سرب و روی

  مدیرعامل شرکت روی پردازان ایرانیان مطرح کرد:

  آینده مبهم صنعت روی در دوران پساکرونا

  مدیرعامل شرکت روی پردازان ایرانیان گفت: با توجه به کمبود مواد اولیه تولید شمش روی در کشور، واردات خاک معدنی از کشورهای دارای ذخایر معدنی روی همچون ترکیه، دوچندان ضرورت پیدا کرده است. با این حال، نمی‌دانیم که این کشورها در وضعیت پساکرونا، چه سیاستی برای صنعت خود وضع خواهند کرد؛ آیا همچون سنوات گذشته به فروش مواد اولیه اهتمام می‌ورزند یا اینکه در راستای حمایت از صنایع داخلی خود، صادرات خاک معدنی را ممنوع اعلام می‌کنند. بنابراین ضرورت دارد که متولیان صنعت کشور، هرچه سریع‌تر سیاستی تازه در این خصوص اتخاذ کنند.
  1399/2/18 08:00

  بر اساس رای دستگاه قضایی؛

  مالکیت باطله شمش روی زنجان به دولت واگذار شد

  پس از سال‌ها کشمکش و جدال دولت و بخش خصوصی بر سر مالکیت باطله شمش روی انبار شده در شهرک صنعتی-معدنی روی زنجان، بالاخره با رای دستگاه قضایی، مالکیت آن به دولت واگذار شد.
  1399/2/17 18:21

  استاندار خراسان شمالی:

  ایمیدرو به تعهدات خود نسبت به معدن آلبلاغ عمل کند

  استاندار خراسان شمالی گفت: اجرا نشدن تعهدات سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در معدن آلبلاغ اسفراین، هزینه‌های بسیاری را بر دوش ادارات و دستگاه‌های خراسان شمالی گذاشته است؛ به نحوی که طی ۱۰ ماه گذشته، شاهد حوادث متعدد ریزش کوه در این معدن و جان باختن شماری از برداشت‌کنندگان بوده‌ایم.  
  1399/2/16 13:22

  مدیرعامل شرکت فرآوری مواد معدنی ایران:

  ظرفیت‌های جدیدی در راستای افزایش تولید ایجاد شده است

  مدیرعامل شرکت فرآوری مواد معدنی ایران گفت: علی‌رغم تمامی مشکلاتی که با شیوع ویروس کرونا برای کشور به ‌وجود آمده است، تلاش ما بر تامین مواد اولیه کافی برای افزایش تولید در مسیر تحقق شعار «جهش تولید» خواهد بود.
  1399/2/14 11:23

  مجری طرح‌های اکتشافی کرمان:

  عملیات آتشباری در معدن کوه قلعه آغاز شد

  مجری طرح‌های اکتشافی استان کرمان گفت: عملیات آتشباری معدن زیرزمینی سرب و روی کوه قلعه با ذخیره ۱۲۰ هزار تن و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، آغاز شد.
  1399/2/14 08:55

  مدیر نظارت مجتمع معدنی سرب نخلک خبر داد:

  احداث کارخانه ۱۸۰۰ تنی کنسانتره سرب در راستای «جهش تولید»

  مدیر نظارت مجتمع معدنی سرب نخلک گفت: با توجه به قدمت ۶۳ ساله و فرسودگی سازه‌ها و دستگاه‌های خط تولید کارخانه فرآوری قدیمی این مجتمع و عدم برخورداری سازه آن از شرایط استاندارد و ایمنی لازم، راهبر این مجتمع از اواسط اسفندماه سال ۹۸ و پس از اخذ مجوزهای لازم، اقدام به تخریب کارخانه قدیمی و احداث کارخانه فرآوری جدید در محل مجتمع معدنی سرب نخلک با ظرفیت تولید سالانه  یک هزار و ۸۰۰ تن محصول کنسانتره سرب کرد.
  1399/2/11 09:40

  شدت‌گیری کاهش موجودی روی، پیش از افزایش هزینه‌های حمل و نقل

  کاهش موجودی روی چین در آخر هفته منتهی به ۲۷ آوریل ادامه داشت. قبل از شروع مجدد دریافت عوارض بزرگراهی، انتقال محموله از جنوب چین شدت گرفت؛ این کشور پیش از این، برای جلوگیری از ازدحام برای مقابله با کروناویروس، فعالیت ایستگاه‌های پرداخت عوارض بزرگراهی را به منظور دریافت عوارض، معلق کرده بود.
  1399/2/10 12:26

  مدیرعامل شرکت سازند روی زنجان:

  کرونا کارخانه را به تعطیلی کشانده است!

  مدیرعامل شرکت سازند روی زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا، از واردات خاک معدنی جلوگیری می‌شود و این برای کارخانه ما که از نبود مواد اولیه کافی در کشور رنج می‌برد و نزدیک به 80 درصد محصولات خود را صادر می‌کند، زیان شدیدی به همراه خواهد داشت؛ شرکت ما در شرایط کنونی حتی نمی‌تواند در بازار داخلی نیز فروش محصول داشته باشد و به همین دلیل فعالیت تولیدی خود را متوقف کرده است.
  1399/2/10 12:18

  مدیرعامل کوثر روی فجر ایرانیان مطرح کرد:

  تعطیلی در کمین واحدهای تولیدی شمش روی است

  مدیرعامل کوثر روی فجر ایرانیان گفت: متاسفانه میزان خاک معدنی سهمیه‌بندی شده توسط منابع داخلی برای تولید شمش روی، آنچنان ناچیز است که تنها کفاف دو ماه تولید ما در طول سال را می‌دهد. بنابراین اگر بخواهیم بر اساس این سهمیه‌بندی، برنامه‌های تولید شمش روی مجموعه را پیش ببریم، باید علی‌رغم سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در این واحد صنعتی-معدنی، فعالیت تولیدی خود را تا حد زیادی کاهش دهیم.
  1399/2/7 12:16

  مدیر مجتمع معدنی سرب و روی انگوران خبر داد:

  افزایش میزان استخراج در معدن انگوران طی سال 98

  مدیر مجتمع معدنی سرب و روی انگوران گفت: عملکرد معدن انگوران در بخش روباز طی سال ۹۸ به گونه‌ای بود که توانست به طور کامل تمام اهداف برنامه را در بخش تولید ماده معدنی و استخراج باطله محقق کند و در مجموع ۶ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۷۵۶ مترمکعب استخراج انجام دهد.
  1399/2/6 12:52
394
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: