مطالب مرتبط با واژه 'پروفیل آلومینیوم'

  سردرگمی تولیدکنندگان آلومینیومی

  مدیرعامل شرکت پیمان پروفیل آسیا گفت: همزمان با آغاز جنگ روسیه و اوکراین، قیمت آلومینیوم به شدت رشد پیدا کرد و در حال حاضر، با افت محسوس قیمت، بسیاری از تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی سردرگم شده‌اند.
  1401/2/25 19:13

  محمود حکیمی، عضو هیئت مدیره شرکت آکپا ایران در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  دولت، راه خام‌فروشی را سد کند

  قیمت کامودیتی‌ها در جهان روند افزایشی را طی می‌کند؛ به گونه‌ای که به عقیده بسیاری از کارشناسان، شاهد ابرچرخه در این زمینه هستیم. قیمت فلزاتی نظیر آلومینیوم در بازار داخلی، به نرخ ارز و قیمت آن فلز در بورس فلزات لندن وابسته است؛ بنابراین با رشد قیمت آلومینیوم در جهان، شاهد افزایش قیمت آن در بازار داخلی نیز خواهیم بود. این امر، در شرایطی نمود بیشتری پیدا می‌کند که قیمت آلومینیوم تولید داخل به قیمت آلومینیوم وارداتی نزدیک شده است و در این میان، صنایع بالادستی، با محدود کردن عرضه‌های خود در بورس کالا، تمرکز خود را بر صادرات گذاشته‌اند. از سوی دیگر، صنایع پایین‌دستی آلومینیوم که دیگر واردات شمش و بیلت آلومینیومی را به‌صرفه نمی‌دانند، به صادرات آلومینیوم به صورت خام، معترض هستند. در این راستا، با محمود حکیمی، عضو هیئت مدیره شرکت آکپا ایران گفت‌وگو شده که مشروح آن را در ادامه آمده است:
  1400/7/7 09:21

  مدیرعامل شرکت پیمان پروفیل آسیا:

  تولیدکننده‌ها درمانده شده‌اند

  مدیرعامل شرکت پیمان پروفیل آسیا گفت: از آغاز سال 1400 تاکنون نوسان نرخ ارز، افزایش قیمت‌ها و قطعی پیاپی برق، خسارت‌های سنگینی را متوجه این واحد تولیدی کرده است.
  1400/5/21 12:29

  مدیرعامل کارخانه تولید پروفیل آلومینیوم اباذری:

  رکود صنعت ریشه در سیاست‌های غلط دارد

  مدیرعامل کارخانه تولید پروفیل آلومینیوم اباذری گفت: برای ایجاد توازن میان صنایع آلومینیوم بالادستی و پایین‌دستی، باید از ابتدای کار، تمام سیاست‌های غلطی که در این حوزه و دیگر صنایع کشور، پیاده‌سازی و به اجرا درآمده است، حذف شود اما مسئله این است که همه این سیاست‌های اشتباه تاکنون هرگز تغییر نکرده و تصمیمی هم مبنی بر اصلاح آن، وجود ندارد.
  1400/1/19 10:15

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم کویر عنوان کرد:

  تولید در تنگنای چالش‌ها!

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم کویر گفت: عرضه بدون برنامه شمش آلومینیومی در بورس کالا با قیمت غیرمنطقی، عدم پرداخت به‌موقع هزینه خرید محصول از سوی مشتریان، عمده‌ترین چالش‌هایی است که در وضعیت نامطلوب اقتصادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم.
  1399/10/10 19:37

  فرمانده انتظامی یزد خبر داد:

  کشف ۶۰ میلیارد ریال آلومینیوم احتکار شده در یزد

  فرمانده انتظامی یزد گفت: ماموران پلیس با همکاری مردم در بازرسی از یک انبار در مرکز استان ۶۰ میلیارد ریال آلومینیوم احتکار شده کشف کردند.
  1399/5/11 11:53

  محرومیت صنعت پروفیل از رقابت‌های جهانی

  قدمت تولید پروفیل آلومینیومی در کشور شاید بیشتر از کشورهای همسایه باشد اما این قیاس، نشان‌دهنده برتری ایران در این زمینه نیست زیرا تولیدکنندگان پروفیل در کشور ترکیه، در مدت زمانی که وارد این حوزه پرسود شده‌اند، از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود بهره برده‌اند و توانسته‌اند بعد از مدت زمان کوتاهی، سرمایه اولیه خود را برگردانند. همچنین، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، صادرات گسترده‌ای به تمام کشورهای خاورمیانه ازجمله کشور ما داشته‌اند. پیشرفت آن‌ها در زمینه پروفیل، ترکیه را تبدیل به برند برتر در این حوزه ساخته است؛ در حالی که در چند سال اخیر، ما تنها به واسطه قانون منع واردات موفق شده‌ایم از واردات پروفیل‌های ساخت کشور ترکیه جلوگیری کنیم! حال، این سوال مطرح می‌شود که پروفیل‌های ساخت این کشور چه مزیت و برتری دارد که تولیدکنندگان ایرانی قادر به رقابت با آن‌ها نیستند؟
  1399/2/20 13:28

  رئیس هیات مدیره شرکت شینا:

  دست متقلبان در تولید درب و پنجره، همچنان باز است

  رئیس هیات مدیره شرکت شینا با اشاره به فعالیت این شرکت در زمینه نماهای مدرن، درخصوص تقلب‌هایی که در تولیدکنندگان در زمینه ساخت درب و پنجره انجام می‌دهند، گفت: زمانی تولیدکنندگان می‌توانند در زمینه ساخت درب و پنجره تقلب کنند و میزان مواد اولیه مصرفی خود را کاهش دهند که مصرف‌کننده نسبت به محصول خریداری شده، آگاهی نداشته باشد.
  1398/4/24 17:25

  ارتقای کیفیت پروفیل‌های آلومینیومی با استفاده از نانوپوشش‌ها

  محققان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید آلومینیوم موفق به جایگزینی نانوپوشش‌های تبدیلی زیرکونیومی به جای پوشش‌های تبدیلی کروماته رایج در صنعت آلومینیوم شدند که به گفته آنها علاوه بر آنکه قیمت نهایی محصول کاهش یافته، موجب کاهش آلودگی‌های زیست‌محیطی نیز شده است.
  1398/2/18 15:13
9
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: