مطالب مرتبط با واژه 'احمد خوروش'

  مدیرعامل مجتمع فولاد کویر مطرح کرد:

  تامین ارز واردات تجهیزات با صادرات/ راه‌اندازی کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد کویر در 1402

  مدیرعامل مجتمع فولاد کویر با اشاره به اینکه مجتمع فولاد کویر، یکی از صادرکنندگان بزرگ محصولات فولادی در کشور و صادرکننده نمونه ملی است، گفت: توانستیم ارز مورد نیاز برای اجرای پروژه‌ فولادسازی و تجهیزات را از محل صادرات تامین ‌کنیم.
  1401/4/16 14:32

  رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران عنوان کرد:

  از دست رفتن بازارهای صادراتی

  رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران گفت: دریافت عوارض صادراتی از تولیدکنندگان فولاد آن هم در شرایطی که بازارهای منطقه‌ای و جهانی با کمبود مواجه شده، منطقی نیست و ممکن است همین بازارهای کنونی را نیز از دست دهیم.
  1401/1/29 15:56

  مدیرعامل مجتمع فولاد کویر مطرح کرد:

  افزایش ظرفیت تولید با به‌کارگیری تکنولوژی‌های جدید

  مدیرعامل مجتمع فولاد کویر گفت: نصب و راه‌اندازی تجهیزات و ماشین‌آلات جدید در شرکت فولاد کویر باعث شد تا ظرفیت تولید این شرکت بدون اضافه کردن خطوط تولید جدید از 900 هزار تن به یک میلیون و 200 هزار تن افزایش یابد.
  1400/2/26 09:22

  عضو هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی:

  تامین مواد اولیه، اصل نخست فعالیت اقتصادی است

  عضو هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی گفت: تامین مواد اولیه زنجیره فولاد اصل نخست است که این امر می‌تواند با عرضه محصولات در بورس کالا انجام شود و ایجاد شفافیت در کل زنجیره را تضمین کند.
  1399/11/7 10:20

  شروع عملیات ساخت تصفیه‌خانه تکمیلی پساب مجتمع فولاد کویر

  مدیرعامل مجتمع فولاد کویر از آغاز عملیات ساخت تصفیه‌خانه تکمیلی پساب این مجتمع در زمینی به وسعت ۲۰ هزار متر مربع خبر داد.
  1399/9/18 10:58

  عضو هیئت‌مدیره انجمن نوردکاران:

  آسان‌ترین راه تعادل قیمت بازار فولاد عرضه کافی در بورس کالا است

  عضو هیئت‌مدیره انجمن نوردکاران با اشاره به مصوبات و ابلاغیه‌های متعدد وزارت صمت در رابطه با حوزه فولاد گفت: یکی از بهترین و آسان‌ترین راهکارهای برای متعادل کردن بازار فولاد عرضه مکفی در بورس کالا است. عرضه فوق‌العاده شمش در بورس کالا می‌تواند مسکنی برای کاهش التهاب بازار فولاد در شرایط فعلی باشد و امیدوار هستیم این عرضه نه تنها مکفی، بلکه از سوی فولادی‌ها ادامه‌دار باشد.
  1399/6/30 08:09

  احمد خوروش، مدیرعامل شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  کمبود عرضه در بورس کالا موجب افزایش قیمت مواد اولیه و هزینه‌های تولید شده است/ اولویت صنایع بالادستی باید تامین نیاز بازار داخلی باشد

  کمبود عرضه مواد اولیه مواد اولیه نوردکاران در ماه‌های اخیر باعث شده است بسیاری از واحدها در تولید دچار مشکل شوند و به تامین مواد اولیه گران‌قیمت از بازار آزاد و غیر شفاف روی آورند. ضمن اینکه شرکت‌های بزرگ فولادی در هنگام کمبود مواد اولیه به مصرف ذخایر خود روی آوردند تا تولید با مشکل مواجه نشوند. البته در هفته‌های آخر مرداد ماه عرضه‌های شمش فولادی افزایش یافت و شاهد کاهش قیمت این محصول در بازار بودیم. در این رابطه خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با احمد خوروش، مدیرعامل شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر به گفت‌وگو نشسته است. متن کامل این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:
  1399/6/4 10:14

  عضو انجمن نوردکاران فولادی:

  عرضه شمش خارج از بورس تخلف است

  عضو انجمن نوردکاران گفت: تولیدکنندگان شمش اجازه فروش مستقیم و خارج از بورس کالا را ندارند و طبق قوانین و دستورالعمل‌های سازمان حمایت و تعزیرات، هرگونه عرضه خارج از بورس تخلف محسوب می‌شود.
  1399/5/12 15:19

  احمد خوروش، مدیرعامل شرکت فولاد کویر در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  برای بی‌نیازی کشور به واردات میلگردهای ساختمانی تلاش خواهیم کرد/ افزایش 300 هزار تنی میزان تولید در سال جدید

  سال 1398 نقطه عطف صنعت فولاد کشور بود زیرا برخلاف تحریم‌هایی که بر این صنعت بیش از گذشته اعمال شد، میزان تولید انواع محصولات فولادی در کشور افزایش یافت و تولیدکنندگان توانستند با توجه به نیاز بازارهای جهانی نسبت به صادرات محصولات خود اقدام کنند. ضمن اینکه سال گذشته، افزایش میزان تولید فولاد در کشور فراتر از انتظارات و حتی میانگین جهانی بوده است. در رابطه با الزامات توسعه صنعت فولاد کشور، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با احمد خوروش، مدیرعامل شرکت فولاد کویر به گپ‌وگفت نشسته است. متن کامل این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:
  1399/1/20 08:50

  مدیرعامل شرکت فولاد کویر:

  فولاد آلیاژی مورد نیاز خود را تولید خواهیم کرد

  مدیرعامل شرکت فولاد کویر گفت: با اجرایی شدن طرح توسعه‌ای شرکت که طبق آن، یک میلیون و 200 هزار تن شمش فولاد آلیاژی تولید می‌شود، تمام مواد اولیه تولید میلگرد ساختمانی و صنعتی را بدون چالش و اتکا به شرکت‌های دیگر تولید خواهیم داد.
  1398/11/21 13:35
12
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: