فلزات گرانبها

  فرماندار سردشت خبر داد:

  سالانه ۵۰ هزار تن کانسنگ طلا از معدن باریکای سردشت استخراج می‌شود

  فرماندار شهرستان سردشت گفت: از معدن باریکای سردشت که بزرگ‌ترین و مهم‌ترین معدن این شهرستان است سالانه بیش از ۱۳۰ هزار تن مواد معدنی استخراج می‌شود که ماده معدنی اصلی آن طلا است. از این میزان 50 هزار تن کانسنگ طلا استخراج و برای فرآوری به کارخانه طلای تکاب ارسال می‌‌شود.
  1399/6/29 07:14

  معاون وزارت صمت:

  یک هزار نقطه امیدبخش طلا در کشور وجود دارد

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در هجدهمین اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: اکنون کشور برخوردار از یک هزار نقطه امید بخش در زمینه طلا است و بزودی طلا در ایران نقشی شبیه فولاد را ایفا خواهد کرد.
  1399/6/27 01:03

  تردید معدن‌کاران طلا برای افزایش تولید

  بزرگ‌ترین معدن‌کاران طلای جهان پس از تعطیلی‌های مربوط به کووید 19، با وجود صعود قیمت فلز ارزشمند در حال کاهش هزینه بوده و سود سرمایه‌گذاران را به رشد تولید اولویت داده‌اند.
  1399/6/24 00:01

  فرماندار خلخال خبر داد:

  شناسایی معادن طلای خلخال

  فرماندار خلخال در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری خلخال گفت: با شناسایی و اکتشاف معادن طلا در چهار نقطه از زون معدنی این شهرستان بزودی بهره‌برداری از این معادن آغاز می‌شود.
  1399/6/23 01:03

  بدهی چهار میلیارد تومانی معدن طلای اندریان به دولت

  معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ شرقی گفت: شرکت بهره‌بردار معدن طلای اندریان تاکنون بیش از پنج میلیارد تومان حقوق دولتی پرداخت کرده و تا پایان سال 98 بیش از چهار میلیارد تومان بدهی دارد که بدهی سال 99 نیز به آن اضافه می‌شود.
  1399/6/22 07:15

  اتاق طلا و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) تشکیل شد

  مسئول دبیرخانه شورای عالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور تشکیل اتاق تخصصی طلا و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) را گامی مهم در جهت حل مشکل حمل یکسره محموله‌های صادراتی مصنوعات طلا عنوان کرد.
  1399/6/20 11:05

  معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت آذربایجان شرقی:

  خلع ید معدن طلای اندریان مطرح نیست

  معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان ‌شرقی در خصوص انتشار برخی اخبار مبنی بر خلع ید معدن طلای اندریان، گفت : عالی‌ترین مرجع تصمیم‌گیری موضوعات مرتبط با معادن، شورای عالی معادن کشور است.
  1399/6/19 15:44

  قیمت طلا در بازار جهانی اندکی افزایش یافت

  قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه در پی انتشار آمار اقتصادی نامطلوب آمریکا که انتظارات برای پایین مدت نرخ‌های بهره به مدت طولانی را تقویت کرد، اندکی افزایش یافت.
  1399/6/17 18:12

  رئیس سازمان صمت کردستان:

  بیش از 50 درصد طلای کشور در کردستان تولید شد

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: گونه‌های معدنی در کردستان آهن و طلا است و سال گذشته چهار هزار و ۵۰۰ کیلوگرم طلا در کردستان تولید شد که بیش از ۵۰ درصد طلای کشور محسوب می‌‌شود.
  1399/6/17 14:36

  خام‌فروشی پنج معدن طلای شرق کشور را تهدید می‌کند

  گنج طلایی به ارزش دو هزار میلیارد ریال در یکی از بزرگترین معادن شرق کشور خوابیده و این تنها یکی از پنج معدن طلایی است که می‌تواند نان مردم خراسان جنوبی را سکه کند اما آنچه که سبب شده بهره زیادی از این گنج عاید ساکنان این سرزمین نشود، خام‌فروشی است.
  1399/6/17 13:38
638
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: