مطالب مرتبط با واژه 'صادرات '

  ایرج رخصتی، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در گفت‌وگو با « فلزات آنلاین»:

  بزرگ‌ترین تولید‌کننده مقاطع طویل فولادی در خاورمیانه هستیم/ توسعه صادرات به بیش از 30 کشور جهان

  از صنعت فولاد به عنوان یکی از کلیدهای راهگشای رهایی اقتصاد ایران از وابستگی به نفت یاد می‌شود. موضوع مهم و قابل توجه در این زمینه، تولید و عرضه محصولات با ارزش افزوده بالا و قابل رقابت در بازارهای جهانی است. شرکت ذوب‌آهن اصفهان، یکی از نخستین نقش‌آفرینان صنعت فولاد در ایران به شمار می‌آید که توانسته است با تولید و فروش محصولات نهایی و باکیفیت، بازار محصولات خود را در بیش از 30 کشور جهان گسترش دهد و به این ترتیب به برندی نام‌آشنا و شناخته‌شده در بازارهای داخلی و جهانی فولاد تبدیل شود. این شرکت در سال گذشته توانست به رکوردهای بی‌سابقه‌ای در تولید و فروش محصولات دست یابد. با این حال، در سال 1401 نیز روند صعودی تولیدات این شرکت متوقف نشد و مقایسه عملکرد تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حاکی از تداوم روند صعودی تولید در شرکت ذوب‌آهن اصفهان است. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با ایرج رخصتی، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان به گفت‌وگو پرداخته است که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/9/12 10:13

  کاهش میزان صادرات محصولات فولادی

  طی هفت ماهه سال جاری، بالغ بر هشت میلیون تن صادرات اقلام فولادی صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته برای تمام مقاطع تخت، محصولات و آهن اسفنجی با کاهش همراه بوده است؛ در حالی که دو ماه ابتدایی امسال، روند صادرات فولادی‌ها افزایشی بود.
  1401/9/1 12:07

  کاهش صادرات فولاد روسیه به آمریکا

  واردات فولاد ایالات متحده آمریکا از روسیه در سال جاری به شدت کاهش یافته است و نیاز به تحریم رسمی، مشابه آنچه برای آلومینیوم در نظر گرفته شده را بی‌ اثر کرده است.
  1401/8/25 20:44

  کاهش ۵۵ درصدی صادرات گاز روسیه به اروپا

  آژانس بین‌المللی انرژی «IEA» در گزارش خود اعلام کرد که تحویل گاز روسیه به اروپا در سال ۲۰۲۲، با افت بیش از ۵۵ درصدی همراه شده است و در سال آینده نیز به نصف کاهش خواهد یافت.
  1401/8/14 12:32

  دبیر سندیکای لوله و پروفیل ایران:

  صادرات مواد اولیه اشتباه است

  دبیر سندیکای لوله و پروفیل ایران گفت: تعیین عوارض صادراتی هدفمند موجب می‌شود که قیمت مواد اولیه ارزش افزوده ایجاد کند و امکان صادرات آن بهتر شود.
  1401/8/10 19:37

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان مطرح کرد:

  هدف‌گذاری تولید 6 میلیون تن محصولات فولادی تا 1404

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در دیدار با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، گفت: شرکت فولاد خوزستان با گستردگی هلدینگ خود از شرق تا جنوب ایران، به عنوان صادرکننده نمونه کشور در سال 1401 معرفی شد و این شرکت در نظر دارد ظرفیت تولید محصولات فولادی خود را تا سال ۱۴۰۴ به ۶ میلیون تن برساند.
  1401/8/10 13:03

  انعقاد قرارداد ترانزیت زغال‌سنگ از مرز ریلی سرخس

  سرپرست اداره کل گمرک سرخس در خراسان رضوی گفت: قرارداد ترانزیت یک میلیون تن زغال‌سنگ از کشورهای مستقل مشترک‌المنافع «CIS» از طریق مرز ریلی سرخس ایران منعقد شد.
  1401/8/8 14:41

  مصرف حجم عمده محصولات فولادی در کشور

  بر اساس آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، در مجموع نیمه نخست امسال همگام با افزایش تولید فولاد، بخش قابل توجه این تولید صرف مصارف داخلی شد و بخش کمتری به صادرات اختصاص یافته است.
  1401/8/5 10:18

  رشد ۷۰ درصدی فروش شمش چادرملو

  معاون بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی هفت ماهه امسال، بالغ بر ۷۹۰ هزار تن شمش فولادی در بازارهای داخلی و خارجی به فروش رسانده است.
  1401/8/2 16:07

  نیازمند هموارسازی مسیر توسعه هستیم

  مدیرعامل شرکت آلیاژسازان کرج، تولیدکننده کاتد مسی گفت: با توجه به کاهش قیمت فلزات به ویژه مس در بورس فلزات لندن و همچنین رکود حاکم در بازارهای جهانی، ضرورت دارد مسئولان ذ‌ی‌ربط مسیر اجرای طرح‌های توسعه جهت افزایش تولید و صادرات محصولات مسی را فراهم سازند تا ضمن اشتغال‌زایی بیشتر، شاهد رونق صادرات و ارزآوری به داخل کشور باشیم.
  1401/8/1 13:03
888
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: