بورس و اقتصاد

  طی 10 ماهه امسال رقم خورد؛

  تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد تومانی رونق تولید

  بررسی آمارهای منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه در راستای اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در مجموع ۲۹ هزار و ۹۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۹ هزار و ۹۱۱ واحد کشور در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شد.
  1398/12/4 12:11

  تجارت با چین و عراق زیر سایه کرونا ویروس

  رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته لااقل در کوتاه‌‌مدت، ویروس کرونا در تجارت ایران با دو شریک مهم یعنی چین و عراق تاثیری نخواهد گذاشت.
  1398/12/4 11:48

  طی ۱۰ ماهه ۹۸ رقم خورد؛

  رشد ۲۵ درصدی صادرات واحدهای صنعتی هرمزگان

  استاندار هرمزگان در دویست و سی و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان، گفت: میزان صادرات محصولات تولیدی استان نیز در سال جاری از نظر وزنی نسبت به ۱۰ ماهه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است که نشان‌دهنده رونق تولید و صادرات در استان هرمزگان است.
  1398/12/3 17:06

  عضو اتاق بازرگانی تهران:

  تدوین سیاست‌های صادراتی در پروسه ۱۰ ساله الزامی است

  عضو اتاق بازرگانی تهران ضمن اشاره به اینکه سیاست‌های صادراتی باید به سمت تدوین 10 ساله حرکت کند، گفت: نمی‌توانیم یک بار کالایی را به یک مشتری خارجی بفروشیم و دیگر کاری با آن واردکننده نداشته باشیم، بلکه امروز آنچه در بازار صادرات اهمیت دارد، تداوم ارسال محصول و تضمین نیازهای واردکننده در مدتی طولانی است.
  1398/12/3 10:04

  خبر خوش معاون وزیر صمت رای واحدهای تولیدی؛

  تنفس 6 ماهه به واحدهای بدهکار به سیستم بانکی

  معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: در سال 99 کلیه واحدهای تولیدی دارای مجوز از وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی تا پایان شهریورماه سال 99 می‌توانند با پرداخت ۷.۵ درصد از بدهی خود به سیستم بانکی و با بهره‌مندی از 6 ماه تنفس و طی پنج سال تقسیط، نسبت به تعیین تکلیف بدهی و استفاده از خدمات و تسهیلات بانکی بهره‌مند شوند.
  1398/12/2 15:30

  رئیس کل گمرک ایران عنوان کرد:

  تجارت کشور بدون نقشه جامع تجاری

  رئیس کل گمرک ایران، با انتقاد از اینکه کشور هیچ‌گاه نقشه جامع تجاری نداشته است، گفت: در 11 ماه ابتدای سال 39 میلیارد دلار صادرات و 40 میلیارد دلار واردات داشتیم؛ این در حالی است که ما تنها کشوری هستیم که دو کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب از آن می‌گذرد اما متاسفانه در تجارت خارجی هیچ استفاده‌ای از آن نمی‌کنیم.
  1398/11/30 20:52

  رئیس اتاق بازرگانی ایران:

  افزایش مشکلات با وضع قوانین دست و پاگیر صادراتی

  رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی، وضع قوانینی مانند منوط شدن بازگشت مالیات بر ارزش‌افزوده صادرکنندگان به بازگشت ارز حاصل از صادرات، آن هم بدون توجه به فرآیند پیچیده و طولانی بازگشت ارز با توجه به تحریم‌های بین‌المللی، مشکلات صادرکنندگان را افزایش داده است.
  1398/11/30 20:48

  طی 10 ماهه امسال رقم خورد؛

  افزایش صادرات سیستان و بلوچستان به پاکستان

  سرپرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان گفت: مجموع صادرات صورت گرفته از گمرگات و بازارچه‌های مرزی استان به کشور پاکستان، طی مدت زمان 10 ماهه امسال به میزان 387 میلیون و 732 هزار و 465 دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 124 درصد افزایش داشته است.
  1398/11/30 19:49

  رئیس کنفدراسیون صادرات خبر داد:

  وقفه واردات در برابر صادرات

  رئیس کنفدارسیون صادرات در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، ضمن اشاره به اینکه از روز گذشته مالیات بر ارزش‌افزوده سال 97 در حال استرداد است، گفت: متاسفانه بانک مرکزی، واردات در برابر صادرات را برای انتقال به غیر با مشکل روبه‌رو کرده است.
  1398/11/30 19:47

  رئیس اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان عنوان کرد:

  اوراسیا میانجی ایجاد رکورد در حجم تجارت خارجی

  رئیس اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان در خصوص میزان اثرگذاری اوراسیا بر حجم مبادلات دو کشور گفت: از زمانی که به این اتحادیه پیوستیم اتاق مشترک ایران و ارمنستان 6 هزار گواهی بازرگانی صادر کرده است؛ ضمن آنکه به واسطه همین قرار داد بود که امسال رکورد جدیدی در حجم تجارت خارجی دو کشور رقم خواهد خورد و انتظار داریم تراز کاملا مثبت به سمت ایران، تغییر کند.
  1398/11/30 16:30
2466
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: