مطالب مرتبط با واژه 'محدوده معدنی'

  احیای ۵۰ محدوده معدنی در خراسان رضوی

  معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی پنج ماه ابتدای سال جاری، ۵۰ محدوده معدنی در استان خراسان رضوی احیا شده که این امر، نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.
  1400/6/27 18:13

  آغاز مجدد مزایده 6 هزار محدوده معدنی

  مدیر کل دفتر اکتشاف وزارت صمت با استناد به دستور دادستان کل کشور، از رفع اثر توقف روند مزایده سراسری و واگذاری 6 هزار محدوده و معدن غیرفعال کشور خبر داد.
  1400/6/14 17:39

  نایب رئیس انجمن مس ایران:

  وزارت صمت معادن آماده‌به‌کار را به مزایده بگذارد

  نایب رئیس انجمن مس ایران گفت: دولت برای آزادسازی محدوده‌های معدنی، با توجه به ماده 24 قانون معادن و پنجره واحد، استعلام‌های مورد نیاز را از مراجع ذی‌صلاح دریافت کند و یک محدوده آماده را به فعالان حوزه معدن تحویل دهد که این کار هم باعث تسریع در فرایند واگذاری می‌شود و هم وزارتخانه به اهداف مانع‌زدایی در حوزه معدن می‌رسد.
  1400/5/6 17:46

  آزادسازی یا آبادسازی؟

  طی دو سه سال اخیر، وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به پتانسیل‌های معدنی کشور، برنامه‌های مختلفی را برای فعال‌سازی معادن کوچک‌مقیاس در دستور کار قرار داد که اجرای طرح احیای معادن، تقویت صندوق بیمه سرمایه‌گذاری‌های معدنی و مزایده اخیر هزار محدوده معدنی، ازجمله اقدامات دولت در همین راستا بود. فارغ از توفیق و یا عدم توفیق برنامه‌های دولت در این مدت، مزایده اخیر 6 هزار محدوده معدنی، آن هم در هفته‌های پایانی کار دولت، و در ادامه ورود دستگاه قضایی و دستور توقف این مزایده‌ها، باعث بروز عکس‌العمل‌های متفاوتی در جامعه معدنی کشور شد که مرور آن‌ها، خالی از لطف نخواهد بود.
  1400/5/2 13:47

  سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت خبر داد:

  شناسایی بیش از یک هزار و ۲۰۰ محدوده معدنی امیدبخش

  سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت از شناسایی بیش از یک هزار و ۲۰۰ محدوده معدنی امیدبخش خبر داد و گفت: ۷۵۳ فقره از این محدوده‌ها به دارندگان خود پهنه واگذار می‌شود.
  1400/2/8 18:28

  ایمپاسکو رقم زد؛

  معرفی ۹۴ محدوده معدنی امیدبخش/ صدور ۱۲ پروانه اکتشاف

  کشور ایران به لحاظ ذخایر معدنی جزو ۱۰ کشور نخست جهان و اولین کشور خاورمیانه است و حدود ۷ درصد ذخایر معدنی جهان در ایران جای دارد. با توجه به مساحت قابل توجهی از کشور که نیاز به تکمیل اطلاعات اکتشافی سطحی و شناسایی اندیس‌­های احتمالی از معادن مختلف را دارد، پهنه‌های اکتشافی در سال‌های اخیر با رویکرد تولید داده‌­های جدید و استفاده از روش‌­های نوین اکتشاف و در پایان شناسایی و معرفی پتانسیل‌های احتمالی از معادن آتی در دستور کار شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی کشور قرار گرفته است.
  1399/10/6 16:55

  قائم‌‌مقام ایمیدرو اعلام کرد:

  صدور پروانه اکتشاف سه محدوده معدنی ایلام

  قائم‌مقام ایمیدرو در جلسه ویدئوکنفرانسی پایش طرح‌های معدنی استان ایلام گفت: سه محدوده معدنی استان ایلام در مرحله صدور پروانه اکتشاف عمومی و تفصیلی است. طبق تعامل ایجاد شده با مسئولان منطقه، قرار است به محض صدور پروانه‌های اکتشاف این محدوده‌ها، ایمیدرو عملیات اکتشاف را با سرعت آغاز کند.
  1399/9/1 11:03

  در سال «جهش تولید» صورت گرفت؛

  اخذ پروانه اکتشاف دو محدوده معدنی خراسان جنوبی

  مجتمع طرح‌های اکتشافی خراسان جنوبی موفق به دریافت دو پروانه اکتشاف دیگر در این استان شد.
  1399/8/14 08:45

  رئیس سازمان صمت قم خبر داد:

  راه‌اندازی ۱۸۰ واحد صنعتی/ فعال‌سازی و واگذاری ۱۰ محدوده معدنی به سرمایه‌گذاران در سال 99

  رئیس سازمان صمت قم گفت: تکمیل،‌ راه‌اندازی و توسعه ۱۸۰ واحد صنعتی، نهضت ساخت داخل، افزایش حجم و ارزش محصولات صادراتی، توسعه تجارت الکترونیک، توسعه و تکمیل اکتشافات طلا،‌ مس و آهن و فعال‌سازی و واگذاری ۱۰ محدوده معدنی به سرمایه‌گذاران، از جمله برنامه‌های مهم استان قم برای تحقق «جهش تولید» است.
  1399/1/27 11:49
9
آگهی فارسی منطقه ویژه
بنر صبانور
شرکت کانی مس
شرکت احیا استیل فولاد بافت
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: