مطالب مرتبط با واژه 'کارخانه '

  اختلاف قیمت کارخانه تا بازار لوازم خانگی

  به دست آوردن اقلام لوازم خانگی با نرخ مصوب کار چندان راحتی نیست. به نظر می‌رسد ماجرای لوازم خانگی، همان قصه تکراری است که پیش از این بر سر بازار خودرو آمده بود. انحصاری در اختیار تولیدکنندگان داخلی است که تحت حمایت دولت قرار می‌گیرند، اما بازار آن کنترل نشده و در نهایت به دست دلالان و عمده فروشان اداره می‌شود.
  1399/5/29 11:30

  استاندار کرمان اعلام کرد:

  توافق برای احداث کارخانه فروکرومیت در بافت و ارزوئیه

  استاندار کرمان گفت: با پیگیری‌های انجام گرفته و نشست اخیری که در تهران با متولیان امور داشتیم قبل قرار شد مجموعه گل‌گهر این پروژه را بررسی کند و در صورت اقتصادی بودن کارخانه‌های فروکرومیت در دو منطقه بافت و ارزوئیه این استان را اجرا نموده و به بهره‌برداری برساند.
  1399/5/26 17:16

  معاون اول رئیس جمهور:

  باید شرایط سرمایه‌گذاری تسهیل شود

  معاون اول رئیس جمهور در جلسه دیدار اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت از تشکل‌ها و انجمن‌های بخش‌های مختلف به عنوان سرمایه‌ای بزرگ برای کشور و دولت یاد کرد و گفت: باید شرایطی فراهم شود که هر ایرانی علاقمند به کشور در هر کجای دنیا بتواند سرمایه خود را به کارخانه و تولید تبدیل کند و اگر این بستر فراهم نشود باید نسبت به آینده اقتصاد کشور نگران باشیم.
  1399/5/23 08:54

  سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم ‌خانگی ایران:

  فاصله چشمگیر قیمت لوازم خانگی‌ در کارخانه و بازار

  یک عضو انجمن تولیدکنندگان لوازم‌ خانگی ایران با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی، به افزایش قیمت محصولات لوازم خانگی اشاره کرد و گفت: به دلیل تقاضای بالا، قیمت برخی کالا‌ها در بازار افزایش یافته و با نرخ کارخانه تفاوت چشمگیری دارد.
  1399/5/16 10:23

  رئیس صمت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:

  پیشرفت ۷۰ درصدی در ساخت کارخانه فرومنگنز بن

  رئیس صمت استان چهارمحال و بختیاری، گفت: کارخانه فرومنگنز با زیر بنای شش هزار و ۷۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت چهار و نیم هکتار در شهر بن از توابع شهرستان شهرکرد با پیشرفت ۷۰ درصد در حال ساخت است. با توجه به اینکه فرومنگنز به عنوان ماده اولیه تولید فولاد شناخته می‌شود، لذا با راه‌اندازی این کارخانه سالانه ۱۵ هزار تن فرومنگنز پرکربن تولید و زمینه اشتغال مستقیم ۳۰۰ نفر و غیرمستقیم دو هزار نفر فراهم می‌شود.
  1399/4/25 18:00

  مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان:

  وجود کارخانه کنسانتره‌سازی مانع از فرار جمعیتی می‌شود

  مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: محصول تولیدی کارخانه کنسانتره‌سازی فولاد سنگان جهت تامین خوراک گندله‌سازی فولاد مبارکه اصفهان استفاده شده و از خام‌فروشی سنگ آهن در کشور تا حدود بسیار زیادی جلوگیری خواهد کرد و با راه‌اندازی این کارخانه رتبه سوم تولید کنسانتره در کشور را به دست آوردیم. بنابراین ایجاد چنین طرح‌های عظیم، مانع از فرار جمعیتی و هجوم به شهرنشینی می‌شود؛ زیرا علاوه بر ایجاد اشتغال،‌ رونق اقتصادی و اجتماعی را در پی خواهد داشت و توسعه را به شهرهای اطراف خواهد آورد.
  1399/4/23 08:47

  رکورد سودآوری زغال‌سنگ البرز مرکزی در سال ۹۸

  شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی با احداث کارخانه زغال‌شویی طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا، ظرفیت‌های مناسبی در خصوص شستشوی زغال طی سال ۹۸ در این مجموعه ایجاد کرده است؛ تا جایی که سودآوری این شرکت در سال ۹۸ نسبت به سال‌های گذشته معدن‌کاری در این معدن، رکورد چشمگیری را به ثبت رساند.
  1399/4/1 15:17

  رشد ۱۸ درصدی تولیدات ایران خودرو

  در جلسه کمیته خودرو با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و دستگاه‌های نظارتی اعلام شد که تولید گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری ۱۸ درصد و تحویل خودروهای گروه خودروسازی سایپا نیز ۵۵ درصد رشد داشته است.
  1399/3/24 14:11

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در بازدید از روند ساخت کارخانه آهک:

  مشکلات نباید مانع پیشرفت پروژه‌ها شود

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در بازدید از مراحل اجرایی کارخانه در حال احداث آهک شرکت فولادیار، گفت: با تکیه بر توانمندی‌های داخلی و پتانسیل‌های سرزمینی، باید حلقه‌های تامین برای تولید فولاد با کیفیت تکمیل شود؛ بنابراین مشکلات موجود نباید مانعی برای پیشرفت این پروژه‌ها باشد.
  1399/3/18 18:14

  آغاز عملیات احداث دیوار حائل 1100 متری در فولاد میانه

  مجتمع فولاد میانه در راستای بهبود وضعیت شاخص‌های زیست‌محیطی و به منظور ممانعت از انتشار آلودگی‌های ناشی از فعالیت کارخانه، در نخستین گام از عملیات احداث دیوار حائل یک هزار و 100 متری، اقدام به تامین و نصب دیوار حائل به طول 120 متر و ارتفاع 3.5 متر با هزینه‌کرد مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال کرده است.
  1399/1/30 10:55
13
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: