گفت و گو

  تورج زارع، مدیرعامل شرکت آلومینای ایران در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  آلومینای ایران؛ پیشرو در آموزش نیروی انسانی

  در رویکرد مبتنی بر منابع، از سرمایه انسانی به عنوان کلیدی‌ترین عامل کسب مزیت پایدار یاد می‌شود. امروزه رهبران سازمان‌ها دریافته‌اند که منابع انسانی، تاثیر مستقیمی بر ارکان و عملکرد سازمان خواهند داشت. بنابراین باید در یک نگرش راهبردی، اهداف مدیریت منابع انسانی با اهداف سازمان همسو شود. سرمایه‌گذاری هدفمند در سیستم‌ها و بازنگری عمیق در راهبردها و فرایندهای مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها به منظور توسعه و ارتقای شایستگی‌های اساسی کارکنان در جهت اهداف راهبردی سازمان از اهمیت فراوانی برخورد است. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با تورج زارع، مدیرعامل شرکت آلومینای ایران گفت‌وگویی انجام داده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/20 14:19

  مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  آموزش، سرمایه‌گذاری برای آیندگان است/ ضرورت تحقق جانشین‌پروری در سازمان‌ها

  تحقق اهداف یک سازمان، بستگی به توانایی نیروی انسانی در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط متغیر دارد. اجرای آموزش و بهسازی نیروی انسانی سبب می‌شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیط، به فعالیت موثر خود ادامه دهند و برکارایی خود بیفزایند. بر همین اساس می‌توان گفت آموزش نیروی انسانی، از اهمیت فراوانی در یک سازمان برخوردار است و تحقق این مهم در شرکت‌های دانش‌بنیان به ویژه در راستای توسعه تولید قطعات خاص، بیش از پیش ضرورت دارد. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان گفت‌وگویی را تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/19 18:17

  سید مصطفی سبزواری، مدیر برنامه‌ریزی، توسعه و تکنولوژی هلدینگ میدکو در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  میدکو، امانت‌دار آیندگان است

  نگاه ویژه جامعه جهانی به توسعه پایدار در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ چراکه آن‌ها خود را امانت‌دار آیندگان در حفظ محیط زیست، اقتصاد و جامعه می‌دانند اما نقش آموزش در توسعه پایدار  چیست؛ این مهم تا چه اندازه در توسعه صنایع معدنی جهان و ایران تاثیرگذار است و شرکت‌های بزرگ معدنی کشور برای این مهم چه اقداماتی انجام داده‌اند. در خصوص اهمیت این موضوع، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌وگویی با سیدمصطفی سبزواری، مدیر برنامه‌ریزی، توسعه و تکنولوژی هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) انجام داده است که شرح کامل آن را در ادامه می‌خوانید.
  1401/5/15 17:19

  مسعود محجل امامی، مدیرعامل شرکت صنایع ریخته‌گری سهند آذرین در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  تحریم، فرصت ناب برای رونق صنعت ریخته‌گری

  کاهش واردات و افزایش نرخ ارز، نقطه عطفی در صنعت ریخته‌گری کشور بوده است؛ چرا که در حوزه قطعات چدنی، مصرف‌کنندگان داخلی که بخش عمده‌ای از آن مربوط به صنایع خودروسازی است، به این باور دست یافته‌اند که تولید داخلی می‌تواند در جهت مرتفع‌سازی نیاز آنان پیش از پیش گام برداشته و امروز اعتماد به بخش داخلی جهت تولید قطعات چدنی بیش از هر زمان دیگری است. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مسعود محجل امامی، مدیرعامل شرکت صنایع ریخته‌گری سهند آذرین به گفت‌وگو نشسته است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/15 12:17

  وحید سیدعلی، مدیرعامل شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  ثبات؛ شرط اصلی خروج از رکود

  تامین مواد اولیه یکی از چالش‌های اساسی صنعت فولاد به شمار می‌آید که تحقق اهداف پیش‌بینی شده برای این صنعت را با ریسک‌های جدی مواجه می‌سازد. بر این اساس شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان با هدف و ماموریت ارائه خدمات اکتشاف، استخراج، فرآوری، بهره‌برداری و بازرگانی در حوزه صنعت و معدن کشور، با اولویت تامین نیازهای گروه فولاد خوزستان توانسته است بازوی کمکی این گروه باشد و تا حدودی دغدغه تامین کنسانتره این شرکت را برطرف کند. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با وحید سیدعلی، مدیرعامل شرکت توسعه معادن فولاد خوزستان گفت‌وگویی را تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/8 12:45

  امیرعلی طاهرزاده، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  لزوم حمایت از دانش‌بنیان‌ها و توسعه فناوری جهت بومی‌سازی و ساخت داخل/ نگاه ویژه ایمپاسکو به مناطق کمتر توسعه یافته

  علی‌رغم اهمیت حوزه معدن و ذخایر معدنی، سهم این بخش مهم و تاثیرگذار در اقتصاد کشور حدود یک درصد است. توسعه و گسترش عملیات‌های مختلف معدنی به ویژه اکتشاف طی سالیان اخیر، در دستور کار سازمان‌های دولتی مرتبط و همچنین بخش خصوصی قرار گرفته است و بر همین اساس، می‌توان با تکیه بر دانش و تخصص متخصصان داخلی و همچنین سرمایه‌گذاری مناسب و حمایت بیشتر از شرکت‌های دانش‌بنیان، به این مهم سرعت بخشید. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با امیرعلی طاهرزاده، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت‌وگویی را تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/3 13:51

  نوید ایزدپناه، نایب‌ رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع هفت الماس در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  حکمرانی در معدن شفاف نیست

  شرکت هفت الماس در سال گذشته، به رغم تمام چالش‌های موجود از جمله قطعی برق و گاز، تحریم‌های داخلی و خارجی توانست طرح‌های توسعه‌ای خود، شامل تولید ورق قلع اندود و ورق سیلیکونی را محقق کند. این موفقیت ماحصل استراتژی و تصمیمات به موقع مدیران ارشد این شرکت است. در این خصوص خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با نوید ایزد‌ پناه، نایب رئیس هیئت مدیره این شرکت گفت‌وگویی انجام داده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/28 14:34

  محمدحسین بصیری، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  صادرات، ناجی تولیدکنندگان

  از ابتدای سال جاری صنعت فولاد گریبان‌گیر چالش های داخلی و خارجی بوده که هر کدام به نوبه خود، مانع مرتبط با صنعت فولاد برای رسیدن به ظرفیت 55 میلیون تن فولاد در سال شده است. در این رابطه «فلزات آنلاین»، با محمدحسین بصیری، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/28 11:27

  محمدحسین قائمی‌راد، معاون برنامه‌ریزی و نظارت بر امور شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  «ومعادن»، حافظ منافع سهامداران/ به دنبال تکمیل زنجیره ارزش و برقراری توازن هستیم

  هر بنگاه اقتصادی یا کسب و کار، برای تعیین انواع استراتژی‌های مختلف در سطح کلان شرکت یا سازمان، باید چشم‌انداز و ماموریت سازمان و عوامل محیطی و داخلی آن را در نظر گیرد و متناسب با آن‌ها، اهداف سازمان را به صورت شفاف مشخص کند که نتیجه آن، رشد و ارتقای آن سازمان به شمار می‌آید. بر این اساس، سیاست هلدینگ توسعه معادن و فلزات برای هر یک از شرکت‌­های زیرمجموعه متفاوت است. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با محمدحسین قائمی‌راد، معاون برنامه‌ریزی و نظارت بر شرکت‌های «ومعادن» گفت‌وگویی انجام داده که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/25 18:03

  سروش پرچمی، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پرچمداران صنعت سپاهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  در تولید، فروش و سودآوری توقف‌ناپذیر هستیم/ بومی‌سازی قطعات خاص در آینده نزدیک

  اگرچه تحریم و برخی محدودیت‌ها و موانع اقتصادی باعث شده است بخش معدن و صنایع معدنی کشور با چالش‌های فراوانی طی سالیان اخیر مواجه شود اما در این بین، برخی شرکت‌های دانش‌بنیان با تکیه بر دانش و توان متخصصان داخلی، گام بزرگی را در راستای کاهش این مشکلات و همچنین بومی‌سازی قطعات خاص برداشته‌اند. شرکت پرچمداران صنعت سپاهان از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در صنعت کشور است که اقدامات ویژه‌ای را در راستای تامین نیاز صنایع فلزی کشور به ویژه فولاد به بعضی تجهیزات و قطعات انجام داده است. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با سروش پرچمی، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پرچمداران صنعت سپاهان گفت‌وگو کرده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/25 10:38
322
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: