سرب و روی - مطالب ویژه

  رشد بی‌سابقه تعرفه ذوب و پالایش کنسانتره روی چین در 6 ماه پایانی سال 2018

  سال 2019، سالی امیدوارکننده برای بخش معدن روی در چین

  در 6 ماه پایانی سال 2018، تعرفه ذوب و پالایش روی چین روند افزایشی پیدا کرد و به بیشترین رقم پس از سال 2016 رسید. کاهش رشد اقتصادی چین و جنگ تعرفه‌ای را باید مهم‌ترین عامل این افزایش دانست.
  1397/12/28 13:22

  نگاهی به عملکرد تولید سرب شرکت نایرستار در 3 ماه سوم سال 2018

  افزایش تولید نایرستار، توقفات تعمیرات را جبران کرد

  شرکت Nyrstar یکی از تولیدکنندگان فلز سرب تصفیه شده در دنیا است که سهمی حدود 1.5 درصدی از تولید شمش سرب دنیا را در اختیار دارد. این شرکت در 3 ماه ابتدایی سال 2018 با افت تولید مواجه شد. این کاهش تولید به علت تعمیرات بود که باعث توقف خط تولید این شرکت برای مدت زمان نسبتا زیادی شد. بنابراین انتظار می‌رود که مجموع تولید این شرکت در سال 2018 رشد مناسبی نسبت به سال قبل کسب کرده باشد.
  1397/12/28 10:39

  بررسی تولید فلز سرب در 3 ماه پایانی سال

  رشد اندک تولید فلز سرب در سال 2018

  در سال گذشته میزان تولید و تقاضا برای فلز سرب رشد داشت. همچنین برای سال جاری نیز رشد در تولید و تقاضای شمش سرب پیش‌بینی می‌شود، اما از آنجایی که سرعت رشد تولید این فلز از رشد تقاضا بیشتر است، انتظار می‌رود که شرایط بازار فلز سرب به بالانس عرضه و تقاضا نزدیک شود.
  1397/12/27 17:43

  رشد 4 درصدی قیمت شمش سرب در ماه‌های ابتدایی سال 2019 میلادی

  سرب، فلزی بازنده در آینده‌ای بلندمدت

  قیمت شمش سرب از ابتدای سال جدید میلادی تا نیمه ماه مارس رشد 3.9 درصدی را تجربه کرد و مجدد به بالای 2 هزار دلار به‌ازای هر تن رسید. باوجودی که در چند ماه ابتدای سال 2019 این فلز روند رو به رشدی را در بازارهای بزرگ بورسی دنیا همانند بازار بورس فلزات لندن و بازار شانگهای طی کرده است اما نمی‌توان به آینده این فلز در بلندمدت امید داشت.
  1397/12/26 16:27

  چه آینده‌ای پیش روی فلز روی قرار دارد؟

  افزایش قیمت شمش روی ادامه‌دار است

  حدود 2 ماه و نیم از شروع سال جدید میلادی می‌گذرد، باوجودی که معمولا بازار کامودیتی‌ها در ماه‌های ابتدایی سال با کاهش رغبت و افول مواجه می‌شوند، اما فلز روی در همین زمان با اقبال خوبی مواجه شد و مجدد به سطح قیمتی 2 هزار و 800 دلار به‌ازای هر تن در بورس فلزات لندن رسید.
  1397/12/26 16:26

  میزان تولید معدنی سرب در سال 2019 چه روندی را طی خواهد کرد؟

  بزرگترین تولیدکننده معدنی سرب دنیا از تولید خود خواهد کاست

  درحالیکه در 5 سال اخیر میزان تولید معدنی سرب در دنیا روند کاهشی را دنبال کرده است اما با آغاز به کار چند معدن جدید سرب در ماه‌های پایانی سال 2018، می‌تواند محرک رشد تولید معدنی این در سال جاری باشد. با این حال، باتوجه به افزایش مقررات زیست‌محیطی در چین نسبت به تولید معدنی و ثانویه این فلز در مجموع نمی‌توان انتظار داشت که تغییر چندانی در تولید جهانی این فلز در سال جاری میلادی ایجاد شود.
  1397/12/26 16:26

  چه آینده‌ای پیش روی فلز روی قرار دارد؟

  موجودی شمش روی بورس فلزات لندن به 90 هزار تن رسید

  درحالی که انتظار می‌رفت بازار در روزهای ابتدایی سال میلادی شاهد کاهش قیمت کامودیتی‌ها باشد، اما شمش روی روند افزایشی قیمت را پیش گرفت و به مرز 2800 دلار به‌ازای هر تن نیز رسید. علت اصلی این امر را باید در کاهش عرضه نسبت به تقاضای این فلز جست‌وجو کرد.
  1397/12/2 08:13

  بررسی بازار شمش سرب در سال 2018

  کاهش 24 درصدی موجودی سرب انبارهای بورس فلزات لندن در سال 2018

  در سال 2018 موجودی انبارهای سرب بورس فلزات لندن، کاهش 24 درصدی را تجربه کرد و به کمترین میزان پس از سال 2008 رسید؛ هرچند این روند کاهشی نتوانست عاملی جهت افزایش قیمت شود.
  1397/10/11 08:54

  بررسی روند قیمتی شمش روی در سال 2018

  23 درصد کاهش قیمت روی در یک سال

  در سال 2017 قیمت شمش روی در بورس فلزات لندن افزایشی بود و درمجموع، رشد 17 درصدی داشت اما در سال 2018، قیمت شمش روی در انبارهای بورس فلزات لندن کاهش 23 درصدی یافته و از حداقل قیمت سال 2017 نیز کمتر شد.
  1397/10/9 10:56

  بررسی تولید و تقاضای شمش سرب در 9 ماه ابتدایی سال 2018

  تقاضای شمش سرب در ماه سپتامبر افزایش یافت

  براساس اطلاعات گروه مطالعات بین‌المللی سرب و روی (ILZSG)، آمار تولید معدنی، تولید فلز و تقاضا برای سرب در 9 ماه ابتدایی سال 2018 منتشر شد. طی این دوره، بازارهای جهانی نسبت به مدت مشابه سال قبل، شاهد کاهش تقاضا برای سرب و درعین حال افزایش تولید این فلز بودند؛ با این حال، افزایش تقاضا در ماه پایانی از دوره مورد بررسی، نوید رشد طی ماه‌های آتی را می‌دهد.
  1397/10/5 08:40
162
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: