سرب و روی

  تولید روی Trevali جلوتر از برنامه‌ریزی؛

  تغییرات ساختاری باعث افزایش چشمگیر تولید Trevali شد

  شرکت کانادایی Trevali در سال 2019 تغییرات اساسی در ساختار مدیریتی و اجرایی شرکت اعمال کرده که به افزایش تولید کمک کرد. این شرکت در نظر دارد با صرفه‌جویی 50 میلیون دلاری در هر سال، نه‌تنها موقعیت خود را در منحنی هزینه ارتقا ببخشید، بلکه امر تامین مالی پروژه‌ها را تسهیل کند.
  1398/11/7 08:59

  مدیرعامل کاوشگران روی زنجان:

  افزایش تولید شمش روی شبیه به یک شوخی است

  مدیرعامل کاوشگران روی زنجان، گفت: اگر زمانی معدن انگوران، نعمت بی‎‌نظیری برای تولیدکنندگان شمش روی محسوب می‌شد، امروز تولیدکنندگان روزهای پایانی حیات این معدن را به نظاره نشسته‌اند. اگر طی سال‌های دور، برای تولید شمش روی از خاک معدن انگوران، نیازی به تکنولوژی پیشرفته نبود، امروزه ضرورت دست‌یابی به تکنولوژی جدید و تغییر معیارهای بنیادین سیستم تولید شمش، مهم و ضروری شده است. بنابراین با توجه به مشکلات و عدم سرمایه‌گذاری در چنین روزهایی، انتظار افزایش تولید شمش روی نسبت با مقیاس‌های بین‌المللی، شبیه به شوخی شده است.
  1398/11/6 18:05

  گزارش یک نشست خبری مشترک و خبرهای خوب حوزه سرب و روی؛

  قطب جدید سرب و روی کشور متولد می‌شود

  نشست خبری مشترک شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور و هلدینگ زرین با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد که مهم‌ترین موضوع آن، راه‌اندازی بزرگ‌ترین کارخانه فرآوری سرب و روی در کشور بود.
  1398/11/6 14:59

  رئیس خانه معدن استان زنجان مطرح کرد:

  زنجان، مرکز سرب و روی خاورمیانه است

  رئیس خانه معدن استان زنجان گفت: زنجان به لحاظ ظرفیت در سرب و روی در کشور ذخایر خوبی دارد و این استان به عنوان قلب سرب و روی در خاورمیانه در زمینه تولید و صادرات شناخته می‌شود.
  1398/11/6 13:14

  مدیرعامل هلدینگ زرین:

  در تهیه شمش از کنسانتره سرب سولفوره یک ابداع ملی رخ داده است

  مدیرعامل هلدینگ زرین به ثبت اختراع گروه زرین و تهیه شمش از کنسانتره سرب سولفوره اشاره کرد و گفت: تعدادی از تولیدکنندگان سرب سولفوره از طرح ما استقبال کردند و در جلسات اتاق بازرگانی ایران هم اعلام شد که این طرح در مراحل اولیه و راندمان آن حدود 90 درصد است و باید به 96 درصد برسد که نیازمند عزم ملی و تداوم مسیر است.
  1398/11/6 11:13

  مدیرعامل شرکت صنایع لوله‌های گالوانیزه روی‌پوشان:

  مسئولان باید به زنجیره ارزش تولید توجه ویژه‌ای داشته باشند

  مدیرعامل شرکت صنایع لوله‌های گالوانیزه روی‌پوشان، کاهش تولید صنایع بالادستی را به زیان صنایع پایین‌دستی عنوان کرد و گفت: اگر معدن‌دار میزان استخراج فلز روی را کاهش دهد و در ادامه آن کارخانه‌دار، مجبور به کاهش فرآوری و استحصال فلز روی شود، قطعا میزان تولید ما به عنوان یکی از مصرف‌کنندگان مهم شمش روی، کاهش می‌‎یابد و متحمل زیان‌‌های بسیاری خواهیم شد.
  1398/11/5 18:32

  عضو هیئت مدیره هلدینگ توسعه معادن روی ایران:

  فعال‌سازی ظرفیت‌های بلاتکلیف در دستور کار قرار دارد

  عضو هیئت ‌مدیره هلدینگ توسعه معادن روی ایران گفت: طرح‌های عملیاتی هلدینگ در سال جاری با هدف افزایش میزان تامین مواد اولیه و کیفیت تولید، در حال پیگیری است. در نظر داریم که تمامی ظرفیت‌های بلاتکلیف را در راستای افزایش راندمان تولید در واحدهای فرآوری و ذوب فعال کنیم.
  1398/11/5 18:23

  مدیرعامل توسعه صنعتی پارس روی زنجان:

  بانک‌ها کمر تولید را شکسته‌اند

  مدیرعامل توسعه صنعتی پارس روی زنجان، گفت: مشکل مهم ما در تولید، سود بانکی 20 درصدی است. وقتی بانک چنین سودی را از یک شرکت تولیدکننده کوچک‌مقیاس طلب می‌کند، یعنی در عمل آن واحد تولیدی را به تعطیلی می‌کشاند.
  1398/11/5 17:58

  مدیر نظارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد:

  تولید ۴ برابری سرب نخلک با حضور بخش خصوصی

  مدیر نظارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: مجتمع سرب نخلک قبل از واگذاری به بخش خصوصی سالیانه یک هزار و 800 تن کنسانتره تولید می‌کرد و با حضور بخش خصوصی این رقم به هشت هزار تن افزایش یافت.
  1398/11/2 12:00

  حبیب‌اله حاجی‌زاده اردکانی، مدیرعامل شرکت ذوب روی بافق در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  با افزایش ظرفیت واحد لیچ اکسیدی، ظرفیت تولید را افزایش می‌دهیم

  شرکت ذوب روی بافق یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت روی بوده و تنها مجموعه‌ای در این صنعت است که از واحد تشویه خاک سولفیدی استفاده می‌کند. با توجه به اتمام ذخایر اکسیدی رو به اتمام معدن بزرگی همچون انگوران، استفاده از این تکنولوژی، اهمیت بالایی دارد.  به همین منظور، برای اطلاع کامل از وضعیت کنونی شرکت ذوب روی بافق با حبیب‌اله حاجی‌زاده اردکانی مدیرعامل این شرکت به گفت‌وگو نشسته‌ایم که شرح آن را در ادامه می‌خوانید:
  1398/10/29 09:14
316
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: