مطالب مرتبط با واژه 'فولاد '

  کاهش واردات فولاد در بهار 1401

  بر اساس آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، علاوه بر اینکه کشور طی سالیان اخیر از واردات آهن اسفنجی بی‌نیاز بوده است، واردات سایر اقلام فولادی نیز در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کاهش میانگین ۱۹ درصدی داشته است.
  1401/5/15 18:31

  تجربه تلخ 2015 در انتظار سنگ‌آهن؟

  سنگ‌آهن در بازارهای جهانی، روزهای ناامیدکننده‌ای را تجربه می‌کند. سایه کرونا هنوز هم بر این بازار پا برجا است و بحران بدهی شرکت‌های توسعه‌دهنده املاک چین، شرایط بازار را به سمت و سوی غیرقابل اطمینانی برده است. سنگ‌آهن از سال 2021 تاکنون روزهای پرنوسانی را تجربه کرد؛ صعود و رکوردشکنی تاریخی قیمت در ماه می 2021، حفظ سطوح بالای قیمتی در ژوئن و جولای، کاهش قیمتی به دلیل عزم جدی دولت چین برای کنترل قیمت و بحران ساخت ‌و ساز، سقوط به زیر 100دلار، بازگشت به مسیر رشد در واپسین روزهای سال 2021، استمرار روند صعودی در هفته‌های ابتدایی سال 2022 و حمله روسیه به اوکراین از جمله اتفاقات مهم در این بازار بود.
  1401/5/15 12:07

  افزایش صادرات مقاطع تخت فولادی

  طی سه ماهه نخست امسال، ۱۰۲ هزار تن مقاطع تخت فولادی صادر شده که نسبت به ۸۹ هزار تن صادر شده در مدت مشابه سال گذشته، ۱۵ درصد رشد پیدا کرده است.
  1401/5/13 12:28

  مبارکه؛ برند جهانی در ایران

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در مجمع عمومی فوق‌العاده‌ و عادی سالیانه شرکت فولاد مبارکه گفت: نگاه ملی به فولاد مبارکه می‌تواند کشور را از صادرات نفتی بی‌نیاز کند و در این باره شرکت فولاد مبارکه، قادر خواهد بود تا با این توانایی تا 10 درصد تولید ناخالص داخلی کشور را شامل شود و می‌تواند به عنوان یک برند جهانی در ایران باشد.
  1401/5/11 20:54

  احتمال ورشکستگی کارخانجات فولادی در چین

  صنعت فولاد چین در حال ورود به دوره جدید مخاطره‌انگیز است زیرا تضعیف بحران املاک، تقاضا را به خطر می‌اندازد.
  1401/5/11 18:07

  مدیرعامل هلدینگ آبانگان گستر اسپادانا مطرح کرد:

  بلاتکلیفی در اجرای طرح توسعه

  مدیرعامل هلدینگ آبانگان گستر اسپادانا گفت: صنعتگران می‌توانند با حمایت بانک‌ها و اخذ تسهیلات به موقع طرح‌های توسعه‌ای خود را تکمیل کنند و شاهد پیشرفت فیزیکی 60 درصدی تولید باشند که این امر علاوه بر حمایت صنعتگر، رونق تولید و اقتصاد را در بردارد اما دریافت تسهیلات بعد از اتمام پروژه‌ها، نوش دارویی است بعد از مرگ سهراب، که هیچ دردی را از آن‌ها دوا نخواهد کرد.
  1401/5/11 16:42

  ابهام قیمت‌گذاری فولاد در بورس کالا

  عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد از اعتراض تولیدکنندگان به پایین بودن قیمت پایه محصولات فولادی در بورس کالا خبرداد.
  1401/5/10 14:45

  نقش مهم صنعت فولاد در توسعه صادرات و رونق بخش تولید

  استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش مهم صنعت فولاد در اقتصاد، گفت: تامین مواد اولیه و حل مشکلات حمل‌ و نقل صنعت فولاد، از اولویت‌های مدیریت استان برای توسعه این صنعت است.
  1401/5/10 11:06

  افت تقاضای فولاد در ژاپن

  پس از کاهش تقاضای فولاد در چین، نوبت به بازار ژاپن رسیده است و کاهش تقاضای داخلی برای خودرو از سوی مردم این کشور باعث شده است تا فولادسازان ژاپنی با محدودیت تقاضا روبه‌رو شوند.
  1401/5/9 15:24

  بومی‌سازی یکی از قطعات مهم تولید ریل در ذوب‌ آهن اصفهان

  به همت تلاشگران مدیریت‌های اتوماسیون و ارتباطات و مهندسی نورد در راستای خنثی‌سازی تحریم‌ها، بومی‌سازی مالتی‌‍ پلکسر الکترونیکی دستگاه ادی کارنت در واحد تست سنتر خط تولید ریل نورد ۶۵۰ شرکت ذوب آهن انجام شد.
  1401/5/5 15:23
1051
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: