مطالب مرتبط با واژه 'معدن'

  کوچک اما پر اهمیت

  بر اساس داده‌های سالانه نشریه «WORLD MINING DATA» که ارقام تولید 65 کالای معدنی از 168 کشور در پنج گروه آهن و آلیاژهای آهنی، فلزات غیر آهنی، فلزات گران‌بها، کانی‌های صنعتی و سوخت‌های معدنی را به صورت خلاصه ارائه و مورد ارزیابی آماری قرار می‌دهد، جایگاه جهانی ایران با در نظر گرفتن سهم زغال‌سنگ، نفت خام و گاز طبیعی از حیث تناژ تولید، در جایگاه یازدهم و از حیث ارزش تولیدات، در جایگاه هفدهم در بین کشورهای جهان است. تداوم تحریم‌های خارجی، فضای بازدارنده کسب‌وکار، مشکلات موجود در حوزه راهبری و تنظیم مقررات در سطح بخش و برخی عوامل فنی و مدیریتی در سطح بنگاه‌ها منجر به عدم تناسب میان میزان ظرفیت‌ها و قابلیت‌های معدنی و سرزمینی ایران و جایگاه جهانی ارزش تولیدات کالاهای معدنی کشور شده است.
  1401/7/9 11:00

  ابلاغ مصوبه جدید شورای عالی معادن

  معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مصوبه جدید شورای عالی معادن به ادارات کل صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان و جنوب کرمان، سازمان مناطق آزاد قشم، چابهار، ارس و ماکو ابلاغ شده است.
  1401/7/6 13:18

  سهم 7 درصدی ایران از ذخایر معدنی جهان

  رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: ایران جزو ۱۴ کشور برتر جهان از نظر ذخایر معدنی است که ارزش ذخایر آن بیش از ۷۷۰ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.
  1401/6/29 14:13

  ۲۵۰ تن مواد معدنی در طبس توقیف شد

  فرماندار ویژه طبس گفت: بیشترین قاچاق مواد معدنی از بخش دستگردان طبس انجام شده و عمده مواد معدنی در این بخش روی است.
  1401/6/29 10:57

  الزام بهره‌برداران زغال‌سنگ گلستان به ایجاد دفتر در استان

  مدیرکل اداره صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در حال حاضر 16 فقره تعداد کل پروانه‌های بهره‌برداری معادن زغال‌سنگ در استان گلستان است که تعداد 11 فقره پروانه بهره‌برداری فعال بوده و مقرر شده است تمامی بهره‌برداران نسبت به انتقال دفتر یا ایجاد نمایندگی در استان اقدام کنند که این موضوع در حال پیگیری و انجام است..
  1401/6/23 15:53

  توسعه همکاری‌های معدنی و اقتصادی ایران و برزیل

  سفیر ایران در برزیل گفت: چشم‌انداز بسیار خوب و سازنده‌ای پیش روی دو طرف قرار دارد که امیدوار هستیم بتوانیم از آن به نفع منافع دو طرف و به بهترین شکل بهره‌برداری کنیم.
  1401/6/23 14:56

  جذب نیروهای بومی در معدن سنگ آق‌دره

  با آغاز به کار معدن سنگ روستای آق‌دره وسط جوانان ساکن در شهرستان تکاب خواستار توجه مسئولان برای جذب نیروهای بومی در این معدن شدند.
  1401/6/21 18:34

  رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران عنوان کرد:

  بهره‌گیری از هوش مصنوعی در اکتشاف معادن

  رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران گفت:‌ باید تلاش کرد با تکنولوژی روز، دشواری‌های حوزه معدن را کاهش داد و معادن را هوشمندسازی و مکانیزه کرد.
  1401/6/20 12:47

  بررسی دلایل عدم پیشرفت بخش معدن

  عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در زمینه فرآوری و برداشت معادن، با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کنیم و در هر دو حوزه نیز با تحریم مواجه هستیم.
  1401/6/19 17:26

  ضرورت همگام شدن با سیاست‌های بخش معدن

  رئیس خانه معدن ایران گفت: تمام سازمان‌ها و دستگاهای ذی‌ربط از هر نظر برای اجرایی شدن اهداف توسعه‌ای بخش معدن که امروز یک بخش استراتژیک در اقتصاد کشور است، باید با سیاست‌های برنامه‌ای متولی بخش معدن همگام باشند.
  1401/6/19 17:00
797
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: