مس

  جهش 3.5 درصدی قیمت جهانی مس

  روز جمعه 20 تیر ماه سال 1399، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین 222 دلار افزایش داشته و به 6 هزار و 545 دلار رسیده است.
  1399/4/24 09:49

  کاهش برآورد ذخایر پروژه Oyu Tolgoi ریو تینتو

  ریو تینتو برآورد ذخایر پروژه توسعه زیرزمینی معدن مس خود در مغولستان را کاهش داد و تایید کرد که پس از تغییر طرح معدن‌کاری ناشی از عدم ثبات زمین، با تاخیر و افزایش هزینه مواجه خواهد شد.
  1399/4/23 18:40

  انتظار افت بیشتر تولید مس شیلی

  با گسترش شیوع کروناویروس در شیلی، صنعت مس این کشور در آمریکای جنوبی به نقطه حساسی رسیده است؛ هزینه‌های سیاسی مخفی که تا به حال، تولید فلز سرخ را نجات داده بود، حالا در حال آشکار شدن است.
  1399/4/23 17:43

  در بورس کالا رقم خورد؛

  رشد 6 درصدی قیمت مفتول مس/ حجم معاملات مفتول مس افزایش یافت

  معاملات انجام شده امروز 23 تیر ماه، افزایش قیمت مفتول مس را نسبت به هفته گذشته نشان می‌دهد. حجم معاملات مفتول مسی نسبت به هفته گذشته یک هزار و 65 تن افزایش داشته است.
  1399/4/23 16:31

  مدیرعامل شرکت رنگین ذوب سپاهان:

  بومی‌سازی قطعات هدف نخست ما است

  مدیرعامل شرکت رنگین ذوب سپاهان گفت: مهم‌ترین برنامه و هدف مجموعه بومی‌سازی قطعات مصرفی در صنایع بزرگ کشور همچون پتروشیمی‌، نیروگاه و کارخانه‌های فولادسازی کشور است و در این راستا با استفاده از بهترین تجهیزات و مواد اولیه در ارائه محصولاتی با کیفیت گام برمی‌داریم.
  1399/4/23 16:25

  مدیرعامل شرکت ذوب و فلزات تیموری:

  صنایع پایین‌دستی قربانی سیاست‌های دولت می‌شوند

  مدیرعامل شرکت ذوب و فلزات تیموری گفت: صنایع پایین‌دستی از دیرباز مورد بی‌مهری و بی‌توجهی مسئولین قرار گرفته‌اند. در حال حاضر با وجود معادن غنی مس در کشور، اغلب واحدهای تولیدی کوچک در داخل با کمبود جدی مواد اولیه مواجه هستند و این موضوع یکی از دلایل افزایش قیمت داخلی مس محسوب می‌شود.
  1399/4/23 15:00

  مدیرعامل کارگاه ریخته‌گری برادران امامی:

  سرنوشت نامعلومی در انتظار صنعت است

  مدیرعامل کارگاه ریخته‌گری برادران امامی گفت: صنعت کشور تحت تاثیر تمام مشکلات داخلی و خارجی است و یا به عبارتی اتفاقات و حوادث در دنیا همواره به صورت زنجیره‌وار فعالیت تولیدی را تحت تاثیر خود قرار داده‌اند. در چنین موقعیت‌هایی دولت به جای کاهش تاثیر شرایط جانبی بر عملکرد صنایع مختلف، با برنامه‌های نادرست سرنوشتی ناامیدکننده را برای صنعت رقم می‌زند.
  1399/4/23 09:02

  روند افزایش قیمت مفتول مس ادامه دارد

  دو‌شنبه 23 تیر ماه در بورس کالا، مجموع دو هزار و 190 تن مفتول مس با قیمت یک میلیون و 89 هزار و 958 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد.
  1399/4/22 17:46

  در بورس کالا رخ داد؛

  رشد بی‌سابقه 6.1 درصدی قیمت کاتد مس

  معاملات انجام شده روز یکشنبه 22 تیر ماه در بورس کالا نشان می‌دهد قیمت هر کیلوگرم مس کاتد شرکت ملی مس یک میلیون و 55 هزار و 954 ریال بوده که نسبت به هفته گذشته 6.1 درصد افزایش قیمت داشته است.
  1399/4/22 17:35

  مجری طرح جامع برق شرکت مس خبر داد:

  تضمین تامین برق پایدار مجتمع مس سرچشمه با اجرای یک پروژه

  مجری طرح جامع برق شرکت ملی صنایع مس ایران از نصب دو دستگاه ترانسفورماتور قدرت در قالب پروژه توسعه پست 230 کیلوولت مجتمع مس سرچشمه، با هدف بازیابی ظرفیت رزرو پست مذکور خبر داد و گفت: با این اتفاق، عملا دو دستگاه ترانسفورماتور قدرت جدید، جایگزین دو دستگاه ترانسفورماتور معیوب قبلی می‌شود که به این ترتیب، شبکه برق پشتیبان مجتمع بازیابی گردیده و قابلیت اطمینان شبکه، به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد.
  1399/4/22 12:05
1885
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: