیسیم و فرومنگنز است و همین امر، آن را به اولین فروآلیاژ پرمصرف جهان تبدیل کرده است. در میان فروآلیاژها بعد از سیلیکومنگنز، به‌ ترتیب فروکروم، فروسیلیسیم، فرومنگنز و فرونیکل بیشترین سهم بازار را در میان فروآلیاژها به خود اختصاص داده‌اند. با توجه به اینکه چین بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد خام در جهان است، این کشور به بزرگ‌ترین تولیدکننده فروآلیاژ در سطح جهان نیز تبدیل شده است. مطابق با آخرین آمارهای بین‌المللی، چین با سهم حدود 64 درصدی از تولید سیلیکومنگنز جهان، رتبه اول در تولید این محصول به‌ عنوان اصلی‌ترین فروآلیاژ را در اختیار دارد. همچنین این کشور در مقام بزرگ‌ترین تولیدکننده فروکروم، فروسیلیسیم، فرومنگنز و فرونیکل به‌ ترتیب سهم 39، 61، 36 و 53 درصدی در تولید جهانی این محصولات را در اختیار دارد.
  1401/4/1 18:02

  مدیرعامل شرکت یکتا ذوب ایرانیان عنوان کرد:

  اهمیت خودکفایی در تولید محصولات نوین

  مدیرعامل شرکت یکتا ذوب ایرانیان گفت: در بخش بازرگانی مجموعه، تنها موادی که در داخل کشور تولید نمی‌شوند را وارد می‌کنیم و در تلاش هستیم همین مواد را هم در آینده نزدیک تولید کنیم تا بتوانیم به خودکفایی بیشتری در تولید فروآلیاژها دست یابیم.
  1400/11/17 16:09

  استاندار کرمانشاه خبر داد:

  اجرای نخستین طرح فروآلیاژ با سرمایه‌گذاری خارجی در کرمانشاه

  استاندار کرمانشاه گفت: یک شرکت تولیدکننده مواد معدنی کشور چین که نخستین طرح اجرایی فروآلیاژ با سرمایه‌گذاری خارجی در استان کرمانشاه محسوب می‌شود، به مرحله تولید انبوه محصول خود رسید.
  1400/9/9 17:12

  بهره‌برداری از اولین طرح سرمایه‌گذاری خارجی استان کرمانشاه

  استاندار کرمانشاه گفت: اولین طرح تولید فروآلیاژ منگنز با 10 میلیون یورو سرمایه‌گذاری خارجی توسط یک شرکت چینی در آستانه بهره‌برداری است.
  1400/7/19 19:09

  استاندار کرمانشاه:

  پروژه فروآلیاژ اسلام‌ آباد غرب اول مهر افتتاح می‌شود

  استاندار کرمانشاه گفت: پروژه فروآلیاژ و منگنز اسلام‌آبادغرب با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون یورو، اکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اول مهرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
  1400/6/20 18:02
43
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: