مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  تامین تجهیزات صنعت فولاد همپای مهندسی معکوس

  مدیر فروش شرکت ژوپن گاز گفت: پیش از اعمال تحریم علیه کشور، توجه چندانی به تولیدکنندگان داخلی نمی‌شد اما از آنجایی که امکان واردات بسیاری از قطعات و تجهیزات در حال حاضر فراهم نیست، شاهد رونق بومی‌سازی و خرید ساخت داخل در بسیاری از واحدهای مختلف صنعتی به ویژه فولادی هستیم.
  1401/9/14 20:55

  در هشت ماه 1401؛

  فروش شرکت‌های بورسی معدنی افزایش یافت

  آمارها حاکی‌ از این است که مجموع فروش شرکت‌های بورسی فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی در هشت ماه امسال، ۴۲۹ هزار میلیارد تومان بوده است که افزایش 14 درصدی را نسبت به ماه پیش از آن نشان می‌دهد.
  1401/9/14 20:16

  نخستین نشست هم‌اندیشی تدوین سند حرفه‌ای صنعت گوهرسنگ برگزار شد

  مجری طرح توسعه صنعت گوهرسنگ کشور، از برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی تدوین سند حرفه‌ای صنعت گوهرسنگ کشور با حضور دست‌اندرکاران سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و متخصصان و فعالان حوزه گوهرسنگ خبر داد.
  1401/9/14 17:32

  گزارش تصویری حضور فلزات آنلاین در نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو

  پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»با هدف همکاری و رصد هرچه بیشتر فعالیت شرکت‌های مطرح و برجسته معدنی و فلزی کشور اعم از آهنی و غیر آهنی در راستای ایفای رسالت و مسئولیت خبری خود، حضور فعال و موثری را در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی بهم رسانید.
  1401/9/14 15:37

  افت بیش از چهار هزار واحدی بورس

  شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه 14 آذر ماه با چهار هزار و ۲۳۵ واحد کاهش، در ارتفاع یک میلیون و ۴١۳ هزار واحدی قرار گرفت.
  1401/9/14 14:09

  درخواست تعطیلی موقت برخی معادن در استان سمنان

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به وجود ۶۷۷ معدن دارای پروانه بهره‌برداری در این استان معدنی، از درخواست موقت تعطیلی برخی معادن در استان خبر داد و گفت: عدم بازار فروش، رکود بازار مصالح ساختمانی و یا شرایط فصلی، مهم‌ترین دلایل درخواست تعطیلی موقت از سوی معادن بوده است.
  1401/9/14 13:47

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو مطرح کرد:

  آینده‌نگری شرکت ملی مس در زنجیره جهانی

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: شرکت مس با آینده‌نگری، جایگاه تاثیرگذار خود در زنجیره جهانی مس را تعیین کند. همچنین صنعت مس ایران باید بخشی از این بازار را در اختیار گیرد و تعیین‌کننده باشد.
  1401/9/14 12:10

  مدیرعامل شرکت طلای زرشوران:

  فاز دوم توسعه زرشوران، تولید طلا را دو برابر می‌کند

  مدیرعامل شرکت طلای زرشوران گفت: هم‌زمان با راه‌اندازی فاز دوم توسعه زرشوران، تولید شمش طلا در این مجموعه به دو برابر میزان فعلی می‌رسد و اشتغال‌زایی ۴۵۰ نفری را به دنبال خواهد داشت.
  1401/9/14 10:53

  مدیرعامل شرکت یکتا ذوب ایرانیان مطرح کرد:

  کربن‌زدایی فروآلیاژها به همت نیروهای متخصص داخلی

  مدیرعامل شرکت یکتا ذوب ایرانیان گفت: سیاست‌های نادرست چین در راستای اجرای قوانین کووید صفر در سال جاری میلادی، منجر به رکود شدیدی در بازار جهانی فروآلیاژ شد و قیمت انواع فروآلیاژها افت چشمگیری پیدا کرد که بر همین اساس ما نتوانستیم رقابت چندانی در بازارهای بین‌المللی در سال جاری داشته باشیم.
  1401/9/13 19:33

  طی هشت ماه 1401 رخ داد؛

  رشد 7 درصدی تولید تختال فولادی «هرمز»

  شرکت فولاد هرمزگان توانسته است در هشت ماه امسال، 971 هزار و 299 تن تختال فولادی تولید کند که این میزان حاکی از رشد 7 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 1400 است. این شرکت در مدت مشابه سال پیش، 902 هزار و 262 تن تختال فولادی تولید کرده بود.
  1401/9/13 18:10
18244
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: