عالیه نعمت الهی

  تشکیل کارگروه تخصصی لیتیم

  کارگروه تخصصی لیتیم به مدیریت دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس برای برنامه‌ریزی و جهت‌دهی به موضوع لیتیم در قالب ایجاد شبکه تخصصی در سازمان نظام مهندسی معدن ایران تشکیل شد.
  1399/12/24 14:15

  رئیس سازمان صمت استان زنجان خبر داد:

  پروژه‌های حوزه صنعت پیشتاز در جهش تولید

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در جلسه شورای اداری استان که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، گفت: پروژه‌های حوزه صنعت استان زنجان توانسته‌اند پیشتاز در تحقق شعار سال باشند و میزان سرمایه‌گذاری‌های صنعتی استان در سالی که به نام جهش تولید مزین شده بود، به هشت هزار میلیارد تومان رسید.
  1399/12/24 13:21

  با استفاده از توانمندی کارشناسان داخلی فولاد مبارکه انجام شد؛

  افزایش توانمندی ماشین 5 ریخته‌گری مداوم برای تولید فولادهای خاص

  رئیس تعمیرگاه ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه از بهینه‌سازی سیستم DSR ا(Dynamic Soft Reduction) ماشین شماره 5 ریخته‌گری مداوم برای افزایش توانمندی این ماشین در تولید فولادهای خاص با استفاده از توان متخصصان داخلی خبر داد.
  1399/12/24 13:19

  استاندار ایلام اعلام کرد:

  معادن، پیشران توسعه ایلام

  استاندار ایلام با اشاره به ظرفیت‌های استان در زمینه کانی‌های فلزی گفت: معادن می‌توانند به پیشران توسعه ایلام تبدیل و باید به حوزه تسهیلات از محل فعالیت‌های معدنی استان برای بحث اکتشاف‌های جدید توجه خاصی شود.
  1399/12/24 12:24

  تا پایان بهمن‌ ماه؛

  بیش از ۸۲۹ هزار دستگاه خودروی سواری تولید شد

  بررسی آمارهای منتشر شده وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید ۸۲۹ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه است؛ آماری که در هم‌سنجی با پارسال رشد ۱۸.۴ درصدی را نشان می‌دهد.
  1399/12/24 12:19

  استقرار سیستم جامع کنترل کیفی قطعات یدکی در شرکت فولاد مبارکه

  با استقرار سیستم جامع کنترل کیفی قطعات یدکی در شرکت فولاد مبارکه، از این پس کلیه فعالیت‌ها و فرایندهای مربوط به این امور به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود. به‌طوری‌که فعالیت‌های داخل سازمان در بستر سیستم is-suit و فعالیت‌های خارج سازمان در بستر سیستم CRM (ارتباط با مشتریان) بدون هیچ‌گونه خطای انسانی انجام می‌شود.
  1399/12/24 12:18

  رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران اعلام کرد:

  ضرورت به‌کارگیری مسئولان فنی در واحدهای فرآوری معدنی

  رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: ابلاغ دستورالعمل الزام به‌کارگیری مسئولان فنی در واحدهای فرآوری معدنی توسط وزارت صنعت، ورود خدمات مهندسی به این بخش از زنجیره ارزش مواد معدنی آغاز شد تا تحولی بزرگ را به دنبال داشته باشد.
  1399/12/24 12:14

  تا پایان بهمن ‌ماه ثبت شد؛

  عبور تولید سه قلم لوازم بزرگ‌ خانگی از مرز چهار میلیون دستگاه

  بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است تولید سه اقلم اصلی لوازم‌خانگی بزرگ یعنی تلویزیون، یخچال‌ و فریزر و ماشین لباس‌شویی در ۱۱ ماهه امسال از مرز چهار میلیون دستگاه گذشت.
  1399/12/24 10:19

  معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه:

  با شناخت از بوم کسب‌وکار می‌توان به موفقیت دست یافت

  معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه گفت: شناخت از بوم کسب‌وکار می‌تواند در ارتقای اطمینان‌بخشی سرمایه‌گذاران و افزایش تولید، موثر واقع شود.
  1399/12/24 10:02

  سهم 27 درصدی بخش معدن در بین واحدهای فعال استانی

  آمار مربوط به واحدهای فعال استانی در بخش معدن و صنایع معدنی گویای سهم ۲۷.۴ درصدی در بین بیش از ۷۰.۹ هزار واحد این بخش در دوره ۱۰ ماهه امسال است.
  1399/12/24 09:32

  عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران:

  فولاد مبارکه با داشتن ۸ کوره ۱۸۰ تنی در دنیا منحصربه‌فرد است

  عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه نشان از مدیریت کاربلد آن مجموعه است.
  1399/12/24 09:20

  مدیرعامل شرکت آیکید عنوان کرد:

  «تارا» ایمن‌ترین خودروی ایرانی

  مدیرعامل شرکت قالب‌های صنعتی ایران‌خودرو (آیکید) با بیان اینکه در کنار استحکام بالا، کم شدن وزن بدنه موجب کاهش مصرف سوخت و آلایندگی در خودروی تارا شده، گفت: با استفاده از ورق‌های جدید و مستحکم در بدنه این محصول، تارا دارای مستحکم‌ترین و ایمن‌ترین بدنه در میان خودروهای کشور است.
  1399/12/23 18:36

  معاون وزیر صمت عنوان کرد:

  لزوم توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اهمیت جذب سرمایه‌گذار خارجی گفت: با تدوین قوانین و مقررات لازم باید دست به جذب نیروی خارجی زد که در این بین آموزش نیروی انسانی با کمک دانش روز دنیا و بهره‌گیری از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات جدید می‌تواند به وضع مطلوب در اکتشاف کمک کند.
  1399/12/23 18:19
2444