سرب و روی

  مدیرعامل شرکت روی پردازان ایرانیان:

  امکان افزایش تولید وجود ندارد/ حفظ تداوم تولید در اولویت است

  مدیرعامل شرکت روی پردازان ایرانیان گفت: از طرفی با معضل عدم رفع تعهد ارزی ورود موقت کالا و صادرات از محل آن، مواجه هستیم و از طرف دیگر باید با عدم وجود برق کافی در شهرک صنعتی، دست و پنجه نرم کنیم که هر دو مورد موجب محدودیت میزان تولید شده است.
  1399/11/2 15:50

  نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی:

  مردم در ساماندهی معدن آلبلاغ به مسئولان اعتماد کنند

  نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی از مردم خواست در ساماندهی وضعیت معدن آلبلاغ، به مسئولان اعتماد کنند تا سود و منافع این ناحیه معدنی به مردم منطقه برسد.
  1399/10/30 10:28

  یوسف مرادلو، رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی خالص‌سازان روی زنجان در گفت‌وگو با پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»:

  مسیر برای ورود موقت کالا و صادرات از محل آن هموار شود

  علی‌رغم اینکه در ورود موقت مواد معدنی هیچگونه ارزی رد و بدل نمیشود و صادرات شمش از محل آن نیز طبق نظارت گمرک انجام می‌پذیرد، این فرایند به یک چالش میان تولیدکننده، وزارت صمت و بانک مرکزی تبدیل شده است. به طوریکه بعد از برگزاری جلسات متعددی طی دوسال اخیر، این موضوع همچنان لاینحل باقی مانده است. در این خصوص با یوسف مرادلو، رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی خالص‌سازان روی زنجان، به گفت‌وگو نشسته‌ایم که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند:
  1399/10/27 17:34

  جای خالی تدبیر در صنعت روی

  صنعت تولید شمش روی کشور شاید در نگاه اول از لحاظ قدمت، نوپا به نظر برسد زیرا تا حدود سه دهه پیش، عمده نیاز کشور به شمش روی از طریق واردات تامین می‌شد اما با رونق بهره‌برداری از معدن پرعیار انگوران و حضور حداکثری بخش خصوصی در این صنعت، ایران در زمره بزرگ‌ترین تولیدکنندگان روی دنیا قرار گرفت.
  1399/10/27 16:35

  مدیرعامل شرکت کیمیا جم پارس:

  معضل کمبود مواد اولیه تنها با مدیریت صحیح برطرف می‌شود

  مدیرعامل شرکت کیمیا جم پارس گفت: اگر قرار باشد همان سیاست‌هایی که در معدن انگوران وجود دارد بر معدن مهدی‌آباد نیز حاکم شود، نمی‌توان امیدوار بود که بهره‌برداری از این معدن بهبودی در فرایند تامین مواد اولیه ایجاد کند.
  1399/10/25 15:12

  صادرات ۱۸۹ میلیون دلاری فلز روی

  با توجه به صادرات ۸۵ هزار تنی روی در 9 ماهه نخست سال 1399، درآمد کشور از این محل، ۱۸۹ میلیون دلار برآورد می‌شود.
  1399/10/25 12:47

  مدیرعامل شرکت رادمان صنعت سرب آذر:

  ادامه کمبود کنسانتره، به واردات شمش سرب خواهد انجامید!

  مدیرعامل شرکت رادمان صنعت سرب آذر گفت: اصلی‌ترین معضل تولیدکنندگان شمش سرب، کمبود ماده اولیه است اما بخشی از کنسانتره سرب بدون توجه به نیاز داخلی، صادر می‌شود که ادامه این روند، منجر به نابودی صنعت سرب خواهد شد و احتمال دارد ایران به جرگه واردکنندگان شمش سرب درآید.
  1399/10/20 08:40

  میزگرد تخصصی پایش طرح سرب و روی

  در سومین روز از «سومین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار» شاهد برگزاری میزگرد تخصصی پایش طرح سرب و روی بودیم که در ادامه به بخشی از سخنان حاضران در این میزگرد پرداخته‌ایم.
  1399/10/18 18:38

  فرماندار اسفراین خواستار استقرار ایمیدرو در معدن آلبلاغ شد

  فرماندار اسفراین گفت: دو سال است که شهرستان درگیر موضوع ساماندهی معدن سرب و روی آلبلاغ شده است و انتظار می‌رود این مسئله هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شده و با استقرار فوری و جدی سازمان‌ توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در منطقه، سامان بگیرد.
  1399/10/17 16:02

  مجری طرح جامع سرب و روی اعلام کرد:

  طرح جامع سرب و روی، نقشه 20 ساله است

  مجری طرح جامع سرب و روی اعلام کرد: طرح جامع سرب و روی، با مشخص کردن نقاط ضعف و قوت و لحاظ کردن استاندارهای جهانی، نقشه راهی برای ۲۰ سال آینده این صنعت ترسیم می‌کند.
  1399/10/16 17:15
502
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: