مطالب مرتبط با واژه 'مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب'

  برق فاز نخست مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب تامین شد

  با هدف تامین برق مورد نیاز مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در فاز نخست (تولید سالیانه ۳۰۰ هزار تن) و سایر صنایع منطقه ویژه اقتصادی لامرد، عملیات خط دوم ۴۰۰ کیلوولت شرکت غدیر انرژی لامرد به پایان رسید و این خط روز گذشته برق‌دار شد.
  1400/1/31 13:32

  اکبر ترکان، رئیس هیئت مدیره مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  توسعه صنعت آلومینیوم در منطقه لامرد با محوریت سالکو

  با بهره‌داری از مجتمع آلومینیوم جنوب(سالکو)، صنعت آلومینیوم کشور در حوزه بالادست جان دوباره‌ای گرفت و این نوید را به صنایع پایین‌دستی داد که با تکمیل فازهای بعدی این مجتمع، نگرانی‌ها در زمینه تامین مواد اولیه به حداقل برسد. ضمن اینکه زمزمه‌هایی از احداث «آلوم‌شهر» در قلب منطقه ویژه اقتصادی لامرد به گوش می‌رسد که غایت آن تولید و صادرات محصولات آلومینیومی با ارزش افزوده بالا خواهد بود. در این خصوص با اکبر ترکان ،رئیس هیئت مدیره مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب گفت‌وگو کرده‌ایم که متن کامل آن در ادامه آمده است:
  1400/1/11 08:29

  بر اساس آمار منتشر شده از بورس کالا؛

  1060 تن شمش آلومینیومی در تالار مچینگ معامله شد

  امروز دوشنبه هشتم دی ماه 1399، شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب 1060 تن شمش خالص آلومینیومی را در تالار مچینگ بورس کالا معامله کرد.
  1399/10/8 17:48

  در بورس کالا؛

  730 تن شمش آلومینیومی معامله شد

  امروز دوشنبه پنجم آبان ماه، 730 تن شمش آلومینیومی شرکت‌های ایرالکو، آلومینیوم جنوب و آلومینای ایران در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
  1399/8/5 19:14

  در بورس کالا؛

  8700 تن محصول آلومینیومی معامله شد

  امروز دوشنبه 28 مهر ماه، 8 هزار و 200 تن شمش آلومینیومی شرکت‌های ایرالکو، آلومینیوم جنوب، آلومینیوم المهدی، آلومینای ایران و همچنین 500 تن بیلت شرکت ایرالکو در تالار صنعتی بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
  1399/7/28 17:54

  فردا در بورس کالا؛

  8700 تن محصول آلومینیومی عرضه می‌شود

  فردا دوشنبه 28 مهر ماه سال 1399، مجموع 8 هزار و 200 تن شمش آلومینیومی شرکت‌های ایرالکو، مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، آلومینای ایران، آلومینیوم المهدی و همچنین 500 تن بیلت شرکت ایرالکو در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه می‌شود.
  1399/7/27 17:56

  صنعت آلومینیوم خودکفا خواهد شد؟

  با افتتاح شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در سال جاری، ظرفیت تولید شمش آلومینیومی کشور به میزان 100 هزار تن افزایش یافت. این شرکت که از تکنولوژی منحصربه‌فردی بهره می‌برد، موفق شد تنها پس از گذشت دو ماه، 15 هزار تن شمش خالص آلومینیومی را در بازار بورس عرضه کند که تا حد زیادی موجب تعدیل قیمت در بازار و تامین نیاز صنایع پایین‌دستی شد. با اینکه صنعت آلومینیوم کشور سال جاری را با قدرت آغاز کرد و قدم در مسیر تازه‌ای از توسعه نهاد، همچنان نظرها به چالش تامین ماده اولیه یعنی آلومینا معطوف مانده است.
  1399/7/27 12:52

  علی عبداله‌نژاد، مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  روزهای خوب در انتظار صنعت آلومینیوم کشور

  در سال جاری، با افتتاح بزرگ‌ترین کارخانه تولید آلومینیوم اولیه در کشور، زمینه برای توسعه صنعت آلومینیوم کشور و همچنین اشتغال‌زایی برای یک هزار نفر به طور مستقیم فراهم شد. شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در نظر دارد تا با فعال‌سازی فازهای دوم و سوم خود در آینده نزدیک، علاوه بر اینکه ظرفیت تولید شمش آلومینیومی کشور را افزایش دهد، اسلب و بیلت آلومینیومی را نیز به سبد محصولات خود اضافه کند و به الگویی در زمینه تحقق «جهش تولید» تبدیل شود. در خصوص وضعیت و برنامه‌های توسعه‌ای سالکو، با علی عبداله‌نژاد، مدیرعامل این شرکت گفت‌وگو کرده‌ایم که متن کامل آن در ادامه آمده است:
  1399/7/27 11:49

  در بورس کالا؛

  6900 تن محصول آلومینیومی معامله شد

  امروز یکشنبه 6 مهر ماه، مجموع 6 هزار و 600 تن شمش آلومینیومی شرکت‌های مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، شرکت ایرالکو، شرکت آلومینیوم المهدی و همچنین 300 تن بیلت شرکت ایرالکو در بورس کالا معامله شد.
  1399/7/6 07:13

  امروز در بورس کالا؛

  6400 تن محصول آلومینیومی معامله شد

  امروز یکشنبه 23 شهریور ماه، مجموع 6 هزار تن شمش آلومینیومی شرکت‌های مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، شرکت ایرالکو و شرکت آلومینیوم المهدی و 400 تن بیلت شرکت ایرالکو در بورس کالا معامله شد.
  1399/6/23 07:26
14
شرکت کانی مس
آگهی فارسی منطقه ویژه
شرکت احیا استیل فولاد بافت
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: