مطالب مرتبط با واژه 'افزایش تقاضا'

  امروز قیمت مفتول مسی کاهش و تقاضای آن افزایش داشت

  معاملات انجام گرفته امروز 11 شهریور ماه در تالار صنعتی بورس کالا، ادامه کاهش قیمت مفتول مس با شیبی همچون شیب هفته گذشته را نشان می‌دهد و با این افت قیمت، میزان تقاضا مفتول مس در بورس کالا نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.
  1398/6/11 14:02

  افزایش تقاضا در بازارهای جهانی قیمت کامودیتی‌ها را افزایش داد

  قیمت‌ها در بازارهای جهانی در روز جاری حکایت از رشد قیمت اغلب کامودیتی‌ها و کاهش قیمت فلزات گرانبها دارد.
  1397/11/23 08:28

  بازار ورق زنگ‌نزن ایران

  پیش‌بینی افزایش مصرف ورق زنگ‌نزن ایران در سال‌های آتی

  انتظار می‌رود مصرف ورق زنگ‌نزن ایران روند صعودی داشته باشد. رشد صنایع در سال‌های آتی محرک رشد تقاضای ورق زنگ‌نزن در کشور خواهد بود. هرچند که لغو توافق برجام شبهه‌هایی در خصوص روند اقتصاد ایران ایجاد کرده است ولیکن از آن‌جایی که روند اقتصاد ایران با چالش‌های گذشته اکنون با هر تغییر وارد شک نخواهد شد؛ انتظار می‌رود روند صنایع هر چند بسیار کند اما صعودی باشد و در نتیجه آن، مصرف ورق زنگ‌نزن نیز افزایش یابد.
  1397/2/30 11:13

  بزرگترین صادرکنندگان شمش روی دنیا در سال 2017 کدام کشورها بودند؟

  کره جنوبی همچنان در صدر صادرات شمش روی دنیا است

  براساس گزارش سازمان تجارت جهانی، طی سال 2017، تجارت جهانی شمش روی در دنیا نسبت به سال 2016 رشد حدود 10 درصدی را تجربه کرد. به گزارش فلزات آنلاین و براساس اطلاعات سازمان تجارت جهانی، باوجود کاهش صادرات شمش روی توسط  کره جنوبی، همچنان این کشور صادرکننده اول شمش روی در دنیا بود.
  1397/2/26 12:19

  نگاهی به تولید سرب شرکت گلنکور

  کاهش تولید معدنی و افزایش تولید سرب تصفیه شده در گلنکور

  شرکت گلنکور میزان تولید فلز و کنسانتره سرب خود را در سال جاری افزایش داد. این شرکت در زمینه تولید معدنی، ذوب و تصفیه سرب و تولید ثانویه این فلز که شامل بازیافت محصولات سربی می‌شود فعالیت دارد.
  1397/1/22 10:22

  خودروهای الکتریکی؛ بازار بالقوه فلزات اساسی

  مبارزه فولاد و آلومینیوم بر سر تصاحب خودروهای الکتریکی، کدام یک پیروز خواهد بود؟

  خودروهای الکتریکی در سال‌های اخیر پیشرفت شگرفی داشته‌اند تا جایی که امید به آینده این خودروها، چشم‌انداز مصرف فلزاتی نظیر آلومینیوم و مس را نیز مثبت کرد، اما مدل جدید خودروی الکتریکی تسلا نشان داد که فولاد همچنان ماده مناسب برای تولید خودروها و حتی خودروهای نسل جدید خواهد بود. آنچه موجب شد شرکت‌های تولیدکننده خودروی الکتریکی بیشتر به سمت استفاده از فولاد بروند این بود که دریافتند استفاده از این فلز در نهایت موجب کاهش قیمت تمام شده و در نتیجه کسب سهم بیشتر از بازار خواهد شد، بنابراین انتظار می‌رود در آینده، تقاضای فولاد از جانب این نسل خودروها افزایش یابد.
  1397/1/14 10:19

  چشم‌انداز تقاضای محصولات فولادی در اروپا

  رشد مثبت اقتصاد اروپا در سال 2018، چشم‌انداز مطلوب مصرف محصولات فولادی را رقم می‌زند

  رشد صنایع مصرف‌کننده فولاد در اروپا طی سال جاری مثبت ارزیابی می‌شود و این موضوع محرک تقاضای محصولات فولادی در اروپا خواهد بود؛ به‌طوری که پیش‌بینی می‌شود مصرف محصولات فولادی اروپا در سال 2018 به 125 میلیون تن برسد. رشد مثبت شاخص‌های اقتصادی و صنایع مصرف‌کننده نظیر ساختمان و خودرو زمینه‌ساز این رشد مصرف محصولات فولادی در اروپا خواهد بود. در سال 2016، اروپا 13 درصد از کل مصرف محصولات فولادی را به‌خود اختصاص داد و آینده مطلوب مصرف در اروپا می‌تواند بر بازار جهانی فولاد نیز تأثیری مثبت داشته باشد.
  1397/1/6 06:01

  افزایش تقاضای ورق گالوانیزه در صنعت خودرو

  حمایت متقابل صنعت خودرو از تولید ورق گالوانیزه در آینده

  صنعت خودرو یکی از صنایع مصرف‌کننده ورق گالوانیزه محسوب می‌شود که سهم قابل توجهی از بازار مصرف این محصول فولادی را به‌خود اختصاص داده است. تولید خودرو در سال‌های اخیر تغییرات شدیدی داشت. از جمله تغییرات عمده صنعت خودرو در چند سال گذشته، باید از کاهش تولید خودرو در سال‌های 1391 و 1392، به‌دنبال افزایش نرخ ارز و تحریم‌های بین‌المللی نام برد. با توجه به چشم‌انداز تولید خودرو می‌توان آینده خوبی را برای این صنعت متصور شد. تولید داخلی ورق گالوانیزه مورد نیاز صنعت خودرو نیز می‌تواند تقاضای خودروسازان را برآورده کند، چه بسا تولید این محصول فولادی در آینده به دلیل رشد تقاضای داخلی افزایش یابد.
  1396/11/30 14:37

  پیش‌بینی رشد 2.3 درصدی تقاضای مس

  2018؛ سال شکوفایی تقاضا و مشکلات جانب عرضه

  اگرچه در سال 2017 تولید مس معدنی ، افت 2.7 درصدی داشت اما حجم تولید مس تصفیه شده افزایش یک درصدی را به ثبت رساند. این در حالی است که اجرای فعالیت‌های تعمیراتی و تعطیلی‌های موقت واحدهای ذوب متعددی در سراسر جهان، مانع از رشد بیشتر تولید مس تصفیه شده بود. گفتنی است تقاضای مس تصفیه شده در سال 2017 نیز همانند تولید، افزایش یک درصدی داشت که انتظار می‌رود این رقم در سال 2018، برابر با 2.3 درصد باشد.
  1396/11/21 09:51

  چشم‌انداز تقاضای محصولات تخت فولادی

  افزایش تقاضای محصولات تخت فولادی در آینده

  با توجه به رشد ساخت‌و‌ساز و دیگر صنایع در کشورهای توسعه‌یافته، مصرف محصولات تخت فولادی نیز افزایش داشته است. صنعت ساختمان بیشترین سهم را از بازار محصولات تخت به‌خود اختصاص داده و پس از آن صنعت خودرو و تجهیزات قرار دارند. پیش‌بنی می‌شود که رشد تقاضا در سال‌های آتی نیز ادامه داشته باشد. رشد تقاضا تنها مختص کشورهای در حال توسعه است و برای بازار اروپا نیز افزایش تقاضا در آینده پیش‌بینی می‌شود.
  1396/11/2 08:52
10
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: