مطالب مرتبط با واژه 'دلالان '

  کارشناس بازار ارز:

  نباید شرایط به گونه‌ای باشد که مردم برای دریافت خدمات ارزی به دلالان متوسل شوند

  کامران سلطانی‌زاده، کارشناس بازار ارز گفت: ارائه خدمات متنوع مورد نیاز و قانونی جامعه و صرافی‌های تحت نظر بانک ‌مرکزی می‌تواند مراجعه مردم را به سوی دلالان غیررسمی کاهش دهد. فضای اقتصادی کشور باید طوری باشد که هزینه دلالی را افزایش یابد. در حال حاضر در فضای مجازی شاهد فعالیت گسترده دلالان و افراد غیر رسمی در زمینه ارز هستیم که عملا با توجه به عدم نظارت مسئولان، این دلالان هستند که نرخ‌های مختلف بازار ارز و کارمزدهای مرتبط را تعیین می‌کنند.
  1399/6/1 17:48

  انتظار نمایندگان مجلس از وزیر پیشنهادی وزارت صمت؛

  قطع دست دلالان از بازار کنسانتره و گندله و کنترل بازار زنجیره فولاد

  سهمیه‌بندی مواد اولیه برای واحدهای فولادسازی کشور یکی از اقدامات وزارت صمت به جهت توزیع عادلانه مواد اولیه میان فولادسازان است که در ابتدا برای سه ماه نخست سال تدوین شد و اکنون برنامه‌ریزی 9 ماهه برای این کار انجام شده است. حال باید دید که تا چه اندازه سهمیه‌‌بندی می‌‌تواند منجر به قطع شدن دست دلالان از بازار کنسانتره و گندله شده و در نهایت منجر به بازگشت آرامش به بازار شود، تنها با گذشت زمان مشخص خواهد شد.
  1399/5/19 09:23

  رئیس اتحادیه آهن و فولاد و فلزات تهران:

  دلالان و رانت‌خوران بر صنعت فولاد چنبره زدند/ با وجود مازاد تولید، گرانی صنایع فولادی توجیه عقلانی ندارد

  رئیس اتحادیه آهن و فولاد و فلزات شهر و استان تهران با اشاره به تولید سالانه ۲۹ میلیون تن محصول فولادی در کشور گفت: افزایش شدید قیمت کالایی که بازار مصرف داخلی آن با ۱۱ میلیون تن مازاد تولید روبه‌‌رو بوده و امکان صادرات نیز ندارد جزو اتفاقات اقتصادی نادر کشوراست و هیچ توجیه عقلانی و منطقی ندارد.
  1399/5/13 13:00

  فلزات آنلاین گزارش می‌دهد؛

  تمایلی برای ایجاد ثبات در بازار ارز وجود ندارد

  این روزها شاهد افزایش افسارگسیخته نرخ ارز هستیم که به نوعی بر قیمت بسیاری از کالاهای مصرفی در داخل کشور، اثر منفی و غیرقابل جبرانی گذاشته است. از طرفی مسئله ارز تا جایی پیش رفته که نه تنها می‌تواند حد و مرز قیمتی محصولات را جابه‌جا کند، بلکه به نظر می‌رسد دولت سعی دارد در این مسیر، آرامشی کاذب را به بازار تزریق کند که البته چنین فرآیندی می‌تواند وضعیت اقتصادی را بیش از پیش غیرقابل پیش‌بینی نماید.
  1399/4/7 17:23

  معاون امور صنایع وزارت صمت خبر داد:

  از ورود دلالان به بازار خودرو جلوگیری می‌کنیم/ افزایش عرضه خودرو توسط خودروسازان

  معاون امور صنایع وزارت صمت در حاشیه نشست اخیر کمیته خودرو، ضمن اعلام خبر افزایش عرضه خودرو توسط خودروسازان، گفت: باید در زمینه مدیریت عرضه خودرو با هدف حذف بسترهای سوداگری، محدودیت‌هایی برای جلوگیری از ورود دلالان در نظر گرفته شود.
  1399/2/28 15:06

  مدیرعامل شرکت اطلس پویا اراک:

  90 درصد پروفیل‌های تولیدی، ضایعاتی است/ دلالان نقش زیادی در تغییر سلیقه مردم دارند

  مدیرعامل شرکت اطلس پویا اراک گفت: 90 درصد تولیدکنندگان پروفیل و مقاطع آلومینیومی از ضایعات استفاده می‌کنند؛ در حالی که استفاده از آلومینیوم خالص، مزیت‌های تولیدی بیشتری به همراه دارد اما به علت افزایش هزینه‌های تولید، برخی تولیدکنندگان استفاده از ضایعات را ترجیح می‌دهند. همچنین در زمینه تغییر سلیقه مردم، دلالان بسیار تاثیرگذار بوده‌اند، زیرا خرید و فروش محصولات ضایعاتی برای آن‌ها سود بیشتری را به همراه دارد و باعث شده‌اند تقاضا برای پروفیل‌های ضایعاتی ارزان مشتریان افزایش یابد.
  1399/2/17 13:51

  عضو هیئت مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم ایران:

  صادرات «آلومینیوم خام» نیازمند بازنگری شد

  عضو هیئت مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم ایران گفت: صادرات آلومینیوم خام نیز با مشکلاتی مواجه شده و به عبارتی تولیدکنندگان ما ناچار هستند مواد اولیه خود را با قیمت بالاتر وارد و محصول خود را با قیمتی ارزان‌تر، روانه بازارهای صادراتی کنند زیرا دلالان بابت دور زدن تحریم‌ها، آلومینیوم ایران را با قیمت کمتری خریداری می‌کنند.
  1398/12/11 16:46

  مدیریت فروشگاه آلومینیوم نگین مطرح کرد:

  انحصاری بودن بازار شمش آلومینیوم، سدی در راه توسعه

  مدیریت فروشگاه آلومینیوم نگین توزیع‌کننده شمش آلومینیوم در بازار «فتح» با اشاره به انحصاری بودن صنایع وابسته به آلومینیوم، گفت: انحصاری بودن تولید و توزیع در صنایع مرتبط با آلومینیوم به خصوص شمش، بزرگترین معضل ما در این حوزه است، زیرا شرکت‌های تولیدکننده محدود هستند و بدون دغدغه و با هر کیفیتی شمش تولید می‌کنند. انحصاری بودن بازار مشکلاتی همچون نوسانات قیمت را به همراه دارد و قیمت توسط انحصارگران تعیین می‌شود. در واقع بازار در دست اشخاص خاصی است و تا زمانی که این معضل از میان نرود، نمی‌توان انتظار پیشرفت و توسعه‌ داشت.
  1398/4/6 13:57
8
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: