فلزات گرانبها

  سقوط قیمت طلا در بازار جهانی

  بر اساس گزارش‌ها از بازار جهانی فلزات گران‌بها، قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه تحت تاثیر بالا ماندن ارزش دلار، با ۰.۴ درصد کاهش به یک هزار و ۵۸۴ دلار و ۵۰ سنت رسید.
  1399/1/14 12:00

  صعود دوباره قیمت طلا

  بر اساس گزارش‌ها از بازار جهانی فلزات گران‌بها، قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به وخامت شیوع ویروس کرونا و هجوم برای خرید دارایی‌های امن، افزایش پیدا کرد.
  1399/1/13 13:51

  سقوط دنباله‌دار قیمت طلا

  بر اساس گزارش‌ها از بازار جهانی فلزات گران‌بها، با وجود اقدامات محرک مالی بانک‌های مرکزی، قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر اقدام سرمایه‌گذاران برای تهیه نقدینگی و جبران ضرر آن‌ها در بازارهای سهام، کاهش پیدا کرد.
  1399/1/11 13:40

  هیچ نگرانی در خصوص تجارت طلا وجود ندارد

  انجمن بازار شمش گران‌بهای لندن (LMBA) در روز ۲۷ مارس اعلام کرد که ظرفیت جهانی تولید طلا برای پاسخ به تقاضا کافی است و تولیدکنندگان، حمل‌کنندگان و بانک‌ها در حال همکاری برای اطمینان از حمل و نقل این فلز هستند.
  1399/1/10 14:15

  آمادگی طلا برای افزایش قیمت

  در نظرسنجی کیتکونیوز که از کارشناسان وال استریت صورت گرفته بود، ۱۴ نفر شرکت کردند که از میان آن‌ها ۱۰ نفر معادل ۷۱ درصد به افزایش قیمت و یک نفر معادل ۷ درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند. سه نفر نیز معادل ۲۱ درصد نظری نداشتند.
  1399/1/9 14:32

  قیمت طلا کاهش یافت

  بر اساس گزارش‌ها از بازار جهانی فلزات گران‌بها، در حالی که سرمایه‌گذاران برای نقد کردن دارایی‌های خود، منتظر تصویب بسته مالی دو تریلیون دلاری در کنگره آمریکا برای کمک به مقابله با ویروس کرونا هستند، قیمت طلا در روز پنجشنبه کاهش پیدا کرد.
  1399/1/7 12:06

  شرکت مشاوره CPM Group:

  قیمت طلا در انتظار رکورد جدیدی است

  شرکت مشاوره CPM Group در گزارشی پیش‌بینی کرد که با توجه به اپیدمی ویروس کرونا، قیمت طلا در طول سال ۲۰۲۰ به روند افزایشی خود ادامه داده و به رکورد جدیدی دست پیدا خواهد کرد.
  1399/1/6 17:28

  افزایش قیمت طلا برای سومین روز پیاپی

  بر اساس گزارش‌ها از بازار جهانی فلزات گران‌بها، در حالی که ظاهرا کنگره آمریکا برای مقابله با تاثیرات کرونا به تصویب بسته محرک اقتصادی نزدیک شده، اما با این حال قیمت طلای جهانی برای سومین روز متوالی افزایش یافت و به بالاترین رقم طی حدود 2 هفته گذشته رسید.
  1399/1/6 12:02

  نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خبر داد؛

  تعطیلی واحدهای طلافروشی تا ۱۵ فروردین

  نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، گفت: همه واحدهای صنف طلا و جواهر طبق مصوبات این ستاد ملزم به تعطیلی واحدهای خود تا ۱۵ فروردین هستند.
  1399/1/5 16:25

  مدیر مجتمع طرح‌های اکتشافی خراسان جنوبی:

  از معدن طلای هیرد در سال جهش تولید بهره‌برداری می‌شود

  مدیر مجتمع طرح‌های اکتشافی خراسان جنوبی از اخذ جواز تاسیس واحد فرآوری معدن طلای هیرد با ظرفیت تولید سالیانه ۲۰۰ کیلوگرم شمش طلا در خرداد ماه سال گذشته خبر داد و گفت: عملیات اجرایی احداث این کارخانه فرآوری توسط شرکت گروه بین‌المللی آبادراهان پارس به عنوان سرمایه‌گذار آن آغاز و تاکنون بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
  1399/1/5 14:46
544
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: