مطالب مرتبط با واژه 'ایران '

  ترکیه، مهم‌ترین همسایه ایران برای توسعه تجارت

  مدیرکل مدیترانه و شرق اروپای وزارت خارجه گفت: سیاست خارجی ایران برای توسعه روابط با همسایگان، همواره اولویت‌گذاری جدی داشته و این موضوع در دولت سیزدهم به طور خاص دنبال شده است و در این میان، ترکیه یکی از مهم‌ترین همسایگان برای توسعه روابط محسوب می‌شود.
  1401/8/17 18:47

  رشد ۳۶ درصدی صادرات ایران به اروپا

  طی نیمه نخست سال ۲۰۲۲، ایران ۲۷۲ میلیون تن کالا به ارزش حدود ۵۵۴ میلیون یورو به اتحادیه اروپا صادرات داشته که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، از نظر وزنی ۲۰ درصد و از نظر ارزشی ۳۶ درصد رشد داشته است.
  1401/8/2 19:12

  ایران در بین قدرت‌های اقتصادی جهان

  اقتصاد ایران بر اساس آمار صندوق بین‌المللی پول، به‌ عنوان بیست و یکمین اقتصاد بزرگ جهان در سال ۲۰۲۲ شناخته شد و ۱۷۱ کشور دنیا در این سال اقتصاد کوچک‌تری نسبت به ایران داشته‌اند.
  1401/7/27 20:37

  بازی دو سر برد ایران با سوآپ فرآورده نفتی روسیه

  مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: علاوه بر کاهش هزینه ترانزیت با سوآپ فرآورده روسیه، یک حق سوآپ نیز به ازای هر بشکه می‌توانیم دریافت کنیم که سود ایران را در این معامله دو چندان می‌کند.
  1401/7/23 15:13

  در پنج ماهه نخست امسال؛

  صادرات صنعتی ایران به روسیه افزایش یافت

  سخنگوی وزارت صمت از رشد ۳۰ درصدی صادرات صنعتی به روسیه خبر داد و گفت: ترکیب صادرات ایران به کشور روسیه از محصولات کشاورزی محور به صنعتی تغییر کرده است.
  1401/6/23 12:38

  افزایش میزان تجارت ایران و اتحادیه اروپا

  مبادلات تجاری ایران و اتحادیه اروپا در نیمه نخست سال جاری میلادی، ۳۴ درصد رشد پیدا کرد و به دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون یورو رسید.
  1401/5/26 19:51

  ایران، دهمین فولادساز دنیا در نیمه نخست سال ۲۰۲۲

  بر اساس گزارشی از انجمن جهانی تولید فولاد، تولید فولاد ایران در 6 ماهه نخست سال 2022 با 10.8 درصد کاهش، به 13.6 میلیون تن رسیده است.
  1401/5/1 17:38

  رشد ۱۹۲ درصدی صادرات ایران به ترکیه

  سخنگوی گمرک گفت: طی سه ماهه ابتدایی امسال، سه میلیون و ۷۰ هزار تن کالا معادل یک میلیارد و ۷۳۷ میلیون دلار به ترکیه صادر کردیم که رشد ۳۶۳ درصدی در وزن و ۱۹۲ درصدی در ارزش نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.
  1401/4/26 12:47

  ایجاد منطقه آزاد مشترک بین ایران و روسیه

  دیدار و مذاکره دبیر شورای عالی مناطق آزاد با نایب رئیس دومای روسیه، به امضای ولادیمیر پوتین پای قانون منطقه آزاد ایران و اوراسیا رسید و گام بعدی، ایجاد منطقه آزاد مشترک ایران و روسیه خواهد بود.
  1401/4/25 17:46

  عقب‌افتادگی ایران از بازارهای بین‌المللی/ بررسی تجارت جهانی پرمنگنات پتاسیم

  تکنولوژی نوین تولید این محصول، در اختیار کشورهای چین، آمریکا و هند بوده است که در این بین چین با احتساب سهم حدود ۶۶ درصدی، در جایگاه نخست از صادرات پرمنگنات پتاسیم در جهان قرار دارد. هند و آمریکا بعد از چین در رتبه دوم و سوم صادرکنندگان جهان قرار گرفته‌اند. ایران تاکنون جزو کشورهای صادرکننده نبوده است اما به دلیل برخوردار نبودن از تولید‌کننده داخلی و تقاضای بازار، بزرگ‌ترین کشور واردکننده پتاسیم پرمنگنات است. بعد از ایران کشورهای تایلند، بنگلادش، بلژیک و ویتنام با نسبت‌های متغیر در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰، جزو بزرگ‌ترین واردکنندگان این محصول بوده‌اند.
  1401/4/9 14:03
173
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: