مطالب مرتبط با واژه 'زنجیره فولاد'

  محمد حسین بصیری، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  تکمیل زنجیره تولید فولاد اولویت ماست

  اجرای طرح‌های توسعه‌ای در صنایع مختلف به ویژه فولاد از اهمیت فراوانی برخوردار است که منجر به رشد و پیشرفت یک سازمان از لحاظ مختلف خواهد شد. شرکت‌های مختلف در این راستا با چالش‌های مختلفی همچون تامین منایع مالی، تامین زیرساخت و تامین ماده اولیه مواجه هستند که رفع این مشکلات نیازمند حمایت سازمان‌های دولتی و سرمایه‌گذاری لازم است. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» گفت‌وگویی را با محمد حسین بصیری، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان تدارک دیده است که در ادامه با یکدیگر خواهیم خواند:
  1401/6/27 12:33

  ضرورت یکپارچه‌سازی زنجیره فولاد

  عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: ایجاد تعادل در کل زنجیره فولاد و رسیدن محصول با قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده و اجحاف نشدن در حق تولیدکننده در زنجیره فولاد یکپارچه ضروری است.
  1401/6/21 18:11

  حمایت از سرمایه‌گذاری در زنجیره فولاد با اولویت طرح‌های دانش‌بنیان

  امروز سه‌شنبه هشتم شهریور ماه همزمان با هفته دولت، تفاهم‌نامه حمایت از سرمایه‌گذاری در زنجیره صنعت فولاد کشور با اولویت طرح‌های دانش‌بنیان و بومی‌سازی، در ایمیدرو به امضا رسید.
  1401/6/8 18:26

  اجرای تکمیل زنجیره فولاد در استان‌های کمتر توسعه‌ یافته

  معاون صنایع، ماشین‌آلات و تجهیزات وزارت صمت گفت: تکمیل زنجیره برخی صنایع بزرگ مانند ذوب‌ آهن و فولاد در استان‌های کمتر توسعه‌ یافته صنعتی دنبال و اجرایی می‌شود.
  1401/6/6 16:19

  کشف ذخایر عظیم در «کنور»

  مدیرعامل شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور گفت: نتایج اولیه نمونه‌های حفاری اکتشافی بسیار امیدوارکننده بوده است و این امکان وجود دارد تا ذخایر فعلی و قطعی ما که در حدود 52 میلیون تن است را تا چند برابر افزایش دهد.
  1401/6/5 14:54

  بی‌نیازی کشور از واردات شمش فولادی و آهن اسفنجی

  آمار واردات زنجیره فولاد طی دو ماهه ابتدایی سال جاری، بیانگر این است که کشور از واردات آهن اسفنجی بی‌نیاز بوده و همچنین واردات شمش فولاد انجام نشده است.
  1401/4/20 11:12

  حسین کاظمی‌مهر، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مجتمع فولاد و نورد آسین ابهر در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  به دنبال ایجاد ارزش افزوده در زنجیره فولاد هستیم/ اجرای پروژه بزرگ فولادی بدون اخذ وام

  یکی از راه‌های توسعه‌یافتگی کشورها، تکمیل زنجیره‌های تولید و ایجاد ارزش افزوده حداکثری است و از این رو، کشورهای توسعه‌یافته بیشتر روی محصولات نهایی و های‌تک، تکیه می‌کنند که توانسته‌اند سهم قابل توجهی از اقتصاد دنیا را از آن خود سازند. در این زمینه لازم است که صنعت فولاد کشور نیز با توجه به مزیت‌ها و پتانسیل‌های موجود، به سمت توسعه محصولات نهایی و ایجاد ارزش افزوده بیشتر در این صنعت حرکت کند. در این رابطه خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با حسین کاظمی‌مهر، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مجتمع فولاد و نورد آسین ابهر به گفت‌وگو نشسته است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/18 09:07

  امکان‌سنجی تولید فولاد سبز

  ایمیدرو پروژه امکان‌سنجی تولید فولاد سبز در کشور را با در نظر گرفتن پارامترهای فنی و اقتصادی در دستور کار قرار داده است و این مهم با همکاری شرکت‌های بزرگ زنجیره فولاد، اجرایی می‌شود.
  1401/4/5 15:23

  اینفوگرافی معرفی «ومعادن» و شرکت‌های سرمایه‌پذیر

  شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری، توانسته است نقش موثری را در پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای حوزه معدن و صنایع معدنی به ویژه زنجیره فولاد ایفا کند.
  1401/3/22 17:31

  افت معاملات سهام زنجیره فولاد پس از اعمال قرنطینه در پکن

  عضو انجمن نوردکاران فولادی گفت: با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه پکن، بهای سنگ‌آهن با کاهش بیش از 5 درصد به 825 یوان در تن رسیده و میلگرد و ورق گرم هر دو افزون بر 3.6 درصد افت قیمت را تجربه کردند.
  1401/2/17 11:41
115
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: