بورس و اقتصاد

  فروش ارز صادراتی 28 درصد افت یافت

  بر اساس معاملات سامانه نیما، طی بازه زمانی 5 تا 17 فروردین سال 99، خرید ارز برای واردات با 59 درصد کاهش مواجه شده است؛ ضمن اینکه صادرکنندگان نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 28 درصد کمتر ارز به سامانه نیما فروخته‌اند و همین مسئله فضای مبهمی که این روزها پیش روی صادرکنندگان و واردکنندگان به دلیل شیوع کرونا از یک سو و بسته شدن مرزهای تجاری به وجود آورده، نگرانی‌ها را بیشتر می‌کند.
  1399/1/19 11:00

  سرپرست سازمان صمت استان مرکزی:

  سرمایه‌گذاری ۱۱۲ هزار میلیارد ریالی در سال 98 سکویی برای جهش تولید است

  سرپرست سازمان صمت استان مرکزی گفت: در سال گذشته، 251 پروانه بهره‌برداری صنعتی و تولیدی در استان مرکزی با سرمایه‌گذاری ۱۱۲ هزار و ۸۲۲ میلیارد ریال صادر و دو هزار و ۴۵۲ فرصت اشتغال ایجاد شد که زمینه‌ساز برای عینیت بخشیدن به شعار جهش تولید است.
  1399/1/19 09:32

  در پرتفوی «ومعادن» چه خبر است؟

  «ومعادن» به دنبال متنوع‌سازی سبد سهام خود در سال ۹۸، اولین گام را در این مسیر برداشته و شرایط برای این شرکت از جهات گوناگون مطلوب بوده است.
  1399/1/19 09:02

  سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اعلام کرد:

  تسهیل اقساط بهره‌برداری اراضی صنعتی

  با توجه به مشکلات به‌ وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا برای فعالان اقتصادی به‌ ویژه صاحبان بنگاه‌های کوچک و متوسط مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در پرداخت اقساط حق بهره‌برداری اراضی واگذار شده، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مصوب کرد که اقساط اسفند ۱۳۹۸ تا اردیبهشت ۱۳۹۹ واحدهای صنعتی، بدون هیچ‌گونه تعدیلی به انتهای اقساط مربوطه منتقل شود.
  1399/1/18 17:11

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت مطرح کرد:

  ضرورت حمایت از صنایع پیشران در سال ۹۹

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: ۵۱ رشته فعالیت در زمینه محصولات شیمیایی و پتروشیمی، فلزات اساسی، وسایل نقلیه موتوری، ماشین‌آلات و تجهیزات و... شناسایی و به عنوان رشته فعالیت‌های پیشران و دارای اولویت معرفی شدند که این وزارتخانه در تلاش است سیاست‌های حمایتی خود را به طرف صنایع پیشران به حرکت در بیاورد تا در سال ۹۹، سرمایه‌گذاران به سمت صنایع پیشران و اولویت‌دار ترغیب شوند.
  1399/1/18 14:58

  یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

  تولید صادرات‌محور یک الزام است

  یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت ارائه لایحه‌ای از سوی دولت برای جبران خسارات‌ اصناف و مشاغل ناشی از شیوع ویروس کرونا، گفت: باید طی ۱۱ ماه باقی‌مانده سال، تولید صادرات‌محور را تقویت کنیم. درواقع برای مقابله با بحران‌ها باید بتوانیم ذخیره‌ای داشته باشیم و در حال حاضر این نیاز احساس می‌شود که باید در راستای تقویت پشتوانه ارزی گام برداریم.
  1399/1/18 14:54

  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:

  سهام دولتی شرکت‌های بورسی و فرابورسی واگذار می‌شود

  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: شورای‌ عالی بورس بر اساس بودجه سال ۹۹ و اصل ۴۴، ساز و کار اجرایی واگذاری باقی‌مانده سهام دولتی شرکت‌های بورسی و فرابورسی را تصویب و وزیر اقتصاد این مصوبه را به معاون اول رئیس جمهور تقدیم کرد.
  1399/1/18 14:35

  رئیس سازمان صمت استان فارس خبر داد:

  کسب رتبه 4 کشوری به واسطه تحقق اهداف ابلاغی وزارت صمت

  رئیس سازمان صمت استان فارس گفت: از جمله اهداف ابلاغی وزارت صمت به سازمان‌های استانی شامل بهره‌برداری واحدهای تولیدی، ایجاد اشتغال، راه‌اندازی واحدهای غیرفعال، پایش مستمر طرح‌های نیمه‌تمام، حمایت از طرح‌های تولیدی در قالب تسهیلات رونق تولید بوده است که با تلاش شبانه‌روزی، علاوه بر تحقق آن، باعث شد که استان فارس رتبه چهارم را در بین سازمان‌های صمت کشور به دست آورد.
  1399/1/18 14:17

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سدید تدبیر مطرح کرد:

  لزوم حرکت از اقتصاد بانک‌محور به بورس‌محور/ نقش دولت در هدایت سرمایه پررنگ است

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سدید تدبیر گفت: اقتصاد کشور باید از حالت بانکی خارج و به اقتصاد بورس‌محور وارد شود و در این رابطه شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌هایی که سبد پورتفوی متنوع‌تری دارند، می‌توانند مورد هدف سرمایه‌های جدید قرار گیرند زیرا آن‌ها قادر به سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی هستند که بازدهی بالاتری دارد.
  1399/1/18 12:47

  طی 11 ماهه سال 98؛

  سرمایه‌گذاری خارجی 6 درصد کاهش یافت

  حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی طی 11 ماهه سال 98 نسبت به مدت مشابه در سال 97 که 914 میلیون دلار بود، حدود 6.5 درصد کاهش داشت و به 854.7 میلیون دلار رسید.
  1399/1/18 12:11
2688
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: