مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  شکاف در بازار جهانی مس به دنبال تحریم فلزات روسیه

  بورس فلزات لندن «LME» اعلام کرد که در حال حاضر به عرضه و تحویل فلزات صنعتی روسیه به ویژه مس طبق قرارداد با دیگر شرکت‌ها ادامه می‌دهد.
  1401/9/16 20:39

  آسیب شرکت‌های فولادساز اوکراینی زیر سایه جنگ

  بزرگ‌ترین شرکت فولادسازی اوکراین، نیمی از ظرفیت تولید خود را از زمان آغاز جنگ روسیه با اوکراین از دست داده است. بنابراین انتظار می‌رود ترس اصلی مدیر اجرایی شرکت اوکراینی «Metinvest BV» در حال حاضر، آغاز موج جدید حملات روسیه به این کشور باشد که ضربه مهلک دیگری به بقای این شرکت وارد خواهد کرد.
  1401/9/16 20:13

  احتمال افزایش قیمت آلومینیوم در چین

  قرارداد آلومینیوم بورس آتی شانگهای برای تحویل در ماه دسامبر سال جاری میلادی، با قیمت 18 هزار و 920 یوان در هر تن طی روز معاملاتی 21 نوامبر آغاز شد و پایین‌ترین و بالاترین میزان هفتگی آن به ترتیب به حدود 18 هزار و 715 یوان در هر تن و 19 هزار و 210 یوان در هر تن رسید. قیمت این قراردادهای آتی آلومینیوم تا قبل از پایان روز معاملاتی 18 نوامبر، به حدود 19 هزار و 200 یوان در هر تن رسیده بود که حدود 445 یوان در هر تن یعنی 2.37 درصد افزایش را در این هفته نشان می‌دهد.
  1401/9/16 19:46

  کاهش اندک عرضه روی در خارج از چین

  به طور کلی، بازار روی در خارج از چین روند صعودی نداشته است و انتظار می‌رود قیمت روی بورس فلزات لندن با تجربه یک روند کاهشی، به عددی بین دو هزار و 800 تا سه هزار و 100 دلار در هر تن برسد.
  1401/9/16 19:22

  افت بیش از ۶ هزار واحدی شاخص بورس

  شاخص کل بورس طی معاملات امروز چهارشنبه 16 آذر ماه، بیش از ۶ هزار واحد کاهش یافت.
  1401/9/16 16:17

  فولاد سنگان، توسعه به مثابه انتفاع ملی

  مشاور مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: به دلیل داشتن نگاه ملی به توسعه زیرساختی است که فولاد مبارکه و فولاد سنگان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با جدیت ورود کرده‌اند و از راه، آب و مدرسه تا بهداشت، درمان، محیط زیست و... را به عنوان یک مسئولیت شرکتی انجام می‌دهند؛ اگرچه ماهیت آن‌ها تولیدی است اما تاکنون به خوبی و به طور کامل به رسالت اجتماعی خود عمل کرده‌اند.
  1401/9/16 13:32

  توسعه بخش زیرزمینی معدن طلای سوکاری

  شرکت معدنی استرالیایی «Centamin» که هم‌اکنون از معادن طلای غرب آفریقا بهره‌برداری می‌کند، در روز سه‌شنبه 15 نوامبر 2022 اعلام کرد که نرخ برداشت از معدن طلای سوکاری در مصر در صورتی که عملیات توسعه‌ای معدن‌کاری زیرزمینی انجام شود، می‌تواند 31 درصد رشد یابد.
  1401/9/16 12:37

  افزایش سهام شرکت «i-80 Gold» با کشف ذخیره جدید طلا

  شرکت «i-80 Gold» نتایج امیدوارکننده‌ای را از چهار حفاری نخست اکتشافی در منطقه «Hilltop» به‌دست آورد که در آن سنگ‌هایی با عیار بالا را نشان داد که در مالکیت 100 درصدی این شرکت در شهر روبی هیل در ایالت نوادا آمریکا قرار دارد.
  1401/9/16 12:09

  آریا سهند تبریز به عنوان صادرکننده نمونه سال 1401 انتخاب شد

  مدیرعامل گروه صنعتی آریا سهند تبریز گفت: گروه صنعتی آریا سهند تبریز با تکیه بر توان داخلی و با نگاه ویژه به صادرات، علاوه بر داخلی‌سازی تولید محصولات فولادی و جواب‌دهی به بازار داخلی، بازارهای هدف در کشورهای همسایه و هم‌جوار را نیز مورد توجه قرار داده است.
  1401/9/16 11:41

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  مقررات «HSE» جزو خطوط قرمز ایمیدرو است

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: مقررات و دستورالعمل‌های بهداشت، ایمنی و محیط زیست، جزو خطوط قرمز ایمیدرو به شمار می‌آیند و رعایت اصول و دستورالعمل‌های این بخش از اصول اساسی ایمیدرو است و قابل چشم‌پوشی نیست.
  1401/9/16 10:53
18267
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: