مطالب مرتبط با واژه 'پروفیل آلومینیومی'

  مدیرعامل شرکت پگاه آلومینیوم اراک:

  رقابت بدون حمایت ممکن نیست

  مدیرعامل شرکت پگاه آلومینیوم اراک تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: اگر دولت حمایت‌های لازم از تولیدکنندگان بخش خصوصی را به عمل آورد و شرایط صادرات را هموار سازد، توانایی رقابت با کشورهای پیشرو در صنعت آلومینیوم وجود دارد. در غیر این صورت، نمی‌توانیم به دنبال رقابت‌پذیری در بازارهای بین‌المللی باشیم.
  1401/3/4 11:40

  مدیرعامل شرکت آذران پروفیل عالیقدر:

  «حمایت از تولید» تنها یک شعار است!

  مدیرعامل شرکت آذران پروفیل عالیقدر گفت: در حالی که اکثر تولیدکنندگان با چالش‌های فراوانی اعم از افزایش بهای گاز مصرفی و قیمت مواد اولیه دست‌وپنجه نرم می‌کنند، مسئولان تنها وعده حمایت از تولید سر می‌دهند و در عمل هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد.
  1401/2/7 09:35

  برای تولید هر تن محصول باید از هفتاد خان گذشت!

  مدیرعامل شرکت فوژان آلومینیوم آرینا گفت: در سال 1400، سازمان‌های دولتی تا توانستند بر خلاف شعار سال که «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» بود، برای تولید مانع تراشیدند و عملا کمکی به تولیدکننده نکردند.
  1400/11/13 14:13

  توسعه پشت درهای بروکراسی

  مدیرعامل شرکت تک اطلس آلومینیوم ممتاز گفت: در طرح توسعه کارخانه در نظر داریم تا یک خط تولید پروفیل آلومینیومی احداث کنیم که حدود دو سال است برای ثبت اطلاعات آن در سامانه بهین‌یاب و همچنین گشایش LC با چالش‌های اداری مواجه هستیم.
  1400/9/11 14:29

  مدیرعامل شرکت صبا آلومینیوم:

  مالیات بر ارزش افزوده کمر تولیدکننده را شکسته است

  مدیرعامل شرکت صبا آلومینیوم گفت: در شرایطی که باید زیرساخت‌های لازم در راستای تسهیل تولید و صادرات محصولات غیرنفتی فراهم شود، تولیدکنندگان بالادستی و پایین‌دستی و همچنین مشتری نهایی باید مالیات‌های گوناگونی ازجمله مالیات بر ارزش افزوده بپردازند که این امر ضمن اینکه هزینه‌های تولید را افزایش می‌دهد و از سودآوری آن می‌کاهد، باعث کاهش میزان تقاضا می‌شود.
  1400/5/25 13:50

  مدیرعامل شرکت پروفیل سپهر:

  وزارت نیرو به وعده خود عمل نکرد

  مدیرعامل شرکت پروفیل سپهر گفت: قرار بود با توجه به کمبود برق در سطح کشور، برق واحدهای تولیدی، مطابق برنامه خاصی قطع شود اما نه تنها شاهد بی‌نظمی در این زمینه بودیم بلکه بهای برق نیز به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.
  1400/5/19 12:28

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم کویر عنوان کرد:

  تولید در تنگنای چالش‌ها!

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم کویر گفت: عرضه بدون برنامه شمش آلومینیومی در بورس کالا با قیمت غیرمنطقی، عدم پرداخت به‌موقع هزینه خرید محصول از سوی مشتریان، عمده‌ترین چالش‌هایی است که در وضعیت نامطلوب اقتصادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم.
  1399/10/10 19:37

  مدیرعامل مجتمع آلومینیوم آلونا:

  صادرات متوقف است؛ بازار داخلی راکد!

  مدیرعامل مجتمع آلومینیوم آلونا گفت: بسیاری از پروژه‌های ساختمانی و عمرانی متوقف شده‌اند؛ به همین علت، تقاضا برای محصولات آلومینیومی کاهش یافته است. دلالان اما با خرید محصول در این شرایط، ارزش پول خود را حفظ می‌کنند و به محض رونق گرفتن دوباره بازار مصرف، به سود کلانی دست خواهند یافت.
  1399/9/19 11:04

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم پارسه مطرح کرد:

  کاهش رونق صنعت آلومینیوم با رکود صنایع مصرف‌کننده

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم پارسه گفت: در حال حاضر، تقاضا برای آلومینیوم کاهش یافته و هزینه‌های تولید نیز افزایش داشته است؛ بنابراین باید راه‌حل هوشمندانه برای رفع چالش‌های موجود و عبور از بحران‌های پیش رو اتخاذ کرد.
  1399/8/29 13:51

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم شفاف پروفیل اراک مطرح کرد:

  اهمیت قدرت مالی در صنعت پروفیل آلومینیومی

  مدیرعامل شرکت شفاف پروفیل اراک گفت: با توجه به اینکه رقابت در صنعت پروفیل آلومینیومی بسیار تنگاتنگ است و تعداد شرکت‌های زیادی در این صنعت فعال هستند، تنها مجموعه‌‌هایی در شرایط کنونی که شاهد نوسانات لحظه‌ای نرخ ارز و سایر قیمت‌ها هستیم می‌توانند میزان تولید خود را حفظ کنند و اهداف خود دور نشوند که از قدرت مالی مطلوبی برخوردار هستند.
  1399/8/14 14:51
17
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: