سرب و روی - مطالب ویژه

  بررسی روند معاملات شمش سرب در بورس لندن طی یک ماه گذشته

  آینده قیمت فلز سرب در بازارهای جهانی چیست؟

  طی یک ماه اخیر باوجود افزایش تقاضا برای شمش سرب و کاهش موجودی آن در انبارهای بورس فلزات لندن، قیمت این فلز در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد. همچنین انتشار آمار کاهش تولید جهانی خودرو حاکی از کاهش تقاضا برای این فلز در ماه‌های آتی است.
  1397/10/2 08:48

  بررسی تولید و تقاضای روی در 9 ماه ابتدایی سال 2018

  تولید روی از تقاضای آن پیش افتاد

  میزان تولید معدنی و تولید فلز روی طی 9 ماه ابتدایی سال 2018 روند روبه‌رشدی را طی کرده و درمجموع نسبت به میزان تولید طی همین مدت در سال 2017 افزایش داشته است. اما در همین زمان میزان تقاضا برای شمش روی کاهش یافت، هرچند همچنان میزان تقاضا بیش از عرضه بوده اما از رونق این محصول در بازارهای جهانی کاسته شده است.
  1397/10/1 14:00

  بررسی روند معاملات شمش روی در بورس لندن طی یک ماه گذشته

  کاهش موجودی انبارهای شمش روی، اصلی‌ترین عامل تعیین‌کننده بازار

  طی یک ماه گذشته درمجموع موجودی شمش روی در انبارهای بورس فلزات لندن روندی افزایشی داشته است. این افزایش قیمت درحالی رخ داد که ارزش شاخص دلار آمریکا به بیشترین رقم طی یک سال اخیر رسید و همین امر باید قیمت را کاهش می‌داد.
  1397/9/27 08:25

  موجودی شمش روی انبارهای بورس فلزات لندن در کمترین سطح 7 ماه گذشته

  قیمت شمش روی، 20 درصد رشد داشت

  طی یک ماه اخیر قیمت شمش روی برخلاف چندماه گذشته روند افزایشی پیدا کرد و از عوامل کاهنده قیمت همچون افزایش شاخص ارزش دلار و کاهش رشد اقتصادی چین نیز متاثر نشد که علت این امر کاهش موجودی انبارهای بورس فلزات لندن بود.
  1397/8/1 14:20

  بررسی روند معاملات شمش سرب در بورس لندن طی یک ماه گذشته

  کاهش قیمت سرب خلاف انتظار

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فلزات آنلاین قیمت شمش سرب طی یک ماه اخیر در مجموع روند کاهشی داشته است. این کاهش قیمت درحالی رخ داد که بازار با کاهش موجودی انبارها، افت شاخص دلار آمریکا و اعلام ممنوعیت دولت چین مبنی بر عدم واردات سرب از آمریکا نیز همزمان مواجه بود و تمامی این موارد می‌توانست زمینه رشد قیمت این کامودیتی را فراهم کند.
  1397/7/16 15:47

  آیا معدن Century به دوران اوج خود باز می‌گردد؟

  ارسال اولین محموله کنسانتره روی معدن Century پس از بازگشایی مجدد به چین

  پس از آنکه معدن Century واقع در استرالیا در سال 2015 با اعلام اتمام ذخایر قابل بهره‌برداری توسط شرکت MMG تعطیل شد، مجدد پروژه‌هایی برای بررسی امکان احیای این معدن و برداشت از ذخایر با عیار پایین‌تر این معدن آغاز شد، افزایش جهانی قیمت روی نیز به کمک آمد و شرکتی استرالیایی احیا این معدن را برعهده گرفت. این شرکت اولین محموله کنسانتره روی تولیدی خود را در پایان ماه اکتبر 2018 به چین ارسال خواهد کرد.
  1397/7/16 08:41

  بررسی روند معاملات شمش روی در بورس لندن طی یک ماه گذشته

  رشد قیمت شمش روی طی ماه سپتامبر

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فلزات آنلاین طی ماه گذشته موجودی شمش روی در انبارهای بورس فلزات لندن کاهش 15.7 درصدی و قیمت شمش روی در بورس فلزات لندن رشد 3.9 درصدی داشت. پیش‌بینی‌ها حاکی از تداوم کمبود عرضه شمش روی در سال 2018 دارد که خود می‌تواند عاملی برای رشد قیمت این فلز باشد.
  1397/7/11 09:06

  بررسی روند معاملات شمش روی در بورس لندن طی ماه آگوست

  رشد قیمتی شمش روی در بورس شانگهای

  به گزارش فلزات آنلاین طی ماه آگوست 2018 نسبت به همین ماه در سال 2017 موجودی انبارهای بورسی دنیا از شمش روی کاهش پیدا کرده است اما با این وجود قیمت نیز کاهش یافته است که علت اصلی این امر جنگ تجاری ترامپ با سایر دنیا است که موجب شده تمام پیش‌بینی‌های قبلی آتی این بازار غلط از آب درآید.
  1397/6/10 17:09

  بررسی روند معاملات شمش روی در بورس لندن طی هفته گذشته

  بازگشت روی به روند افزایشی قیمت

  به گزارش فلزات آنلاین طی هفته‌ای که گذشت، قیمت شمش روی در بورس فلزات لندن، مجدد وارد روند افزایشی شد، کاهش شاخص دلار آمریکا، افزایش تقاضا برای شمش روی، مثبت شدن آربیتاژ میان بورس شانگهای و لندن زمینه را برای رشد قیمت شمش روی فراهم کرد.
  1397/6/10 08:23

  مذاکرات تجاری آمریکا و چین و تأثیر آن بر معاملات شمش سرب

  بازگشت قیمت شمش سرب به بیش از 2000 دلار

  به گزارش فلزات آنلاین، قیمت شمش سرب در بورس فلزات لندن به سطح 2000 دلار به‌ازای هر تن بازگشت، مذاکرات تجاری آمریکا و چین و همچنین ایجاد ثبات در بازارها را باید مهم‌ترین عامل رشد قیمت کامودیتی‌ها طی هفته اخیر دانست.
  1397/6/7 14:03
162
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: