مطالب مرتبط با واژه 'محصولات فولادی'

  کاهش واردات فولاد در بهار 1401

  بر اساس آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، علاوه بر اینکه کشور طی سالیان اخیر از واردات آهن اسفنجی بی‌نیاز بوده است، واردات سایر اقلام فولادی نیز در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کاهش میانگین ۱۹ درصدی داشته است.
  1401/5/15 18:31

  راهکار موثر برای مقابله با دامپینگ فولادی روسیه

  معاون فروش شرکت فولاد خراسان گفت: کیفیت بالای محصولات فولادی و موقعیت ویژه ایران در دسترسی آسان به بازارهای صادراتی، نقش مهمی را در بازگشت صادرکنندگان ایرانی به بازارهای صادراتی ایفا می‌کند.
  1401/5/1 15:50

  بومی‌سازی تکنولوژی با حمایت از نخبگان

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: شرکت فولاد خوزستان با حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان، بر پایه‌ دانش و فناوری‌های نو سعی دارد شرایط رشد را برای بومی‌سازی فراهم کند.
  1401/4/18 09:20

  مدیرعامل شرکت نیک ذوب سپاهان مطرح کرد:

  افت و خیز قیمت، عامل زیان تولیدکننده

  مدیرعامل شرکت نیک ذوب سپاهان گفت: افت و خیز قیمت مواد اولیه و محصولات فولادی به تعویق برنامه‌ها و زیان تولیدکنندگان منجر می‌شود و به دلیل نبود تقاضای واقعی در بازار و قطعی برق، نمی‌توانیم به میزان ظرفیت اسمی خود فعالیت کنیم.
  1401/4/8 18:37

  تولید بیش از 18 میلیون و 400 هزار تن محصول فولادی در چادرملو

  معاون مالی و سرمایه انسانی شرکت چادرملو گفت: واحد فولادسازی این شرکت در سال 1400 توانست بیش از ظرفیت اسمی و به میزان یک میلیون و 54 هزار تن فولاد تولید کند. علاوه بر این، چادرملو در سال گذشته یک میلیون و 364 هزار تن آهن اسفنجی، سه میلیون و 809 هزار تن گندله و 12 میلیون و 186 هزار تن کنسانتره سنگ‌آهن نیز تولید کرده است.
  1401/4/4 10:52

  افزایش ۵ درصدی تولید محصولات فولادی

  بر اساس اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد، میزان تولید محصولات فولادی و شمش در دو ماهه نخست سال ۱۴۰۱، به ترتیب ۵ و ۴ درصد افزایش یافت.
  1401/3/24 13:29

  صادرات فولاد از نیشابور به اروپا کلید خورد

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: تولیدات فولاد خراسان به علت برخورداری از استانداردهای کیفی بالا، در سطح بین‌المللی، به ویژه بازارهای منطقه‌ای، اعتبار مناسبی دارد و اینک زمینه صدور آن به بازارهای اروپایی فراهم شده است.
  1401/3/21 12:30

  سهم ناچیز فولاد از مصرف آب

  کشور ما بعد از تجربه دو سال آبی نسبتا خوب از لحاظ بارندگی، از سال 1399 وارد دوره خشکسالی شده است. با اینکه در سال آبی اخیر تا کنون بیش از 156میلی‌متر بارش داشتیم و وضعیت بارش‌ها به مراتب در مقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته، 20 درصد بیشتر شده اما متاسفانه نسبت به میانگین مورد انتظار، بیش از 26 درصد کاستی بارندگی وجود دارد و در دومین سال پیاپی خشکی قرار داریم. با رخ دادن دومین سال خشکی در کشور، میزان آب‌های سطحی و زیرزمینی به طور قابل توجهی کاهش یافته و حتی میزان آب پشت سدهای کشور از سال گذشته پایین‌تر و حدود 40 درصد ظرفیت آن‌ها است. به این ترتیب، از نظر تامین آب، سال بسیار سختی در پیش داریم.
  1401/2/24 10:17

  تداوم کاهش موجودی تجار فولاد چین

  بر اساس آخرین بررسی مای‌استیل، تجار فولاد چین شاهد کاهش موجودی محصولات فولادی خود برای سومین هفته متوالی طی دوره ۱۸ تا ۲۴ مارس بودند و موجودی محصولات فولادی آن‌ها حدود ۲۳۹ هزار و ۶۰۰ تن کاهش هفتگی را نشان داد که این میزان افت کمتر از کاهش ۴۱۲ هزار تنی هفته قبل‌تر است.
  1401/1/7 13:47

  پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت بهار 1401

  مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به کارکنان، کارگران، سهامداران، تامین‌کنندگان، پیمانکاران و خانواده‌های محترم آن‌ها تبریک گفت.
  1401/1/1 00:40
135
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: