مطالب مرتبط با واژه 'رونق تولید'

  رونق تولید وابسته به دستان توانای کارگران است

  رئیس جمهور در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی با همراهی هیئت دولت، مقامات استانی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با حضور در مجتمع مس سونگون و گردهمایی کارگران سخت‌کوش صنعت مس، بر رونق تولید با دستان توانای کارگران تاکید کرد.
  1401/3/16 11:56

  شرکت آلومینیوم پارس پس از ورشکستگی احیا شد

  شرکت آلومینیوم پارس که به دلیل تعویق تسهیلات بانکی ورشکست شده بود، با حمایت‌های دستگاه قضائی و اداره تصفیه و امور ورشکستگی دادگستری کل استان تهران به حیات خود ادامه داد.
  1400/2/27 18:48

  رئیس سازمان صمت قم:

  تسهیلات ۷۷۰ میلیارد تومانی برای رونق تولید قم

  رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در موضوع تسهیلات رونق تولید طی سال‌ جاری برای استان، یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که تاکنون ۷۷۰ ‌میلیارد آن پرداخت شده ‌است و این روند همچنان با سرعت بیشتر ادامه دارد.
  1399/11/28 16:13

  نماینده مهریر، بافق، ابرکوه و خاتم اعلام کرد:

  رونق تولید و اشتغال با اجرای پروژه انتقال آب خلیج فارس به استان‌ها

  نماینده مهریر، بافق، ابرکوه و خاتم در خانه ملت گفت: وجود ذخایر غنی در معادن استان یزد که استقرار صنایع معدنی در استان را در پی داشته، اجرای پروژه انتقال آب خلیج فارس «رونق تولید» و «اشتغال‌زایی فراگیر» را بیش از پیش به همراه خواهد داشت.
  1399/11/25 12:10

  «افزایش تولید»، «رونق تولید» نیست

  در سال گذشته، شاهد رشد تولید در اغلب محصولات بخش معدن و صنایع معدنی بودیم و در سال جاری نیز این روند ادامه پیدا کرد و شرکت‌های دیگری نیز به این قائله پیوستند. این رشد تولید در حالی رقم خورده است که کشور ما به شدت درگیر تحریم بوده و نفت به عنوان منبع اصلی درآمد ارزی کشور، تقریبا در حال خارج شدن از درآمدزایی ارزی است. بنابراین درآمد نفتی باید با سایر درآمدها جایگزین شود که بنا به اذعان بسیاری از مسئولان کشور، بهترین جایگزین نفت، معدن و صنایع معدنی است.
  1399/9/22 13:43

  مدیرعامل شرکت آلیاژ نوین همت:

  کاربردهای آلیاژهای روی گسترده است

  مدیرعامل شرکت آلیاژ نوین همت گفت: مشتریان بسته به نوع محصولی که تولید می‌کنند، شمش روی آلیاژی مورد نظر خود را سفارش می‌دهند. خواص فیزیکی، ضخامت و همچنین خلوص فلزات به کار رفته در این شمش‌ها با یکدیگر متفاوت است و کاربرد آن را تعیین می‌کند.
  1399/9/19 15:33

  سیستان‌ و بلوچستان، سرزمین معادن رنگارنگ

  شناخت مزیت‌های سرشار معدنی سیستان ‌و بلوچستان و هدایت سرمایه‌ها و منابع به سمت بهره‌برداری و فراوری آن‌‌ها و در نتیجه افزایش ارزش افزوده و ایجاد توان رقابتی در بازارهای بین‌المللی، ازجمله مهم‌ترین راه‌های رونق تولید و رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.
  1399/9/17 19:18

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم آسایش گستران کوتوال:

  تولید بدون تقاضا معنا ندارد

  مدیرعامل شرکت آسایش گستران کوتوال گفت: با جهش نرخ ارز و قیمت محصولات، قدرت خرید مشتریان کاهش یافت و تولیدکنندگان پروفیل آلومینیومی مانند سایر فعالان صنعت، اقدام به کاهش میزان تولید کردند و به سمت سفارشی‌محور بودن تولید گام برداشتند.
  1399/8/11 16:28

  معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور:

  چهار هزار معدن در کشور راکد هستند/ تملک ۱۷۱۸ بنگاه توسط بانک‌ها

  معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور با اشاره به غیر فعال بودن چهار هزار معدن در کشور، تعیین تکلیف آن‌ها را جزو برنامه‌های اساسی برای رونق تولید ذکر کرد.
  1399/7/30 17:56

  تحقق یکپارچگی در بدنه صنعت آلومینیوم کشور

  تداوم شرایط ناپایدار اقتصادی، نوسانات لحظه‌ای نرخ دلار و قیمت مواد اولیه برای صنایع پایین‌دستی آلومینیوم تبدیل به یک چالش همیشگی شده است. صنعت آلومینیوم در سال‌های اخیر دچار مشکلات فراوانی نظیر کمبود و افزایش قیمت مواد اولیه، ناتوانی خرید از بورس کالا به دلیل حضور دلالان و عدم توزیع مناسب شمش آلومینیومی بود. ضمن اینکه در بعضی از بازه‌های زمانی، مدیران ارشد دولتی با شتاب‌زدگی تصمیماتی را برای رفع موانع تولید اتخاذ کردند که نه ‌تنها کمکی به حل مشکلات این صنعت نکرد بلکه باعث ایجاد چالش‌هایی برای تولیدکنندگان شد اما صنایع پایین‌دستی آلومینیوم برخلاف سال‌های گذشته، در سال جاری رونق تولید بیشتری را نسبت به سال‌های گذشته تجربه می‌کنند.
  1399/7/19 17:59
59
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: