مس

  مدیرعامل شرکت مس در دیدار با کارکنان روابط عمومی مطرح کرد

  روابط عمومی مأمن کارکنان و کارگران است

  اردشیر سعد محمدی گفت: روابط عمومی نقش بسزایی در تاثیرگذاری فرهنگی در جامعه کارگری و پرسنلی دارد و از این رو این حوزه باید با با برنامه‌ریزی دقیق و مداوم فضای با نشاط و انگیزه‌بخشی را برای کارکنان ایجاد کند.
  1398/2/29 10:32

  با حکم اردشیر سعدمحمدی؛

  مشاور مدیرعامل شرکت مس و مدیر گروه روابط‌عمومی منصوب شد

  با حکم دکتر «اردشیر سعد محمدی» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران «حیدر ضیغمی» به‌عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی این شرکت منصوب شد.
  1398/2/29 10:19

  بهروز رحمتی، مشاور مدیرعامل و مدیر امور مجامع، سهام و سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع مس ایران

  فملی به دوران رشد و شکوه خود بازخواهد گشت

  بازارهای مالی کشور در چند ماه گذشته دچار نوسانات شدیدی شدند و وضعیت نامشخص و نامطمئنی را سپری کردند. دستورالعمل‌های خلق‌الساعه دولت نیز در این امر بسیار تاثیرگذار بود. از این‎رو، سهام شرکت‌هایی مانند شرکت ملی مس دچار نوسانات بسیاری شد و سهام این شرکت که ابتدا با رشد خیره‌کننده مواجه شده بود، با توجه به اتفاقات کلی بازار، مجددا تعدیل پیدا کرد. با این وجود، روند رو به رشد تولید و توسعه شرکت ملی مس متوقف نشده است و بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار سهام اعتقاد دارند قیمت کنونی سهام این شرکت، در کف خود قرار دارد. شرکت ملی صنایع مس ایران با توجه به وقفه صادرات در چند ماه نتوانست فروش درخشان اوایل سال جاری را داشته باشد، اما با از سرگیری صادرات ازسوی این شرکت، به‌طور حتم فروش آن بهبود قابل‌توجهی پیدا خواهد کرد و به‌دنبال آن قیمت سهام این شرکت رکوردهای جدیدی را تجربه می‌کند.
  1398/2/29 09:49

  مدیر عامل شرکت مهندسی صنایع اشتعال اراک:

  برنج تولید داخلی کیفیت لازم را دارد

  مدیر عامل شرکت مهندسی صنایع اشتعال اراک گفت: ما از آلیاژ مس استفاده می‌کنیم، مقاطع گرد و شش پر برنجی مورد مصرف تولید داخلی است که از شرکت باهنر خرید می‌کنیم، خوشبختانه کیفیت تولید داخلی مناسب است و نیازی به واردات برنج نیست، با توجه به قیمت بیشتر و کیفیت یکسان عاقلانه نیست که از محصولات خارجی استفاده کنیم. به جای برنج نمی‌توان از فلزات دیگر استفاده کرد، استحکام و قیمت مناسب دو فاکتور انتخاب فلز برنج است؛ از فلزات دیگر به دلیل استحکام کمتر و از مس به خاطر قیمت بیشتر در تولیدات خود استفاده نمی‌کنیم. فولاد زنگ نزن هم هست که در دسترس نیست و باید از طریق واردات به این فلز دسترسی پیدا کنیم که هزینه آب‌کاری و ماشین‌کاری آن‌ نیز بسیار بیشتر از برنج است.
  1398/2/29 08:51

  گروه مطالعات بین‌المللی مس پیش‌بینی کرد:

  مس در مسیر رشد تولید؛ افزایش 2.8 درصدی در 2019 و 1.2 درصدی در 2020

  بنابر پیش بینی گروه مطالعات بین المللی مس ICSG، تولید جهانی مس تصفیه شده تا پایان سال 2019 میلادی 2.8 درصد و در سال 2020 میلادی 1.2 درصد افزایش می یابد.
  1398/2/28 13:49

  مدیرعامل شرکت پارس گوهر:

  70 درصد محصولات پارس گوهر صادر می‌شود

  مدیرعامل شرکت پارس گوهر گفت: کولر، بخاری و آبگرمکن زمینی تولید می‌کنیم که در بازار داخلی، قشر متوسط و ضعیف جامعه از عمده مشتریان ما هستند؛ البته 60 الی 70 درصد تولیدات ما از طریق صادرات به کشورهای عراق، آذربایجان و افغانستان فروخته می‌شود که میزان فروش به افغانستان به دلیل فعال شدن واحدهای تولیدی داخلی این کشور با کاهش همراه خواهد بود اما عراق و آذربایجان همچنان بازارهای خوبی برای تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ایران به حساب می‌آیند. قوانین بازگشت ارز که سال گذشته وضع شد آمار صادرات شرکت‌های خصوصی را کمی کاهش داده است.
  1398/2/26 12:24

  مدیر امور انبارها و سفارشات مجتمع مس شهربابک:

  53 درصد اقلام موردنیاز مجتمع مس شهربابک از شهرستان تأمین می‌شود

  «محمود سفلایی» مدیر امور انبارها و سفارشات مجتمع مس شهربابک گفت: در حال حاضر، بیش از 53درصد اقلام مورد نیاز مجتمع مس شهربابک از طریق خرید محلی تأمین می‌شود که نسبت به سال گذشته رشد 6درصدی داشته است.
  1398/2/25 17:48

  افت شدید تجارت جهانی مس در ماه سپتامبر

  شیلی در فراز و نشیب صادرات مس

  تجارت کنسانتره مس در جهان که متاثر از صادرات کنسانتره مس از شیلی و واردات آن به چین است، در سال‌های 2017 و 2018 با نوساناتی همراه بود. از دلایل مهم این نواسانات می‌توان به اعتصابات کارگری در معادن مختلف جهان از جمله اسکوندیدای شیلی و وقفه‌های تولیدی در سال 2017 و شرایط نامساعد آب و هوایی شیلی در سه ماهه نخست سال و همچنین وقوع تنش‌های تجاری میان چین و ایالات متحده در سال 2018 اشاره کرد.
  1398/2/24 18:09

  رشد تقاضای مس چین در گروی توسعه اقتصادی

  واردات کاتد مس چین در سال 2018 افزایش یافته است

  تجارت جهانی کاتد مس در سال‌های 2017 و 2018 به‌صورت تقریبا یکنواخت بوده و با شیب ملایمی رشد کرده است. درصد بالایی از این رشد به‌دلیل افزایش رشد اقتصادی کشورهای در حال توسعه و متعاقبا افزایش نیاز به کاتد مس آن‌ها است. جمهوری خلق چین، بزرگ‌ترین واردکننده کاتد مس در جهان، علی‌رغم تلاش‌های زیاد برای خودکفایی در تولید کاتد مس، به‌دلیل رشد اقتصادی بالا و ممنوعیت واردات قراضه کم‌عیار مسی در سال 2018 ناچار به افزایش واردات این محصول شده است.
  1398/2/24 18:07

  تجارت نوسانی بلیستر و آند مسی در جهان

  تغییر روند واردات بلیستر و آند در آسیا در پی مشکلات تامین آن

  بسیاری از کشورهای جهان به‌منظور تامین نیاز صنعت مس و محصولات وابسته به آن، بخش زیادی از تقاضای داخلی خود را از طریق واردات تامین می‌کنند. کشور چین که عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده مس جهان را با خود یدک می‌کشد، بیشتر از نیمی از واردات آند را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که چین، ظرفیت‌های قابل توجه ذوب مس دارد؛ اما تقاضای بالای مس در این کشور، سبب شده تا نه‌تنها واردکننده کنسانتره و کاتد، بلکه واردکننده بلیستر و آند مسی نیز باشد.
  1398/2/24 18:04
713
فولاد متیل
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
بنر صبانور
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: