مس - گفت و گو

  مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  ضرورت همسو کردن نهادهای دولتی در اجرای طرح‌های توسعه‌ای/ پشتیبان صنایع مادر برای رکوردشکنی در تولید هستیم

  شرکت‌های دانش‌بنیان از نقش بسزایی در تولید و تامین قطعات خاص مورد نیاز صنایع مادر به ویژه فولاد برخوردار هستند و بر همین اساس باید همگام با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی روز تولید و همچنین بهره‌وری از نیروهای انسانی متخصص، در راستای اجرای طرح‌های توسعه‌ای گام بردارند. با توجه به نامگذاری سال جدید یعنی «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»، ضرورت تحقق این مهم بیش از پیش احساس می‌شود و دولت و بخش‌های مرتبط نیز حمایت از دانش‌بنیا‌ن‌ها را در راستای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در دستور کار خود قرار داده‌اند. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌وگویی را با مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان تدارک دیده است که متن کامل آن در ادامه خواهید خواند:
  1401/6/20 10:26

  احسان رحمانی، مدیرعامل شرکت مسبار کاوه در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  در قلب خلیج فارس می‌درخشیم/ تولید باسبار مسی در طرح توسعه

  با توجه به اهمیت استراتژیک مس و افزایش کاربرد روزافزون این فلز سرخ در صنایع مختلف، ضرورت دارد توسعه تولید انواع مقاطع مسی در داخل کشور، در دستور کار تولیدکنندگان قرار بگیرد؛ چراکه این مهم علاوه بر مقابله با صادرات مواد اولیه مورد نیاز این صنعت، منجر به ایجاد ارزش افزوده و اشتغال‌زایی بیشتر و همچنین رشد درآمد و ارزآوری به داخل کشور خواهد شد. شرکت مسبار کاوه، یکی از شرکت‌های برجسته کشور در تولید و صادرات انواع مقاطع و باسبارهای مسی است که طی مدت زمان فعالیت خود، به خوبی توانسته است مشتریان داخلی و خارجی خود را به دست آورد. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با احسان رحمانی، مدیرعامل شرکت مسبار کاوه به گفت‌وگو نشسته است که متن کامل آن را در ادامه خواهیم خواند:
  1401/6/12 09:59

  پروانه حدادیان، مدیرعامل شرکت شهاب کالا خاورمیانه در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  به دنبال حضور موفق در بازارهای منطقه‌ای هستیم/ توسعه برون‌سپاری در صنعت سیم و کابل

  صنعت سیم و کابل در داخل کشور، در حالی از قدمت بیش از 50 ساله برخوردار است و نیاز کشور به انواع سیم و کابل توسط تولیدکنندگان داخلی تامین می‌شود که همزمان با رشد و شکوفایی این صنعت، معضلات و چالش‌های مختلف همچون تولید و توزیع سیم و کابل‌های غیر استاندارد، اختلاف قیمت نرخ آزاد و نیمایی و نوسان قیت مواد اولیه، عملکرد فعالان صنعت سیم و کابل را تحت تاثیر قرار داده است. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌وگویی را با پروانه حدادیان، مدیرعامل شرکت شهاب کالا خاورمیانه تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/6/5 11:23

  عزیزه شریفی، مدیر آموزش شرکت صنایع مس شهید باهنر در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  آموزش، مقدم بر پژوهش است/ جانشین‌پروری در کانون توسعه شایستگی «فباهنر»

  آموزش نیروی انسانی، یکی از اهداف اصلی سازمان‌ها به شمار می‌آید و بهره‌وری هرچه بیشتر یک سازمان در گرو کارکنان آموزش دیده و توانمند است. بر همین اساس، آموزش یکی از پیچیده‌ترین وظایف در اداره امور هر سازمان به ویژه در مدیریت نیروی انسانی محسوب می‌شود که پس از نظام جذب، نظام بهسازی و به کارگیری مناسب منابع انسانی قرار دارد. در حالت کلی، آموزش از مهم‌ترین اقدامات و برنامه‌های هر سازمانی است که باعث افزایش بهره‌وری نیروی انسانی موجود می‌شود و موفقیت‌های آتی سازمان را تضمین می‌کند. این مهم، منجر به افزایش توانایی و مهارت بیشتر نیروهای انسانی شاغل در سازمان برای اجرای وظایف محول شده و در نتیجه نیل به اهداف سازمانی با کارآیی و ثمربخشی بهتر خواهد شد. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با عزیزه شریفی، مدیر واحد آموزش شرکت صنایع مس شهید باهنر به گفت‌وگو پرداخته است که که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/24 11:25

  مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  آموزش، سرمایه‌گذاری برای آیندگان است/ ضرورت تحقق جانشین‌پروری در سازمان‌ها

  تحقق اهداف یک سازمان، بستگی به توانایی نیروی انسانی در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط متغیر دارد. اجرای آموزش و بهسازی نیروی انسانی سبب می‌شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیط، به فعالیت موثر خود ادامه دهند و برکارایی خود بیفزایند. بر همین اساس می‌توان گفت آموزش نیروی انسانی، از اهمیت فراوانی در یک سازمان برخوردار است و تحقق این مهم در شرکت‌های دانش‌بنیان به ویژه در راستای توسعه تولید قطعات خاص، بیش از پیش ضرورت دارد. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان گفت‌وگویی را تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/5/19 18:17

  سروش پرچمی، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پرچمداران صنعت سپاهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  در تولید، فروش و سودآوری توقف‌ناپذیر هستیم/ بومی‌سازی قطعات خاص در آینده نزدیک

  اگرچه تحریم و برخی محدودیت‌ها و موانع اقتصادی باعث شده است بخش معدن و صنایع معدنی کشور با چالش‌های فراوانی طی سالیان اخیر مواجه شود اما در این بین، برخی شرکت‌های دانش‌بنیان با تکیه بر دانش و توان متخصصان داخلی، گام بزرگی را در راستای کاهش این مشکلات و همچنین بومی‌سازی قطعات خاص برداشته‌اند. شرکت پرچمداران صنعت سپاهان از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در صنعت کشور است که اقدامات ویژه‌ای را در راستای تامین نیاز صنایع فلزی کشور به ویژه فولاد به بعضی تجهیزات و قطعات انجام داده است. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با سروش پرچمی، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پرچمداران صنعت سپاهان گفت‌وگو کرده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/25 10:38

  مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  دولت در راستای کاهش مشکلات صنایع معدنی قدم بردارد

  معدن و صنایع معدنی، یکی از حوزه‌‎های مهم و تاثیرگذار در تولید و تجارت کشور به شمار می‌آید و بخش عمده‌ای از صادرات غیرنفتی کشور را به خود اختصاص داده است. با این وجود ابرچالش‌هایی در این حوزه به مرور زمان شکل گرفته است که شرایط حضور موثر فعالان معدنی و صنعتی در این عرصه را با مشکل مواجه کرده است. در این میان، شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با تکیه بر دانش متخصصان داخلی و بومی‌سازی محصولات تخصصی، گام مهمی را در جهت کاهش اثرگذاری این ابرچالش‌ها بردارند. شرکت دانش پرتو نقش جهان، یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه تولید انواع محصولات تخصصی مسی است که در راستای اجرای طرح توسعه، با چالش‌هایی از جانب سازمان‌های دولتی مواجه شده است. به همین منظور، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان به گفت‌وگو نشسته است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/20 18:58

  جهانگیر رضوی، مدیر مجتمع مس سونگون در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  سونگون در تولید رکورد زد/ آغاز مگاپروژه‌های توسعه

  ایران جزو 10 کشور برتر دارنده ذخایر مس جهان به شمار می‌آید و از آنجایی که این فلز نقش کاربردی در سایر صنایع ایفا می‌کند و قیمت آن روند رو به رشدی داشته است، بنابراین لازم است بهره‌برداری از ذخایر معدنی و اجرای طرح‌های توسعه، بیش از پیش در دستور کار فعالان صنعت مس قرار بگیرد. مجتمع مس سونگون به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کنسانتره مس کشور، همواره نگاه ویژه‌ای به اجرای پروژه‌های توسعه داشته که این مهم پس از سفر استانی رئیس جمهور به آذربایجان شرقی و بازدید از مجتمع مس سونگون، اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با جهانگیر رضوی، مدیر مجتمع مس سونگون به گفت‌وگو نشسته است که متن کامل این گفت‌وگو را در ادامه خواهید خواند:
  1401/3/21 09:44

  مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  آموزش؛ حلقه مفقوده توسعه صنعت

  نیروی انسانی، مهم‌ترین عامل دستیابی به توسعه در جوامع مختلف به شمار می‌آید و در واقع همان موتور محرک توسعه و پیشرفت است. در حال حاضر با وجود اینکه پیشرفت‌های فراوانی در زمینه دانش و تکنولوژی تولید حاصل شده است اما نه تنها از اهمیت نیروی انسانی کاسته نشده بلکه ضرورت رسیدگی و توجه به این مقوله مهم به عنوان ایجادکننده فناوری، بیش از پیش احساس می‌شود. شرکت دانش پرتو نقش جهان، از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در صنعت کشور است که همواره برنامه‌ریزی مدونی در خصوص به کارگیری از نیروی انسانی متخصص و کارآمد داشته است. در این راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مجید رحیمی، مدیرعامل شرکت دانش پرتو نقش جهان گفت‌وگو کرده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/3/17 15:10

  کیهان گوهرین، مدیرعامل شرکت توسعه و فرآوری مس مسکنی در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  نیازمند بازنگری در حقوق دولتی معادن هستیم

  کاتد مس، اصلی‌ترین محصول زنجیره تولید این فلز است که فعالیت تولیدکنندگان محصولات مسی به تولید این ماده اولیه وابستگی دارد. تولیدکنندگان کاتد در کشور ما، انگشت‌شمار هستند و تکنولوژی در این زمینه اهمیت زیادی دارد زیرا رقابت‌پذیری محصول را افزایش می‌دهد. شرکت مس مسکنی یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه است که ماده اولیه خود را نیز از طریق معدن‌کاری تامین می‌کند. در این رابطه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با کیهان گوهرین، مدیرعامل شرکت توسعه و فرآوری مس مسکنی به گفت‌وگو نشسته که متن کامل آن در ادامه آمده است:
  1401/2/31 11:03
49
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: