مطالب مرتبط با واژه 'جهش تولید'

  جهش 8 درصدی در تولید آند و کاتد مس «فملی»

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: طی دو ماه ابتدایی امسال، 61 هزار و 658 تن آند با رشد 8 درصدی و 49 هزار و 841 تن کاتد با همین میزان افزایش نسبت به برنامه تولید شده است.
  1401/3/5 14:33

  مدیر روابط عمومی و روابط بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه:

  فولاد مبارکه «جهش تولید» را محقق کرد

  مدیر روابط عمومی و روابط بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: سال گذشته که مزین به نام «جهش تولید» بود شاهد خلق رکوردهای متعددی در حوزه‌های تولید، فروش و صادرات و همچنین تولید محصولات جدید در فولاد مبارکه بودیم.
  1400/2/27 14:01

  عبور تولید ایران‌خودرو از نیم میلیون دستگاه

  گروه صنعتی ایران‌خودرو موفق شد، با همت کارکنان و همیاری سازندگان زنجیره تامین، اهداف خود در سال جهش تولید را محقق کند.
  1399/12/27 15:00

  جهش تولید، رمز کلیدی رشد و توسعه فولاد اکسین

  نایب رئیس هیئت‌مدیره فولاد اکسین خوزستان گفت: اگر «جهش تولید» را صرفا به عنوان یک شعار در نظر بگیریم، طبعا به مولفه های مختلف آن کمتر توجه خواهد شد اما اگر به این نکته توجه کنیم که جهش تولید، نه یک شعار، بلکه رمز کلیدی نقشه راه رشد و توسعه کشور است، آنگاه نگرش دقیق‌تر و توام با برنامه‌ریزی جامع‌تری درباره آن خواهیم داشت.
  1399/12/11 10:04

  رئیس اسبق هیئت‌مدیره منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس:

  تقویت زیرساخت‌ها در راستای جهش تولید

  رئیس اسبق هیئت‌مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: منطقه ویژه خلیج فارس دارای زیرساخت‌هایی آماده‌تر و پیشرفته‌تر از سایر مناطق ویژه است و همین امر موقعیت آن را در میان مناطق ویژه کشور ممتاز می‌سازد. سیاست‌گذاری صحیح، بهبود زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و تسهیل در امر سرمایه‌گذاری و تولید در منطقه ویژه منجر به تحقق شعار سال یعنی «جهش تولید» خواهد شد.
  1399/9/27 10:22

  مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر عنوان کرد:

  جهش تولید در گروی صادرات

  در سال‌های گذشته همواره از کاهش وابستگی اقتصاد کشور به نفت به‌ عنوان یک ضرورت یاد شده اما عدم وجود جایگزین مناسب برای این درآمدها مانع از اجرایی شدن این ضرورت شده است. در این میان، چند سالی از مطرح شدن پتانسیل بخش معدن و صنایع معدنی برای جایگزینی با درآمدهای نفتی می‌گذرد و این بخش توانسته به خوبی پتانسیل خود در این زمینه را نمایان کند. به خصوص در سال گذشته با شدت گرفتن تحریم‌ها و کاهش درآمدهای نفتی بخش معدن و صنایع معدنی توانست به خوبی نقش موثری در تولید ناخالص داخلی و ارزآوری برای کشور داشته باشد. حال با نام‌گذاری سال جاری به‌ عنوان جهش تولید انتظار می‌رود که اگر این سیاست به ‌درستی در بخش معدن و صنایع معدنی کشور ایفا شود، در نهایت سهم این حوزه در درآمدهای کشور و جایگزینی آن با اقتصاد نفتی نیز افزایش پیدا کند. در این راستا با محمد محیاپور، مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر گفت‌وگو شده است.
  1399/9/22 19:23

  مدیرعامل مجتمع مس سونگون ورزقان خبر داد:

  اجرای سه طرح توسعه‌ای در مس سونگون

  مدیرعامل مجتمع مس سونگون ورزقان ارزش طرح‌های توسعه‌ای در حال اجرا در این مجتمع را بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان اعلام و گفت: هم‌اکنون سه طرح بزرگ توسعه‌ای شامل فاز سوم تغلیظ، ایجاد کارخانه هیپلیچینگ و واحد ذوب و پالایش با پیش‌بینی اشتغال مستقیم ۶۰۰ نفر در مجتمع مس سونگون در حال اجرا است.
  1399/9/2 17:54

  از سوی نمایندگان کارکنان مجتمع‌های سه‌گانه شرکت مس صورت گرفت؛

  قدردانی از زحمات سعدمحمدی در توجه به معیشت و رفاه جامعه کارگری و کارکنان شرکت مس

  نمایندگان کارکنان مجتمع‌های مس سرچشمه، شهربابک و سونگون طی پیامی از اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس به خاطر توجه و مساعی عالی به معیشت و رفاه جامعه کارگری و کارکنان شرکت مس قدردانی کردند.
  1399/9/1 14:11

  مدیر کارخانجات احیاء شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر:

  ثبت سه رکورد متوالی تولید تنها در یک هفته/ تحقق «جهش تولید» توسط بزرگ‌ترین شرکت عرضه‌کننده آهن اسفنجی کشور

  مدیر کارخانجات احیاء شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه و مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، در هفته اول آبان ماه سال جاری، رکورد تولید روزانه واحد کوثر سه بار شکسته شد.
  1399/8/10 13:51

  افزایش 40 درصدی تولید و 30 درصدی صادرات فولاد بناب در سال جهش تولید

  مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از رشد 40 درصدی تولید و افزایش 30 درصدی صادرات این مجتمع در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  1399/8/6 13:52
205
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: