مطالب مرتبط با واژه 'نیکل'

  بازیابی اندک تقاضای نیکل خالص در بازارهای فیزیکی چین

  در جانب تقاضا، اساسا قیمت فولاد زنگ‌نزن در بازار فیزیکی در شهرهای ووشی و فوشان چین طی روزهای پایانی آگوست ثابت بود و معاملات کمی در این بازار انجام شد. پیش‌بینی می‌شود که قیمت‌ها در بازار فیزیکی چین طی یک دوره کوتاه‌مدت با مقداری کاهش در محدوده مورد نظر باقی بماند.
  1401/7/7 10:38

  واردات و صادرات فرونیکل بر مدار چین و اندونزی

  تجارت فرو نیکل طی سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ افزایش چشمگیری داشته‌ است؛ به‌ طوری که در بازه مورد بررسی از حدود دو میلیون تن، به حدود چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تن رسیده‌ است. افزایش قابل توجه تجارت فرو نیکل ناشی از افزایش تقاضای چین و افزایش عرضه اندونزی است. اندونزی تولیدکننده و صادرکننده جهانی نیکل و فرونیکل به شمار می‌آید. نیکل فلز مهمی است که به‌ طور گسترده در تولید فولاد ضدزنگ و سایر آلیاژها استفاده می‌شود اما درحال حاضر به‌ عنوان یک جز کلیدی در فناوری‌های جدید باتری ظاهر شده‌ است. تولید نیکل و فرونیکل اندونزی، مواد اولیه برای صنعت فولاد شریک تجاری خود چین را تامین کرده‌ است.
  1401/7/4 13:38

  مازاد عرضه نیکل، کبالت و لیتیوم در بازارهای جهانی

  بازارهای جهانی شاهد مازاد عرضه نیکل، کبالت و لیتیوم طی دو سال آینده میلادی خواهند بود.
  1401/6/8 18:39

  پیش‌بینی قیمت‌های «NPI» و سنگ معدن نیکل

  قیمت سنگ معدن نیکل روند نزولی را حفظ کرد و بازار در مورد چشم‌انداز توسعه فولاد زنگ‌نزن نامشخص بود. به این ترتیب فعالان بازار نسبت به قیمت سنگ معدن نیکل و «NPI» محتاط ماندند.
  1401/6/6 20:38

  تاثیر شیوع مکرر ویروس کرونا بر عرضه و تقاضای بازار نیکل

  اگرچه جانب عرضه بهبودهایی را برای تقاضا تجربه کرده است اما پریمیوم‌های بالا منجر به کاهش فروش نیکل شرکت چینی جینچوان شده است. واحد‌های تولیدکننده چدن نیکل «NPI» قیمت‌های خود را ثابت نگه داشته‌اند. افزایش نیافتن قیمت به این دلیل بود که واحدهای تولیدکننده چدن نیکل، مقداری سنگ معدن نیکل را پیش‌تر با قیمت بالا خریداری و از فروش آن‌ها خودداری کرده بودند.
  1401/5/9 09:16

  سرمایه‌گذاری ماسک در بزرگ‌ترین ذخایر نیکل جهان

  سازمان‌های غیر دولتی در نامه‌ای به رئیس شرکت تسلا، از وی خواسته‌اند که در صنعت نیکل اندونزی به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی سرمایه‌گذاری نکند.
  1401/5/4 11:59

  چین، ستون اصلی تجارت جهانی نیکل/ بررسی تجارت جهانی نیکل معدنی در دهه اخیر

  حدود ۵۷ میلیون تن سنگ معدن و کنسانتره نیکل طی سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰ در سطح جهان تجارت شده است. بررسی آمار تجارت نیکل معدنی در یک دهه اخیر، مبین این امر است که از میان پنج تولیدکننده بزرگ نیکل، اندونزی و فیلیپین بزرگ‌ترین صادرکنندگان نیکل معدنی در جهان هستند. چین، بزرگ‌ترین واردکننده نیکل معدنی جهان در دهه گذشته به‌شمار می‌رود و میزان تقاضای این کشور تاثیر غیر قابل انکاری بر تجارت و قیمت محصولات معدنی نیکل دارد. اگرچه تجارت نیکل معدنی در سال‌های اخیر نوسان زیادی را تجربه کرده است اما انتظار می‌رود که میزان تولید و تجارت این ماده معدنی در سال‌های پیش رو با توجه به پیش‌بینی‌ها مبنی بر افزایش تقاضا برای تولید باتری‌ خودروهای الکتریکی، افزایش قابل توجهی داشته باشد.
  1401/4/16 11:27

  رشد ذوب جهانی نیکل

  داده‌های ماهواره‌ای نشان می‌دهد که ذوب جهانی نیکل در ماه مارس 2022 با وجود درگیری اوکراین و روسیه افزایش یافته است.
  1401/1/17 17:24

  کاهش ۲۸ درصدی حجم نیکل در بورس فلزات لندن

  نتایج بررسی‌ها نشان داد که حجم نیکل در بورس فلزات لندن (LME) در ماه مارس و در دوره بازار آشفته و محدودیت‌ها، ۲۸ درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافته است.
  1401/1/14 18:10

  رکوردشکنی جدید قیمت فلزات صنعتی

  قیمت فلزات نیکل و پالادیم تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به مختل شدن عرضه روسیه به دلیل تحریم‌های غربی، در معاملات روزهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.
  1400/12/17 10:19
71
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: