سرب و روی

  مدیرعامل شرکت آذر ساچمه تبریز بیان کرد:

  قیمت‌گذاری نامتعارف سرب در بازار

  مدیرعامل شرکت آذر ساچمه تبریز گفت: باتوجه به قیمت‌گذاری سرب بر اساس بورس فلزات لندن، میزان عرضه و تقاضا در داخل، تعیین‌کننده قیمت نهایی سرب خواهد بود و قیمت این فلز ممکن است در برهه‌های زمانی مختلف دستخوش تغییر شود.
  1401/9/6 19:22

  سرب کالای برتر شناخته شد

  فلز سرب بیست و چهارمین کالایی خواهد بود که در شاخص کالای بلومبرگ «BCOM» قرار می‌گیرد و به لیست فلزات برتر دیگر همچون آلومینیوم، مس، نیکل و روی در بورس فلزات لندن «LME» اضافه می‌شود.
  1401/9/1 18:16

  بازدید رئیس هیئت عامل ایمیدرو از شرکت صنعت روی زرنگان

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو و هیئت همراه در برنامه سفر به استان زنجان، از شرکت صنعت روی زنگان دیدار به عمل آوردند.
  1401/8/29 13:57

  مدیر کارگاه تولیدی شمش سرب گلی:

  ایران می‌تواند قطب صنعت سرب در جهان شود

  مدیر کارگاه تولیدی شمش سرب گلی گفت: کبود نقدینگی به همراه افزایش هزینه‌های تولید اعم از قیمت مواد اولیه، انرژی، مواد مصرفی و همچنین نوسان قیمت سرب در بورس فلزات لندن، وزنه‌های آویزان به پای صنعت سرب هستند که سرعت پیشرفت این صنعت را کند کرده‌اند و دولت با حمایت سازماندهی شده از تولیدکنندگان شمش سرب می‌تواند کشور را به قطب تولید سرب در جهان تبدیل کند.
  1401/8/25 18:05

  آغاز اولین دوره المپیاد ارزیابی علمی و عملیاتی آتش‌نشانان

  اولین دوره المپیاد ارزیابی علمی و عملیاتی آتش‌نشانان ویژه شرکت‌های فولادی زیر نظر شرکت ملی فولاد ایران، امروز سه‌شنبه 24 آبان ماه با حضور هفت تیم شرکت‌کننده در سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نی‌ریز آغاز به کار کرد.
  1401/8/24 20:29

  مدیرعامل شرکت سرب پیشرو پاسارگاد کبیر:

  رونق تولید مستلزم رفع موانع اقتصادی است

  مدیرعامل شرکت سرب پیشرو پاسارگاد کبیر گفت: اگر در سیستم مدیریتی صنعت سرب کشور ثبات ایجاد و همچنین نوسانات بی‌رویه نرخ ارز کنترل شود، بدون شک بسیاری از مشکلات این صنعت به ویژه تامین مواد اولیه به طور کامل رفع خواهد شد و فعالان این صنعت با قدرت به تولید خود ادامه خواهند داد.
  1401/8/24 13:46

  تولید بیش از 6 میلیون تن روی تصفیه شده در چین

  تولید روی چین در حالی طی ماه اکتبر با رشد همراه شد که عملکرد 10 ماهه سال 2022 این کشور، نشان از افت 2.4 درصدی تولید نسبت به‌ مدت مشابه سال گذشته دارد.
  1401/8/21 17:12

  قدم در راه توسعه

  ظرفیت تولید داخلی روی، حدود 150 هزار تن در سال برآورد شده و در مقاطعی همین مقدار نیز محقق شده است اما اخبار و روایت‌‎ها در سال جاری، حاکی از افت شدید تولید به علت کاهش فعالیت بسیاری از واحدها و حتی تعطیلی تعداد قابل توجهی از آن‌ها است.
  1401/8/21 12:44

  عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان در گفت‌وگو با فلزات آنلاین:

  عدم امنیت؛ چالش مهم صنعت روی

  صنعت روی، یکی از صنایع مهم و ارزشمند کشور محسوب می‌شود که می‌تواند نقش بسزایی در اشتغال‌زایی و ارزآوری داشته باشد. علی‌رغم اینکه تولیدکنندگان روی همواره با تکیه بر توان و دانش متخصصان داخلی، سعی در ادامه مسیر تولید خود داشته‌اند اما به نظر می‌رسد برخی از مشکلات موجود همچون عدم امنیت در تامین خوراک و همچنین مواد اولیه، ادامه این روند را برای آن‌ها دشوار ساخته است. با توجه به ضرورت حمایت بیشتر از فعالان این صنعت و همچنین تسهیل شرایط صادرات شمش روی، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌وگویی را با عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان تدارک دیده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/8/16 09:56

  افزایش موجودی سرب «LME» در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲

  بررسی روند قیمت و موجودی انبار شمش سرب در دو بورس بزرگ یعنی بورس فلزات لندن و بورس آتی شانگهای، بیانگر آن است که روند قیمت‌ و موجودی انبار در این دو بورس چندان مشابه نیست و تفاوت‌هایی وجود دارد. موجودی انبار در بورس آتی شانگهای به‌ مراتب بالاتر از بورس فلزات لندن است. روند قیمتی شمش سرب در بورس فلزات لندن طی سه فصل نخست سال ۲۰۲۲ با نوسان کم و در مجموع افزایشی بوده است اما قیمت در بورس آتی شانگهای در بازه مشابه، با نوسان بیشتر و در مجموع کاهشی بوده است؛ اگرچه قیمت‌ها در بورس شانگهای در مجموع بالاتر از قیمت‌های بورس فلزات لندن بوده‌ است.
  1401/8/5 15:17
732
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: