سرب و روی

  مدیرعامل روناک روی گستر مطرح کرد:

  خام‌فروشی واحدهای تعطیل شده شمش روی/ در حال توسعه تولید و صادرات هستیم

  مدیرعامل روناک روی گستر گفت: وقتی یک واحد تولیدکننده شمش روی تعطیل می‌شود، خاک معدنی اختصاص یافته از معدن انگوران به این واحد چه می‌شود؟! متاسفانه شواهد نشان می‌دهد که بسیاری از واحدهای تعطیل شده که همچنان مجوز دریافت سهمیه مواد اولیه معدن انگوران را در اختیار دارند، خاک معدنی مورد نظر را یا در بازار آزاد به فروش می‌رسانند و یا آن را به کشورهای اطراف صادرات می‌کنند.
  1399/4/24 12:51

  پیش‌بینی افزایش تولید جهانی روی

  تولید معدنی روی در سطح جهانی در سال‌های آینده به روند صعودی خود ادامه خواهد داد؛ افزایش قیمت باعث تشویق شرکت‌های معدنی به بازگشایی ظرفیت‌های غیرفعال و آغاز تولید در معادن کلیدی جدید شده است.
  1399/4/24 09:50

  کاهش تولید معدنی روی تاثیر چندانی بر تولید فلز تصفیه شده نخواهد داشت

  پس از بحران مالی جهانی در دهه گذشته، شیوع کروناویروس بیشترین شوک را به عرضه و تقاضای فلزات صنعتی وارد کرده است. در میان فلزات پایه، عرضه روی عمدتا به دلیل قرنطینه در پرو، وقفه چشم‌گیری را تجربه کرده است. پرو یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان این فلز در جهان است.
  1399/4/23 08:50

  در خرداد ماه سال ۹۹؛

  استخراج از معدن انگوران ۱۵ درصد رشد یافت

  بر اساس آمارهای منتشر شده از میزان استخراج ماده معدنی از معدن انگوران، این مجتمع سرب و روی در خرداد ماه سال ۹۹، حدود ۸۵ هزار و ۱۱۵ تن ماده معدنی استخراج کرده است؛ این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۷۳ هزار و ۹۱۰ تن بود، رشد ۱۵ درصد را نشان می‌دهد.
  1399/4/23 08:47

  مدیرعامل شرکت مهندسی کانی فرآوران تهران خبر داد:

  بهره‌برداری از سه معدن سرب و روی در سال 1399

  مدیرعامل شرکت مهندسی کانی فرآوران تهران گفت: در سال جاری، فعالیت در سه معدن جدید شامل قنات مروان، قلعه معدن و مغستان را آغاز خواهیم کرد تا مجموع معادن در اختیار شرکت ما به عدد پنج برسد؛ یکی از مهم‌ترین دستاوردهای ما طی دو سال اخیر، دستیابی به دانش فنی راه‌اندازی واحدهای فرآوری سیار با ظرفیت 100 و 200 تنی است که به واسطه آن می‌توانیم مواد معدنی سه معدن جدید مجموعه را در سریع‌ترین زمان ممکن فرآوری کنیم.
  1399/4/18 11:48

  یک تولیدکننده شمش روی در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  بانک مرکزی ارزی را طلب می‌کند که وجود خارجی ندارد!

  یک تولیدکننده شمش روی گفت: چندین سال است که مناقشه میان واحدهای فرآوری تولید شمش روی با دولت درباره سیاست‌های بانک مرکزی برای بازگرداندن ارز صادراتی حتی در شیوه تهاتر، همچنان بدون پاسخ مانده است. وقتی واردات خاک معدنی در قبال صادرات شمش روی انجام می‌گیرد، بانک مرکزی نباید خواستار ارزی باشد که اساسا وجود خارجی ندارد.
  1399/4/12 11:29

  با طرح زیست‌محیطی معدن روی ملوند موافقت شد

  در جلسه دفاع از طرح زیست‌محیطی معدن روی ملوند که با حضور مدیر مجتمع محدوده‌های اکتشافی خراسان جنوبی، مدیرکل و کارشناسان محیط زیست خراسان جنوبی، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان، کارشناسان آب منطقه‌ای استان و مشاور طرح برگزار شد، محیط زیست استان خراسان جنوبی با کلیات طرح موافقت کرد.
  1399/4/10 12:24

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعت روی زنگان برگزار شد

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعت روی زنگان در محل سالن کنفرانس حیان ساختمان هلدینگ توسعه معادن روی ایران با حضور اکثریت سهامداران برگزار گردید.
  1399/4/10 12:21

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی بهادری:

  صنعت سرب زمینه خوبی برای ارزآوری است

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی بهادری گفت: در ایران، قیمت انرژی شامل برق، گاز و... برای واحدهای معدنی بسیار پایین‌تر از سایر کشورهای دنیا در نظر گرفته می‌شود و به نوعی پس از یک محاسبه سرانگشتی می‌توان به این نتیجه رسید که نسبت با قیمت میانگین جهانی، انرژی ما اساسا رایگان است. به این ترتیب، اگر نزدیک به 50 واحد معدنی شمش سرب در بخش خصوصی به طور همزمان و بر اساس ظرفیت اسمی خود شروع به تولید کنند، تولید داخلی شمش سرب به رقمی خواهد رسید که علاوه بر تامین نیاز داخل، بخش اعظمی از آن را می‌توان صادر کرد و زمینه ارزآوری مطلوبی را برای کشور به وجود آورد.
  1399/4/5 08:59

  در هفته منتهی به 19 ژوئن:

  ادامه افزایش موجودی سرب انبار بازرگانان چین با تقاضای ضعیف

  موجودی سرب انبار بازرگانان چین در هفته منتهی به 19 ژوئن به روند صعودی خود ادامه داد؛ با ‌چشم‌انداز بدبینانه و رالی قیمت سرب، تولیدکنندگان باتری‌های اسیدی برای تهیه مواد اولیه محافظه‌کارانه اقدام کردند که باعث افت بیشتر تقاضا شد.
  1399/4/3 14:37
414
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: