مطالب مرتبط با واژه 'بازار'

  مدیرعامل شرکت پرتو آلیاژ پارس:

  وزارت صمت، واسطه‌گری را کاهش داد

  مدیرعامل شرکت پرتو آلیاژ پارس گفت: از زمانی که وزارت صنعت، معدن و تجارت عرضه و خرید مواد اولیه را به بورس کالای ایران انتقال داد و عرضه بعضی از محصولات در بازار آزاد را ممنوع کرد، بسیاری از چالش‌ها رفع شد و این اقدام ارزشمندی از سوی وزارت صمت بوده است.
  1401/1/11 12:25

  مدیرعامل شرکت آذران فضا نما:

  تولیدکنندگان نقشی در بی‌ثباتی بازار ندارند

  مدیرعامل شرکت آذران فضا نما گفت: در صورتی که بازار فلزات ثبات پیدا کند، تولیدکنندگان محصولات فلزی می‌توانند با تکیه بر توان و تجربه خود که طی سال‌ها فعالیت به دست آورده‌اند، سایر موانع در مسیر تولید را برطرف سازند.
  1400/12/3 17:54

  بازار راکد واردات سنگ‌آهن چین در اواخر 2021

  واردات سنگ‌آهن چین در سال 2021 کاهش یافت. با افزایش محدودیت‌های تولید فولاد برای مبارزه با آلودگی‌ هوای در چین، میزان واردات بزرگ‌ترین مصرف‌کننده سنگ‌آهن دنیا 4.3 درصد نسبت به رکورد سال قبل کاهش یافت.
  1400/10/25 19:38

  نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مادکوش:

  تنظیم بازار با تقابل واقعی عرضه و تقاضا رقم می‌خورد

  نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مادکوش گفت: تولیدکنندگان باید بتوانند در فضایی بدون فشار و قیمت‌گذاری دستوری، تقابل واقعی عرضه و تقاضا را رقم بزنند تا تعادل در بازار ایجاد شود.
  1400/10/12 14:47

  مدیر فروش و بازرگانی سالکو:

  بازار آلومینیوم به ثبات نسبی رسیده است

  مدیر فروش و بازرگانی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب گفت: از زمان ورود سالکو به بازار آلومینیوم، کمک شایانی به مصرف‌کنندگان شده است زیرا قبل از آن، رقابت‌های شدیدی در بازار به وجود می‌آمد و مصرف‌کنندگان به میزان کمتری می‌توانستند شمش آلومینیومی خریداری کنند و معمولا تا 30 درصد قیمت‌ها به شکل رقابتی افزایش پیدا می‌کرد.
  1400/10/5 18:11

  متین فرزین، مدیرعامل شرکت اعتماد کابل البرز در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  در بازار کشورهای توسعه‌یافته نفوذ خواهیم کرد

  صنعت سیم و کابل کشور به پشتوانه منابع غنی مس، تولید کیفیPVC در داخل و بهره‌گیری از تکنولوژی روز، توانسته است جایگاه مطلوبی را به دست آورد؛ تا جایی که گسترش سبد محصولات در این صنعت و کیفیت استاندارد آن، زمینه مناسبی را برای صادرات سیم و کابل فراهم کرده است. ضمن اینکه میزان تولید سیم و کابل در ایران بیشتر از نیاز برآورد می‌شود که این امر نیز به صادرات‌محور بودن این صنعت کمک کرده است. عمده صادرات سیم و کابل کشور به کشور عراق انجام می‌شود اما تولیدکنندگان این محصولات در نظر دارند تا بازارهای کشورهای برتر جهان را نیز فتح کنند. در این خصوص، با متین فرزین، مدیرعامل شرکت اعتماد کابل البرز گفت‌وگو شده که شرح کامل در ادامه آمده است:
  1400/9/27 14:42

  مدیرعامل شرکت فولاد شمش کوهستان:

  آهسته به سمت توسعه گام برمی‌داریم

  مدیرعامل شرکت فولاد شمش کوهستان گفت: با توجه به شرایط کنونی بازار، امکان برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت نیز وجود ندارد و نمی‌توان پیش‌بینی برای هزینه‌های تولید و همچنین برنامه‌ریزی برای اجرای طرح توسعه داشت.
  1400/9/1 11:17

  مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب آهن:

  تولید محصولات با کیفیت مورد نیاز بازار از اولویت‌های ذوب آهن است

  مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب آهن گفت: تولید محصولات جدید با کیفیت یکی از رویکردهای جدید ذوب آهن اصفهان به منظور رفع نیازهای کشور، کسب بازارهای بیشتر و صادرات است و همواره مورد تاکید مدیرعامل شرکت قرار دارد. 
  1400/7/25 16:38

  تاکید وزیر اقتصاد بر حمایت دولت از بازار سرمایه

  وزیر امور اقتصادی و دارایی بر حمایت دولت از بازار سرمایه تاکید کرد و مقابله با قیمت‌گذاری دستوری را از رویکردهای مهم وزارت اقتصاد برشمرد.
  1400/7/21 18:14

  آسیا و اقیانوسیه در بازار لیتیوم پیشتاز خواهند بود

  پیش‌بینی می‌شود بازار جهانی لیتیوم طی سال‌های 2020 تا 2025 میلادی شاهد میانگین رشد سالانه 26.3 درصد باشد؛ این در حالی است که سهم کشور استرالیا در تولید این فلز طی سال 2019 بیش از 50 درصد بوده است.
  1400/6/29 12:36
72
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: