مطالب مرتبط با واژه 'داخلی‌سازی '

  افزایش ماشین‌آلات مشمول معافیت گمرکی

  تعداد ماشین‌آلات و ماشین‌آلات مستعمل مشمول معافیت گمرکی، در دو ماهه امسال به ترتیب نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸.۲ درصد و ۱۶۹ درصد افزایش داشته‌اند.
  1400/4/6 10:01

  برنامه‌ریزی برای ۳.۴ میلیارد دلار داخلی‌سازی

  معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) وعده داد که در سال جاری ۳.۴ میلیارد دلار داخلی‌سازی انجام و پنجمین میز داخلی‌سازی صنعت خودرو به زودی برگزار شود.
  1400/2/7 19:47

  انعقاد قرارداد ساخت محور لوکوموتیو بین مپنا و مجتمع اسفراین

  در روز پایانی هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل‌ونقل ریلی، مدیران عامل شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا و مجتمع صنعتی اسفراین قرارداد اجرایی شدن ساخت ۲۲۴ محور لوکوموتیو را امضا کردند.
  1399/12/16 16:57

  رئیس کل بانک مرکزی خبر داد:

  تامین مالی ۱۵ هزار میلیارد تومانی برای دو خودروساز بزرگ

  رئیس کل بانک مرکزی گفت: برای صنعت خودروسازی، تامین مالی به میزان ۱۰ هزار میلیارد تومان از طریق اوراق گام و پنج هزار میلیارد تومان منابع بانک‌ها برای دو خودروساز اصلی کشور در نظر گرفته شده است.
  1399/11/12 14:35

  رشد تیراژ تولید خودرو در کشور به ۱.۵ میلیون دستگاه در سال آینده

  دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه حمل‌ونقل پیشرفته گفت: تیراژ تولید خودرو کشور در حال رسیدن به یک میلیون است و امیدوار هستیم سال بعد به 1.5 میلیون دستگاه برسد.
  1399/11/5 18:26

  وزیر صمت اعلام کرد:

  افزایش ۴۸ درصدی تولید لوازم خانگی در ۹ ماهه سال ۹۹

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی محمودآباد گفت: علی‌رغم همه تحریم‌ها اما در حوزه لوازم خانگی حدود ۴۸ درصد در ۹ ماهه امسال نسبت به ۹ ماهه سال گذشته رشد تولید داشتیم. در حوزه تولید و داخلی‌سازی قطعات تا ۴۰ درصد قطعات داخلی‌سازی شده است.
  1399/11/2 10:18

  داخلی‌سازی قطعات ریلی

  معاون ناوگان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: هم‌اکنون با اتکا به توان و دانش صنعتگران و شرکت‌های قطعه‌ساز افزون بر چهار هزار و 600 قطعه مورد نیاز در صنایع ریلی داخل کشور تولید می‌شود.
  1399/10/29 09:21

  حلقه مفقوده اعتماد میان صنایع

  سال‌ها پیش، صنعت کشور ما بعد از رهایی از یوغ استعمار، با خندق تحریم مواجه شد و روز به روز صنعتگران پذیرفتند که فراز و فرود صنعت علاوه بر سیاست‌های داخلی، به تحولات خارجی وابسته است. بنابراین هر یک از تولیدکنندگان با پذیرش این واقعیت، سیاست‌های مناسب در حوزه تولید، صادرات و واردات را در دستور کار قرار می‌دادند اما پس از خروج آمریکا از برجام، شرایط برای ایران به خصوص در حوزه صنایع فلزی سخت‌تر شد زیرا ایالات متحده آمریکا با آگاهی از تغییر رویکرد اقتصاد ایران از نفتی به غیرنفتی، پاشنه آشیل این روند که شکوفایی صنایع معدنی و فلزی بود را هدف قرار داد.
  1399/10/20 17:37

  میزان داخلی‌سازی لوازم ‌خانگی کوچک به ۷۰ درصد رسید

  دبیر انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان لوازم خانگی کوچک، میزان داخلی‌سازی در این دسته از محصولات را نزدیک به ۷۰ درصد عنوان کرد و گفت: ۳۰ درصد بقیه تجهیزات و قطعات مورد استفاده در این کالاها از خارج تامین می‌شود.
  1399/10/17 14:26

  وزیر صمت خواستار شد؛

  ضرورت ارتقای داخلی‌سازی در پروژه‌های عظیم کشور

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از سازمان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) بر افزایش ضریب داخلی‌سازی اقلام و کالاهای مورد استفاده در پروژه‌های عظیم کشور تاکید کرد.
  1399/10/1 19:27
43
بنر صبانور
شرکت احیا استیل فولاد بافت
شرکت کانی مس
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: